Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:1 ayda 30 kilo almak

Captain
    weneg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    14

Standart 1 ayda 30 kilo almak

benim boyum 175 kilom 55 benim istediğim kilo 80-90 arası olmak ve sonrada onu kasa çevirmek nasıl kilo alabilirim maalesefte yakan bünyem var
    Konu weneg tarafından (03.Şubat.2016 Saat 01:39 ) değiştirilmiştir.

General Lord
    Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    412
    Beğenme 
    642
    Beğenilme 
    612

Alıntı weneg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim boyum 175 kilom 55 benim istediğim kilo 80-90 arası olmak ve sonrada onu kasa çevirmek nasıl kilo alabilirim maalesefte yakan bünyem var
    Kas yapmak istiyorsan önce spora başla ufaktan çalıştıkça iştahın zaten açılacak. Spor merkezinden kilo almak için tavsiyeler iste, gün içerisinde 5-6 öğün yemek yemelisin. Bu saydıklarım 1 ayda olacak iş değil 1 yıldan az bir sürede azimli bir şekilde uğraşırsan istediğin sonuca ulaşacağını umuyorum. Kilo almak için hap veya protein tozu kullanmanı tavsiye etmem.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

General Lord
    Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    233
    Beğenme 
    4477
    Beğenilme 
    3081

Alıntı weneg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    basit bi tabirle önce kilo alıp onu kasa çevirmek yerine mevcut kilonla spora başlayıp kasa çevirirsen işin daha kolay olur. öncesinde kilo aldığın zaman "yağ yakma" gibi bi derdin olacak ki basit birşey değil.kilo almanın birinci kuralı dengesiz beslenmemek, hareketsizlik. mevcut durumunla spora başladktan snra protein tozu gibi ufak tefek takviyelerle kendini geliştrebilirsin.
    TURKISH__MAN

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    14

pantolon alamıyorum belime göre pantolon yok

FKC
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General Lord
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    158
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    789

Yemiş yemiş sıcmamıs derler hani

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    14

Alıntı FKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yemeyip sıçmasam kilo vermek istiyorum derdim

General
    hbM_Tolkien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    165
    Beğenilme 
    40

Kas yapmak istiyorsan ve fitness konusunda bilgin yoksa bir spor salonuna başvur veya bu konuda bilgili tanıdık biri var ise ona danış. Senin kilona ve yapına göre güzel bir fitness ve yemek programını hazırlaması için.
    Takviyeler konusunda Karbonhidrat tozu kullanma derim çünkü yemekler ile bunu tamamlayabilirsin. Makarna ,Pilav başlıca en çok karbonhidrat yüklü besinlerdir.
    Protein kasların güçlenmesi ile ilgili en gerekli olanıdır. Günlük protein miktarını tamamlayamıyorum diyorsan Protein tozu kullanmanı tavsiye ederim.
    İnternet ten araştırmadan ve bilgili kişilere danışmadan kafana göre davranma sixback ler kafanda çıkmasın
    Bsilkroad ı Bıraktı

Eski HBM_Tolkien

Yeni Üye
    Orkason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Alıntı FKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam tersi olmasin ? .
    Beynini kullanmiisan versene benim.köpeklere vereyim az et yesinler.
    Cengo bunu beğendi.

Vice General Lord
    Prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    139
    Beğenme 
    555
    Beğenilme 
    304

Mevcut kilonla spora başlarsan istediğin seviyeye en erken 1 yılda gelirsin en erken diyorum çünkü normal şartlarda 30 kiloyu tamamen kas olarak 1 yılda almak neredeyse imkansızdır. Herşeyin düzenli olmalı uyku, beslenme, spor.. bunlar kolay şeyler değil özen ve kararlılık isteyen şeyler. Zayıf kişilere sürekli yukarıda ki arkadaşların dediği şeyler söylenir ama bu kilo vermekten çok daha zor bir durum. 5 yıldır aralıklarla fitnessla uğraşıyorum yılın 6-7 ay' ı düzenli düzensiz uğraşırım. Sana tavsiyem önce kilo alman. zayıf ve metabolizması hızlı insanlar genelde kilo alamaz. kilo almak istiyorsan sürekli ağzına bir şeyler tık sık sık bişeyler ye günde 4-5 öğün bir süre sonra miğden genişleyecektir daha sonrasında işin daha kolay olur. Geceleri uyumadan önce ye mümkün olduğunca az enerji harca. yaşın küçükse 16-17-18 lise dönemindeysen tavsiyem ev-okul haricinde evden çıkma geç pc başına otur ve sürekli ye 1 ay da farkı görürsün. ha birde öyle hemen yağlanmazsın ve şuda var ''yağları kasa çevirmek'' diye bişey yok bu bir halk efsanesi. yağ hacmi farklıdır kas hacmi farklıdır. atıyorum 30 kilo aldıktan sonra bunun tamamı yağ olmaz. kilo aldıktan sonra spora başlarsan da 3 ay düzenli çalışmada fit bir vucudun olur.
    JeanTi
    WildClaws
    Tiuss

Üyeliği Durduruldu
    Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    468
    Beğenilme 
    476

Kilo almanıza gerek yok, kas yapmak için. Gerçekten bunlar mit

Yağ dokuları kas a dönüşmez. Kilo alımı, atletik görünmenizi engelleyecek ve kas dokularının üzerini yağ dokuları kaplayacaktır. Böylece kaslar belirginliğini kaybedebilir. Sporcular genelde yağlarını yakmak için çok uğraşırlar bunun en büyük sebebi kasların belirginliğini kaybetmesidir.

Eğer kalıp kazanmak istiyorsanız Stroit kullanmanız gerekir. (Bilimsel olarak Stroit'lerin ne kadar zararlı olduğu tam olarak bilinmemekte ancak bir çok sporcunun ölümüne sebep olduğu biliniyor.) Kas yapmak istiyorsanız Supplement kullanmanız gerekecek. Whey Protein Tozu kullanın ve sabah kahvaltılarında yumurta beyazı yemeye özen gösterin! BCAA kesin kullanmalısınız, direk olarak kaslara etki ediyor. Kısa bir bilgi vermek isterim, Protein tozları hiç bir zekilde zararlı değildir. Genelde peynir altı suyu veya yumurta beyazından yapılır. Bazı Protein tozları saf dana eti proteini ile yapılıyor. Amino asitlerinde zararı bulunmuyor, amino asitler proteinin yapı taşlarıdır. Proteinler besin olarak alındığı zaman çeşitli amino asitlere dönüşüyor. Kaslara etki eden amino asit grubu BCAA olarak biliniyor. Tabi diğerleride etkili ama BCAA kadar etkili değiller.

Benim arkadaşım 56 kilo ve 1.81 boyundaydı, spora başladı ve 3 ayda 77 kiloya ulaştı. Stroit kullandı ama ölçüsünü iyi ayarlamak gerekiyor. Kendisi eczacı olduğu için bu konuda oldukca tecrübeli diyebilirim.

Söylediğim ürünleri, en yakın GNC (General Nutrition Center) mağazalarından temin edebilir ve/veya Supplementler.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.
    Konu Wonderweiss tarafından (03.Şubat.2016 Saat 06:08 ) değiştirilmiştir.
    hbM_Tolkien bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş