Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:Eşim sürekli şişmanlıyor ve huysuzlaştı ne yapmalıyım??

Yeni Üye
    Sibel Çiçekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Knight Online
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Eşim sürekli şişmanlıyor ve huysuzlaştı ne yapmalıyım??

Ben evliyim. Sadece 1, 2 ay oldu ama 9 yıl kadarbir birlikteliğimiz olmuştu. Kocam her şeyden çok seviyorum ama ilişkimizin son 6 yılı içinde şişmanladı ve bu yüzden güvensiz ve sinirli oluyor !! Onu çıplak görmeme izin vermiyor (ki bence tamamen sağlıksız görünüyordur) ve ağırlığına ilişkin herhangi bir şey söylediğimde üzgün ve savunmacı oluyor. Ona Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... aldım geçen gün kışa giriyoruz diye, kaban birazcık küçük gelince neredeyse hediyeyi başıma atmadığı kaldı.
    Ben kendim üniversitede beslenme ve diyet eğitimi alıyorum ve ince, zayıf bir kişiyim (çalışmayı seviyorum!) Sağlıklı olmak ve kendinize iyi bakmanın hayatımın önemli bir parçası olduğunu düşünüyorum! Onun hem anne babası obez, hem de kötü alışkanlıkları olduğu için onların böyle kusurları hak ettiğini söylüyor (bu doğru olabilir ama biz birlikte yaşıyoruz, 4 yıldır!). Evin içine asla kötü bir şey getirip, ona sağlıksızca yedirmedim. Çoğu gece onun için yemek pişirmedim geç saatte yemesin diye ve onun için öğle yemeği hazırlamaya devam ediyorum. Ama etrafta olmadığımda sağlıksız bir şey yiyor ve arabasında yiyeceklerin paketini buluyorum. Ve sorduğumda çoğunlukla atıştırdığını yalanlıyor. Ayrıca alkol çok içiyor ve bu onun kalori sayısını büyük oranda arttırıyor. Olumlu bir nokta, egzersiz yapmayı sever ve sporlarda oldukça iyidir ama buna rağmen diyetlerini dengelemek için sık hiç tutarlı değil.
    Bir de bu dönemde oldukça kıskanç olmaya başladı ve vücudumu gösteren bazı şeyleri giymemden nefret ediyor, ancak gençken hiç böyle değildi ona uymakta artık zorlanıyorum ve bir de en önemli mesele artık istediğini giyemiyor. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ya da pantolonla ilgili geçen seneden kalma neyi varsa çöpe attı. O genişlemeye müsait hırkaları bile artık giyemiyor.

Lütfen destek olun bana. Bir profesyonelle konuşmama izin vermiyor ve arkadaşlarımla konuşamıyorum çünkü hiçbiri beni anlamıyor.

General
    _LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    218
    Beğenilme 
    117

Alıntı Sibel Çiçekçi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben evliyim. Sadece 1, 2 ay oldu ama 9 yıl kadarbir birlikteliğimiz olmuştu. Kocam her şeyden çok seviyorum ama ilişkimizin son 6 yılı içinde şişmanladı ve bu yüzden güvensiz ve sinirli oluyor !! Onu çıplak görmeme izin vermiyor (ki bence tamamen sağlıksız görünüyordur) ve ağırlığına ilişkin herhangi bir şey söylediğimde üzgün ve savunmacı oluyor. Ona Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... aldım geçen gün kışa giriyoruz diye, kaban birazcık küçük gelince neredeyse hediyeyi başıma atmadığı kaldı.
    Ben kendim üniversitede beslenme ve diyet eğitimi alıyorum ve ince, zayıf bir kişiyim (çalışmayı seviyorum!) Sağlıklı olmak ve kendinize iyi bakmanın hayatımın önemli bir parçası olduğunu düşünüyorum! Onun hem anne babası obez, hem de kötü alışkanlıkları olduğu için onların böyle kusurları hak ettiğini söylüyor (bu doğru olabilir ama biz birlikte yaşıyoruz, 4 yıldır!). Evin içine asla kötü bir şey getirip, ona sağlıksızca yedirmedim. Çoğu gece onun için yemek pişirmedim geç saatte yemesin diye ve onun için öğle yemeği hazırlamaya devam ediyorum. Ama etrafta olmadığımda sağlıksız bir şey yiyor ve arabasında yiyeceklerin paketini buluyorum. Ve sorduğumda çoğunlukla atıştırdığını yalanlıyor. Ayrıca alkol çok içiyor ve bu onun kalori sayısını büyük oranda arttırıyor. Olumlu bir nokta, egzersiz yapmayı sever ve sporlarda oldukça iyidir ama buna rağmen diyetlerini dengelemek için sık hiç tutarlı değil.
    Bir de bu dönemde oldukça kıskanç olmaya başladı ve vücudumu gösteren bazı şeyleri giymemden nefret ediyor, ancak gençken hiç böyle değildi ona uymakta artık zorlanıyorum ve bir de en önemli mesele artık istediğini giyemiyor. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ya da pantolonla ilgili geçen seneden kalma neyi varsa çöpe attı. O genişlemeye müsait hırkaları bile artık giyemiyor.

Lütfen destek olun bana. Bir profesyonelle konuşmama izin vermiyor ve arkadaşlarımla konuşamıyorum çünkü hiçbiri beni anlamıyor.
    LC WAİKİKi
    reklamı
    RoyalFamily™
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░_LiFe_*KingRhymes░▒▓█▇▆▅▄▃▂

Senior General
    Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    1169
    Beğenilme 
    392

Sibel Selam,

Cursed Soul pvp dress var istersen verebilirim. Bahamutta kar kış kıyamet gördü bu dress
    MyRuless bunu beğendi.
    BSro

Guild
    : RedLine

OttomanS0uL

Every Night Faster

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2429
    Beğenilme 
    3058

Alıntı Kyria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sibel Selam,

Cursed Soul pvp dress var istersen verebilirim. Bahamutta kar kış kıyamet gördü bu dress
    Şişman birine gideceğini düşünmüyorum. Daha çok phoenix tarzı dresler tercih edilebilir.
    MyRuless bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Senior General
    Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    1169
    Beğenilme 
    392

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şişman birine gideceğini düşünmüyorum. Daha çok phoenix tarzı dresler tercih edilebilir.
    Yardımcı ol o zaman arkadaşa biladir
    BSro

Guild
    : RedLine

OttomanS0uL

Every Night Faster

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2429
    Beğenilme 
    3058

Alıntı Kyria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yardımcı ol o zaman arkadaşa biladir
    Sussam daha iyi olur
    ReaLaMity
    1X1Y

General
    _LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    218
    Beğenilme 
    117

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sussam daha iyi olur
    mami çıkar üstündeki FUR dress i hediye et kaban gibi kışın soğukta terletir
    kilo verir sevaba girersin
    RoyalFamily™
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░_LiFe_*KingRhymes░▒▓█▇▆▅▄▃▂

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2429
    Beğenilme 
    3058

Alıntı _LiFe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mami çıkar üstündeki FUR dress i hediye et kaban gibi kışın soğukta terletir
    kilo verir sevaba girersin
    Terlemek önemli 😂
    ReaLaMity
    1X1Y

General Lord
    Bolukbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    412
    Beğenme 
    70
    Beğenilme 
    111

şişko eşin varsa boşa gitsin

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    343
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    976

Sibel hanim boşandan da gel kocandan boşanda gel kocandan tey tey

UZMAN YARDIMCISI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş