Beğeni Ağacı17Beğeniler

Konu:Rabbim Vatanımızı Korusun...

Vice General Lord
    Tigress - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    277

Standart Rabbim Vatanımızı Korusun...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hdp milletvekili Askerimize eşkiya ve terörist damgası vuruyor... Rabbim bizi ve vatanımızı korusun ama yined Askerime helal olsun ki efendiliğini bozmamış. bazıları gibi ağzından salya çıkmıyor

General Lord
    Zeus___RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    263
    Beğenme 
    2976
    Beğenilme 
    1443

Beni hiçbir zaman anlamadınız; ancak anlayacaksınız. İçimizde bir gün Moskova'dan Kızıl Ordu gelir hayali ile yaşayanları görünce anlayacaksınız. Olur da bir savaş daha görürseniz benim gibi, tıpkı benim zamanımda olduğu gibi, kardeş dediğiniz milletlerin nasıl bir bir sırtınızdan vurduklarını izleyecek, beni daha iyi anlayacaksınız. Türk olmayan herkesin ölümüne üzülenlerin birgün Türkler ölürken nasıl sessiz kaldıklarını görecek ve beni çok daha iyi anlayacaksınız.

-Hüseyin Nihal ATSIZ
    Ragnarok, darkmeann, isak81 ve 5 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    277

Alıntı Zeus___RA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni hiçbir zaman anlamadınız; ancak anlayacaksınız. İçimizde bir gün Moskova'dan Kızıl Ordu gelir hayali ile yaşayanları görünce anlayacaksınız. Olur da bir savaş daha görürseniz benim gibi, tıpkı benim zamanımda olduğu gibi, kardeş dediğiniz milletlerin nasıl bir bir sırtınızdan vurduklarını izleyecek, beni daha iyi anlayacaksınız. Türk olmayan herkesin ölümüne üzülenlerin birgün Türkler ölürken nasıl sessiz kaldıklarını görecek ve beni çok daha iyi anlayacaksınız.

-Hüseyin Nihal ATSIZ
    Sanırım bu açıklama yeterli...

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1516

Eminim o binada terörist yoktur ( ! ) . Kimse durduk yere hır gür çıkartmaz , var ki sakladığı bir şeyler operasyon görevlilerine saldırarak gizlemeye / zaman kazanmaya çalışıyor . Malum partinin ne olduğu belli , aksini iddia edenlerde sempatizanları zaten . Askerimizi üstün sabrından dolayı kutluyorum . Milletvekillerine dokunulmazlık hakkı kadar saçma bir durum olabilir mi? Devletin askerine eşkiya diyen bir mahluk nasıl dokunulmaz olabilir? Daha yazılacak çok şey var ama forum kuralları müsade etmiyor.
    Konu Ragnarok tarafından (16.Aralık.2015 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.
    Apsuva, Zeus___RA, Loss ve 3 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General
    isak81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    504
    Beğenilme 
    161

Şu anda farkındaysanız Pkk legalleşti tamamen. Tamamen legal oldu. Silahlı bir siyasal hareket oldu. Teröristin adı gerilla oldu , özgürlük savaşçısı oldu. Türk'ün adı faşist , kürdün adı ezilen halk oldu. Hdp , barışçı ve özgürlükçü , herkesi kucaklayan bir parti oldu. Polis düşman , gerilla dost oldu. Twitter'ı ciddi olarak kullananınız varsa ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaktır. Açılan taglara , yazılan şeylere bir bakın da memleket nasıl rezil , rüsva oldu göreceksiniz arkadaşlar. Allah yardımcımız olsun.
    Apsuva, emreseymen and Tigress like this.

General Lord
    Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    100
    Beğenme 
    620
    Beğenilme 
    685

HDP'li miletvekilleri demek bir kere yanlıs bir cümledir bu satılmış köpekler bu milletin vekili olmaz ancak ve ancak tasmasının ucunda ki kişiye hizmet ederler ve bu kişilere malesef bir cok hak tanındı verenler utansın uğrunda kan dökülmese yakın sırnagı Diyarbakır ı Siirti Hakkari derim ama aziz şehitlerimizin kutsal kanı var
    Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

General Lord
    ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1156
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1970

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Burada yapılan Siyaset degildirde nedir açıklarmısınız konunun kapatılması gerek yoksa boyutları farklı yönlere çekerek çirkin bir ortam oluşucak...

على لعنة الله على إسرائيل

أعداء الإسلام الدامي

General Lord
    Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    412
    Beğenme 
    642
    Beğenilme 
    612

İçimden gelenleri yazmak istedim 3 kere yazdım sildim yazmayacağım. Diyeceğim tek şey ALLAH doğrunun yanında olsun.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

General Lord
    ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1156
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1970

Herkez her önüne geleni yazarsa burada kimse iyi geçinemez ben kimseye iyi yada kötü olarak sınıflandırmıyorum ama şu bir gerçekki bazı insanlarımız cok cahil oldukları gibi çokta ahmaklar ve onları yöneten insanlara itaatlikten başka birşey yapmıyorlar. Bir insan düşünün robot gibi yönetiliyor hangi akla hangi mantıga sıgarki ama malesef böyle insanlar toplumumuzda hat safada hatta gruplar bile var bu şekilde üst akıllar tarafından yönetilen diyecegim oki umarım geç olmadan akıllarını başlarına devşirirler ALLAH vatanımızı,devletimizi,askerimizi,polisimizi tum musluman alemini korusun tek duamız bu olsun...

على لعنة الله على إسرائيل

أعداء الإسلام الدامي

Vice General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    277

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkez her önüne geleni yazarsa burada kimse iyi geçinemez ben kimseye iyi yada kötü olarak sınıflandırmıyorum ama şu bir gerçekki bazı insanlarımız cok cahil oldukları gibi çokta ahmaklar ve onları yöneten insanlara itaatlikten başka birşey yapmıyorlar. Bir insan düşünün robot gibi yönetiliyor hangi akla hangi mantıga sıgarki ama malesef böyle insanlar toplumumuzda hat safada hatta gruplar bile var bu şekilde üst akıllar tarafından yönetilen diyecegim oki umarım geç olmadan akıllarını başlarına devşirirler ALLAH vatanımızı,devletimizi,askerimizi,polisimizi tum musluman alemini korusun tek duamız bu olsun...
    Lafını balla kesiyorum ama şu sözüne katılmıyorum. 'Herkez her önüne geleni yazarsa burada kimse iyi geçinemez' kimse önüne geleni demiyor sadece fikirlerini söylüyor ve siyaset yapılmıyor burada kimse ben AKP li olarak ben MHP li olarak ben CHP li olarak şunu şunu derim demiyor ve burada siyasal bir parti savaşı çıkacağını da sanmam. Nedeni ise şuan yüzsüz biri çıkıp ben bu herife katılıyorum diyemez de. Herifin dedikleri doğru olsa amenna ama işte...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş