Mugivara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mugivara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    297
    Beğenme 
    367
    Beğenilme 
    476

Standart Telekinezi ve Astral Seyahat Nedir? 3 Harfliler İle İlgisi var mıdır?

TELEKİNEZİ VE ASTRAL SEYAHAT NEDİR? NASIL YAPILIR?

Telekinezi:Telekinezi karşınızda bulunan cisimleri gözleriniz ve beyin gücünüzün algıları ile oynatıp şekilden şekle sokma yöntemidir

Nasıl Yapılır?
    Öncelikle şunu belirteyim hiç bir anlatım alıntı değildir ve bunlar ile uğraşan bir arkadaşım vardı. Astral seyahat ve telekineziyi. Ben ikisinide denedim 3 yıl önce. Astral seyahati kesinlikle yapamadım fakat telekinezide çok azcık kademe kaydetmiştim. Öncelikle şöyle anlatayım. Telekinezi seviye seviyedir. En alt kademeolarak bir silgiye iğneyi dik açı ile batırıyorsunuz. Arından üzerine çatı şeklinde yaptığınız bir kağıdı koyuyorsunuz. Ardından rüzgar kesinlikle etki etmesin diye camdan bir fanus ile üstünü tamamen kapatıyorsunuz. Bu genelde küçük balık fanusları oluyor. Saatlerce sessiz bir ortamda,beyninizi sadece karşınızdaki kağıtı iğnenin üstünde döndürmeye odaklanıp düşünüyorsunuz. ben 21. günün sonunda 1 tur döndürebilmiştim sadece.

Astral Seyahat: Uyku halinde iken gördüğünüz rüyanın,bir rüya olduğunun farkına varmanız ve ruhunuzu kontrol ederek istediğiniz her şeyi yapabilmektir. Riski çok yüksek olan bir doğa üstü olaydır. Çünkü ruh rüyada kalabilir ve ölme olasılığınız yüksektir. Bunun için iradenin çok sağlam olması gerek.

Nasıl Yapılır?
    Astral seyahatte ise,arkadaşımın anlattığı kadarıyla biliyorum. Denedim fakat yapamadım.. Uyurken Sırt üstü,yüzünüz tavana bakacak şekilde düz bir şekilde uyuyorsunuz ve her uyandığınızda bir rüya gördüyseniz onu günlüğe yazıyorsnuz. Ayrıyetten karanlık ortamda gerçekleştiriyorsunuz ve beden yarı çıplak oluyor.Belirli bir süre sonra rüya gördüğünüzde beyin ve bilinç altınız sayesinde rüyada olduğunuzun farkına varıyorsunuz ve rüyada olduğunuz için ruh ile istediğiniz her yere gidebiliyorsunuz.. Bu bazen 1 ayı bazen 1 yılı bulabiliyor. Rüyanızın farkına vardığınız süre. Fakat dediğim gibi riski çok fazla. Rüyada kalıp ölme olasılığınız da var...

3 Harfliler ile ilgisi olabilir mi?
    Evet arkadaşlar bu ve bunun gibi doğa üstü olaylarla ilgilenen herkese Cin'ler musallat oluyor. Bunun olasılığı çok yüksek %90 diyebileceğim bir derecede. Ayrıca fal bakanlar içinde Cin'lerin musallat olma olasılığı yüksek. Cin'ler biz insanlar gibi evlenir,aşık olur,dinleri vardır,ALLAH'a ibadet edeni vardır. Mümin Cin'ler ve Münafık Cin'ler vardır. Bu tip olaylarla ilgilenen kişilere Mümin Cin'ler gelir genellikle. Fakat Münafık Cin'lerinde gelme olasılığı olduğu için herkesin yapmamasını öneririm. Mümin Cin'ler ALLAH korkusu kendilerinde bulunduğu ve ALLAH'a ibadet ettikleri için insanlarla uğraşmazlar ve insanların kendilerinden daha üstün varlık olarak yaratıldıklarını Kur'an ı Kerim'den bilirler. Bunun bilincinde olduğu için uğraşmayabilirler. Bu uğraşmama durumu iradesi sağlam olan insanlar için geçerlidir genellikle. İradesi sağlam olan bir insan bir Cin' e istediğini yaptırabilir. Geçmişle ilgili her şeyi öğrenebilir. Münafık Cin'lerde vardır ki RABB'im bunlardan hepimizi korusun. İnsanlarla uğraşmaya bayılırlar ve delirtme olasılıkları çok yüksektir.
    Nadiren görülen ve kendisini gören insanı direk öldüren bir Cin vardır ki,ALLAH onu düşmanıma bile göster mesin. Bu bahsettiğim Cin'in ismi "MARİD" dir. Kendisi Cin'lerin şahıdır ve göründüğü insan asla kurtulamaz. Ya canını alır,yada tek seferde düzelmeksizin tamamiyle delirtir...
    One Piece Bir Tutkudur...
    THT!
    İnsan araştırdıkça öğrenir ve öğretir...
    Genel kültür en büyük hazinedir..

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    409
    Beğenme 
    638
    Beğenilme 
    612

Lucid-dreaming daha önce bunu yaşadım ama rüyanın farkına vardıktan bir müddet sonra rüya dağılmaya başlıyor ve uyanıyorsun garip bir olay.
    Konu Loss tarafından (15.Nisan.2015 Saat 03:11 ) değiştirilmiştir.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

conem47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    conem47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    35
    Beğenilme 
    46

cinler insanlari olduremez die biliorum. wakti gelmisse insanin belki vesile olur,,

buda kimlere niye musallat oluor sorusuna cevaben ;

Cin çarpması, toplumda oldukça yaygın olan bir anlayıştır. Hemen herkesin, cin çarpmasıyla ilgili anlatacağı birden fazla olay vardır. Ancak, bu sadece bizde değil, hemen bütün toplumlarda böyledir.

Şibli, cinlerin insan bedenine girip zarar verebileceğine, aralarında Ebu'l-Hasan el-Eş'ari'nin de bulunduğu Ehl-i Sünnet alimlerinin inandıklarını, makalelerinde bunu açıkladıklarını ve Bakara suresinde bulunan ve faiz yiyenlerin durumunu bildiren ayette;
    "Riba (faiz) yiyenler kendilerini şeytan çarpmış birer deliden başka bir halde (kabirlerinden) kalkamazlar."(1)

kredilerimi,kredi kartimi,hatta destek hesabimi bile kapattim...

"Cinler, ehl-i imana, daha çok cünüplük ve hayız-nifas hallerinde; abdestsiz, namazsız hayat sürenlere de yine bu hallerde musallat olup, onları değişik şekilde ve değişik seviyede baştan çıkarabilirler. İşlenen her bir günah, şeytan ve habis cinlere açılan bir kapı ve pencere durumundadır. Bilhassa hassas tipler, bozuk ruhlular, duadan ve dualıların atmosferinden uzak lâubali hayat yaşayanlar, çabuk cinlerin tesirine girerler."

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

Astral seyahatin bi zararı yok diye biliyorum sadece korku filmi var ruh bedenden çıkınca başka ruhlar bedene girebilir diye.
    RoyalFamily

Mugivara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mugivara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    297
    Beğenme 
    367
    Beğenilme 
    476

Alıntı conem47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cinler insanlari olduremez die biliorum. wakti gelmisse insanin belki vesile olur,,

buda kimlere niye musallat oluor sorusuna cevaben ;

Cin çarpması, toplumda oldukça yaygın olan bir anlayıştır. Hemen herkesin, cin çarpmasıyla ilgili anlatacağı birden fazla olay vardır. Ancak, bu sadece bizde değil, hemen bütün toplumlarda böyledir.

Şibli, cinlerin insan bedenine girip zarar verebileceğine, aralarında Ebu'l-Hasan el-Eş'ari'nin de bulunduğu Ehl-i Sünnet alimlerinin inandıklarını, makalelerinde bunu açıkladıklarını ve Bakara suresinde bulunan ve faiz yiyenlerin durumunu bildiren ayette;
    "Riba (faiz) yiyenler kendilerini şeytan çarpmış birer deliden başka bir halde (kabirlerinden) kalkamazlar."(1)

kredilerimi,kredi kartimi,hatta destek hesabimi bile kapattim...

"Cinler, ehl-i imana, daha çok cünüplük ve hayız-nifas hallerinde; abdestsiz, namazsız hayat sürenlere de yine bu hallerde musallat olup, onları değişik şekilde ve değişik seviyede baştan çıkarabilirler. İşlenen her bir günah, şeytan ve habis cinlere açılan bir kapı ve pencere durumundadır. Bilhassa hassas tipler, bozuk ruhlular, duadan ve dualıların atmosferinden uzak lâubali hayat yaşayanlar, çabuk cinlerin tesirine girerler."

Marid öldürür iyi arastirirsaniz anlarsınız.
    Alıntı RedZombie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Astral seyahatin bi zararı yok diye biliyorum sadece korku filmi var ruh bedenden çıkınca başka ruhlar bedene girebilir diye.
    ruh rüyada kalabiliyor tehlikesi var
    One Piece Bir Tutkudur...
    THT!
    İnsan araştırdıkça öğrenir ve öğretir...
    Genel kültür en büyük hazinedir..

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

Alıntı KyriosLaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marid öldürür iyi arastirirsaniz anlarsınız.

ruh rüyada kalabiliyor tehlikesi var
    Diğer adı arafta kaybolma diye duydum gerçekliğine inanmamıştım
    RoyalFamily

Oyunncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Oyunncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Yukarıda anlattığım gibi tamamıyla bedeninizi gevşetmelisiniz ve kötü düşüncelerinizden arınmalısınız. Ruhunuzun bedeninizi terk ettiğini düşünmelisiniz. Bacaklarınızı, kolunuzu serbest bırakmalısınız. Kan dolaşımını engelleyecek pozisyonlar haline girmemelisiniz. Öncelikle konsantrasyonunuzu bozmadan kendinize telkinler vermelisiniz. Yatağın kıpırdadığını hayal etmelisiniz. Vücudunuz gevşediği için bu sallanmayı kolaylıkla hayal edebilirsiniz. Ruhunuzun bedeniniz içinden kayıp gitmek üzere olduğunu fark edebilirsiniz. Bu süre zarfında şunları düşünmelisiniz ve düşüncelerinize inanmalısınız. “Sallanmalar kuvvetlenmeye başladı, evet! Bedenimi terk ediyorum, ruhum vücudumu akışkan bir şekilde terk ediyor…” gibi başarılı olmanızı sağlayacak telkinleri sıralamalısınız. Buradan daha detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş