Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 1 Post By Kyoshi
  • 1 Post By Tea
  • 1 Post By pe4ce

Konu:MasterQueen JollyGame Veda

Chief General
    MasterQueen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    654
    Beğenilme 
    335

Standart MasterQueen JollyGame Veda

Merhabalar değerli forum sakinleri. Geçen sene bu zamanlar Kpss sınavına hazırlanırken başladığım öğlen 12 akşam 10 ders bitiş.10-11 arası telefonun internetinden 3 ay bağlanıp görevimi devam ettirdiğim. " Moderatörlük " maceram, nedeni tarafıma belirtilmeksizin mesaj attığım halde iki gün önce aniden bitirildi. Toplam 1 yılık bu süreçte forumda elimden geldiği kadar bildiğim konular üzerinde yardımcı olup. Teknolojiye dair paylaşımlarda bulunmuştum. Csilkroadı bıraktığım günden beri ( yaklaşık 1 yıl ) hedefim, platformda yükselip oyundaki oyunculara ilgi gösterecek seviyeye gelmekti. Görüyoruzki malesef bu gerçekleşemedi. Moderatörlük süreci içinde her zaman tarafsız yorumlar yaptım. Bunların sonuna kadarda arkasındayım. Yaptığım eleştirilerin doğru olduğunu " Abra ve Centaur " sunucularının durumundan anlıyoruz. Henüz 4 aylık bir server sahibiyim, centaur serverini bıraktıktan sonra kendime söz vermiştim. Centaur serverinden edindiğim 3 yıllık tecrübeye dayanarak. Oyunun bitmesine sebep olan tüm sorunların hiç birini kendi oyuncularıma yansıtmayacaktım ve bunuda başardım. Bu ilgiyi JollyGame A-B-C serverlerinede göstermek isterdim, ekstra bir sorumluluğum olduğu halde bu görevi üstlenmeye hazırdım fakat olmadı emin olunuz çok eğlenceli günler bizleri bekliyor olacaktı. Kendi iş hayatım oldukça yoğun Cerrahi Teknikerim günlük birçok ameliyata giriyorum. Yakın zamanda atanacağım bu trafik özele göre biraz olsa azalacaktı. Bu zorlu yoğunlukta dahi yaptıklarım ve yapmak istediklerim bunlardı.

Sonuç olarak buradan tanıştığım birlikte zaman geçirdiğim herkese teşekkür ediyorum. JollyGame artık benim için bitmiştir. Burada kalan sadece eski konulardaki anılar olacaktır. Foruma bu tarihten sonra giriş yapmayacağım, özel mesaj atacak olan arkadaşlarımın alınmaması üzerine bunu belirtmek isterim.

Kendinize iyi bakın.

İyi forumlar.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

"Berge vurup atlara,kuşlar gibi uçtuk biz"

Csro Emekli Oldu

General
    Kyoshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    61
    Beğenilme 
    46

Alıntı MasterQueen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar değerli forum sakinleri. Geçen sene bu zamanlar Kpss sınavına hazırlanırken başladığım öğlen 12 akşam 10 ders bitiş.10-11 arası telefonun internetinden 3 ay bağlanıp görevimi devam ettirdiğim. " Moderatörlük " maceram, nedeni tarafıma belirtilmeksizin mesaj attığım halde iki gün önce aniden bitirildi. Toplam 1 yılık bu süreçte forumda elimden geldiği kadar bildiğim konular üzerinde yardımcı olup. Teknolojiye dair paylaşımlarda bulunmuştum. Csilkroadı bıraktığım günden beri ( yaklaşık 1 yıl ) hedefim, platformda yükselip oyundaki oyunculara ilgi gösterecek seviyeye gelmekti. Görüyoruzki malesef bu gerçekleşemedi. Moderatörlük süreci içinde her zaman tarafsız yorumlar yaptım. Bunların sonuna kadarda arkasındayım. Yaptığım eleştirilerin doğru olduğunu " Abra ve Centaur " sunucularının durumundan anlıyoruz. Henüz 4 aylık bir server sahibiyim, centaur serverini bıraktıktan sonra kendime söz vermiştim. Centaur serverinden edindiğim 3 yıllık tecrübeye dayanarak. Oyunun bitmesine sebep olan tüm sorunların hiç birini kendi oyuncularıma yansıtmayacaktım ve bunuda başardım. Bu ilgiyi JollyGame A-B-C serverlerinede göstermek isterdim, ekstra bir sorumluluğum olduğu halde bu görevi üstlenmeye hazırdım fakat olmadı emin olunuz çok eğlenceli günler bizleri bekliyor olacaktı. Kendi iş hayatım oldukça yoğun Cerrahi Teknikerim günlük birçok ameliyata giriyorum. Yakın zamanda atanacağım bu trafik özele göre biraz olsa azalacaktı. Bu zorlu yoğunlukta dahi yaptıklarım ve yapmak istediklerim bunlardı.

Sonuç olarak buradan tanıştığım birlikte zaman geçirdiğim herkese teşekkür ediyorum. JollyGame artık benim için bitmiştir. Burada kalan sadece eski konulardaki anılar olacaktır. Foruma bu tarihten sonra giriş yapmayacağım, özel mesaj atacak olan arkadaşlarımın alınmaması üzerine bunu belirtmek isterim.

Kendinize iyi bakın.

İyi forumlar.
    Teşekkürler hocam sende kendine iyi bak jollygame yönetimi swleri kapatmayı düsünüyor sanırım cunku ilgi alaka artık sıfır senin bu şikayetini hergün bir başkası dile getiriyor degişen bişey yok yönetimden bir cevap dahi yok
    MasterQueen bunu beğendi.

Tea
    Tea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Chief General
    Tea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    55
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    397

Özenti kardeşim açtıgın çakma c sroda bende sana başarılar dilerim neguzel ifade etmissin ah bide samimi gelsen c dekileri telle arayıp kendi oyununa cağırmanda mod olarak takdire şayan . ****game mi mokegame mi neyse o elnde patlar inşh
    Konu Tea tarafından (12.Temmuz.2017 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: ***
    __KAOS__ bunu beğendi.
    [ThePirates] Latte

Videolarımız:
    Facebook sayfamız:

Chief General
    __KAOS__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    114
    Beğenme 
    242
    Beğenilme 
    286

Komedi gibi ya
    Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye Halkına
    TÜRK MİLLETİ denir.

M.K. ATATÜRK

Senior General
    pe4ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Beğenme 
    29
    Beğenilme 
    63

Allah emanet üstadım.
    MasterQueen bunu beğendi.
    aSro : xPeperPepe & unLovabLe_

Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir. . .

Bir ölür bin diriliriz..!!11!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş