Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Mailler! cevap

Üyeliği Durduruldu
    yavuz4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    11

Standart Mailler! cevap

Attığımız onca maillere neden cevap veirlmiyor acaba çok merak ediyorum olumlu veya olumsuz hiçbir donus yapılmadı 1 aydır bekliyorum donulsun dıye KULLANMIYORMUSUNUZ ARTI KMAIL ADRESINI ONA GORE ATMIYACAM.ZATEN OZEL MESAJLARA DA CEVAP VERILMIYOR @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... arada bi cevap veriyor sagolsun. ODİN sende maillere baksan

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8998

" Özel mesajlara cevap verilmiyor " şeklinde bir genelleme yapamazsınız . Gerekli cevapları her zaman veriliyor . Atılan her mesaja doğrudan cevap vermek mümkün olmayabiliyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Chief General
    LaBoum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    386
    Beğenilme 
    221

Ben yaklaşık 1 hafta oldu hala cevap yok haksız yere atılan ban yüzünden herkeze uyarı verilir ilk Hata da bize direk ban veriliyor ayrım yapılmamali yapılacaksa oynamamizin anlamı ne acaba açıklama bekliyorum hayırlı günler @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yrd.Yönetici
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8998

Alıntı LaBoum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaklaşık 1 hafta oldu hala cevap yok haksız yere atılan ban yüzünden herkeze uyarı verilir ilk Hata da bize direk ban veriliyor ayrım yapılmamali yapılacaksa oynamamizin anlamı ne acaba açıklama bekliyorum hayırlı günler @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Size gerekli cevap bir çok kez verildi. Israr ile mesaj atıyor olmanız farklı bir cevap alabileceğiniz anlamına gelmiyor.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    424

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size gerekli cevap bir çok kez verildi. Israr ile mesaj atıyor olmanız farklı bir cevap alabileceğiniz anlamına gelmiyor.
    Bana herhangi bi cevap verilmedi özellikle odıne attığım mesajlar benim için önemli konular ve yaklaşık 1 haftadır bekliyor
    Lawyer Of Future

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    386
    Beğenilme 
    221

Benim anlamadigim herkez ilk haftasında bilsede bilmesede uyarı alırken benim direk banlanmam bunun altında birsey olduğunu veya peşini bırakmak istemem sizce haksızlık mı .? Sayet bn bilmiyordum o yaptığım hatayi ama sizin beni biliyor diye kendi şahsıniza göre kendi içinizden gelen tahminlere göre bence değerlendirilmesi hatalisiniz cunku büyük bi sw yonetiyorsunuz size akıl verecek deilim ama benm kanaatimce bu böyledir. . @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yrd.Yönetici
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8998

Alıntı FmY__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana herhangi bi cevap verilmedi özellikle odıne attığım mesajlar benim için önemli konular ve yaklaşık 1 haftadır bekliyor
    Sahte Ranklar ile Odin ilgileniyor. Mesaj ilettiyseniz beklemeniz yeterli.

Chief General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    386
    Beğenilme 
    221

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... lütfen konumun tekrar gözden geçirilmesini istiyorum. .. şikayeti eden kişide belirtti hatali olduğunu bu da diğer arkadaşlarda yapılan birsey için geçerli olurmu @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    yavuz4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    11

Dostum kimse ilgilenmiyor yalan mı soylıcem sadece sen ılgılenıyorsun ASGARD Bunu sende bende biliyoruz.Odin'in işi bu değil mi ek iş mi yapıyor anlamıyorum ki.Boş zamanlarında mı ilgileniyor şirketiyle af edersın ama anlamıyorum ıyı formlar .Ben zaten umudu kesdım Bsilkroaddan oyunu bırakıyorum buugnden ıtıbaren kalanlarında zamanla bıraktıgını çarlarını sattıgını goruorum.

General Lord
    [SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    259
    Beğenme 
    732
    Beğenilme 
    280

Benim anlamadigim herkez ilk haftasında bilsede bilmesede uyarı alırken benim direk banlanmam bunun altında birsey olduğunu veya peşini bırakmak istemem sizce haksızlık mı .? Sayet bn bilmiyordum o yaptığım hatayi ama sizin beni biliyor diye kendi şahsıniza göre kendi içinizden gelen tahminlere göre bence değerlendirilmesi hatalisiniz cunku büyük bi sw yonetiyorsunuz size akıl verecek deilim ama benm kanaatimce bu böyledir. . @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    kardeş yanlış anlamada nasıl banlandığını niçin banlandığını bilemem ama burada resmen '' yapayım nasıl olsa uyarı gelecek '' gibi düşünüp işlemiş ve ban yemişsin gibime geldi.
    Asgard bunu beğendi.
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş