Sonuç: Son seçimde oy verdiğiniz partiden memnun musunuz?

Katılımcı sayısı
21. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET

12 57.14%
  • HAYIR

9 42.86%
Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:Son seçimde oy verdiğiniz partiden memnun musunuz?

General Lord
    LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1249
    Beğenilme 
    1002

Standart Son seçimde oy verdiğiniz partiden memnun musunuz?

Siyaset, parti adı ya da benzeri konuların konuşulmaması dileğimle.
    GencOsmanli ve ellez bunu beğendi.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1155
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1968

Siyasi konular yasak demiştiniz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

على لعنة الله على إسرائيل

أعداء الإسلام الدامي

General Lord
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1249
    Beğenilme 
    1002

Siyaset ile alakalı bir konu değil, tartışma konusu zaten değil. Basit bir anket.
    ellez bunu beğendi.

Yeni Üye
    ellez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    5

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyasi konular yasak demiştiniz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sizin imzanıza da terör/terörist propagandası mı demeliyiz ?
    LaVeyan, oOoBUYUCUoOo and DonnaR like this.

General Lord
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1249
    Beğenilme 
    1002

Alıntı ellez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terörist resmi koyuyor, o öyle bir şahıs takma onu muhatap olma. Polemiğe de girme forumda herkes biliyor ve onu kendi haline bırakıyor.
    ellez ve LaVeyan bunu beğendi.

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    343
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    975

o imzadaki adam Çeçen Komutan mücahit Şamil Basayevdir ve terörist değildir dünya siyasi tarihinde de önemli bir yer teşkil etmektedir ve şehittir .Onu sadece Ruslar terörist olarak nitelendiriyor katlettiği binlerce müslüman çeçena bahane üretmek için .Her gördüğünüz sarıklı ve sakallı insanı terörist sanmanız sizin suçunuz değil aslında bu dünyanın oyunadığı bir oyun sadece bu oyuna alet olmamak gerekir.İyi forumlar

Eminim ki resimdeki şahsı tanımıyorsunuz o yüzden böyle bir yorum yaptınız yoksa yapmazdınız.Bilgi sahibi olmadan yorum yapmasak daha iyi olur
    Konu LittleMiddle tarafından (28.Ekim.2017 Saat 20:16 ) değiştirilmiştir.
    GencOsmanli bunu beğendi.

UZMAN YARDIMCISI

General Lord
    DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    389
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    2728

Alıntı LJLJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terörist resmi koyuyor, o öyle bir şahıs takma onu muhatap olma. Polemiğe de girme forumda herkes biliyor ve onu kendi haline bırakıyor.
    herhangi bir propaganda yapılmadıgı surece bır sakıncası olacagını dusunmuyorum bu bır oyun forumu ama globallestıgını dusunuyorum bu forumun sonucta yas ortalaması 18 olsa bıle ekonomı sıyaset ve guncel haberlerın bulundugu bır platform
    LittleMiddle ve ellez bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

General Lord
    DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    389
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    2728

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o imzadaki adam Çeçen Komutan mücahit Şamil Basayevdir ve terörist değildir dünya siyasi tarihinde de önemli bir yer teşkil etmektedir ve şehittir .Onu sadece Ruslar terörist olarak nitelendiriyor katlettiği binlerce müslüman çeçena bahane üretmek için .Her gördüğünüz sarıklı ve sakallı insanı terörist sanmanız sizin suçunuz değil aslında bu dünyanın oyunadığı bir oyun sadece bu oyuna alet olmamak gerekir.İyi forumlar

Eminim ki resimdeki şahsı tanımıyorsunuz o yüzden böyle bir yorum yaptınız yoksa yapmazdınız.Bilgi sahibi olmadan yorum yapmasak daha iyi olur
    ben kendısını bu platform da tanıdm ve arastırdım kendısı zulme ve zalime baş kaldırmıs bır lıder fakat yaptıgı eylemler bence muslumanlıga aykırı eylemlerdır helekı okul baskını olayında kendı elıyle yada kendısının sebeb oldugu cogu masum cocuk olmak uzere bır suru masum oldurulmustur

dınımızde kısas vardır ama bu kısas hakkı senın canını alana karsıdır ulkeler arası kısas bence yapılmaz arada olan masumlara oldugu zaman bunun adı terordur allah hayırlarını kabul etsın gunahlarını affetsın ınsallah

tamamen tarafsız bakıyorum bu sebebden bır polomık yaratılmasın lutfen kımene göre denız gezmıs terorıst kımıne gore ıse devrımcı ılerdır

mahır cayan bır devrımcı lıderdır bence ve su sozlerı tamamen eylemlerının kıme ve neye karsı oldugunu tarıf eder :

Biz teslim olmaya gelmedik çatışacağız Erleri Geri Çekin Subaylar Öne Gelsin !!!
    ellez ve LaVeyan bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    343
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    975

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendısını bu platform da tanıdm ve arastırdım kendısı zulme ve zalime baş kaldırmıs bır lıder fakat yaptıgı eylemler bence muslumanlıga aykırı eylemlerdır helekı okul baskını olayında kendı elıyle yada kendısının sebeb oldugu cogu masum cocuk olmak uzere bır suru masum oldurulmustur

dınımızde kısas vardır ama bu kısas hakkı senın canını alana karsıdır ulkeler arası kısas bence yapılmaz arada olan masumlara oldugu zaman bunun adı terordur allah hayırlarını kabul etsın gunahlarını affetsın ınsallah

tamamen tarafsız bakıyorum bu sebebden bır polomık yaratılmasın lutfen kımene göre denız gezmıs terorıst kımıne gore ıse devrımcı ılerdır

mahır cayan bır devrımcı lıderdır bence ve su sozlerı tamamen eylemlerının kıme ve neye karsı oldugunu tarıf eder :

Biz teslim olmaya gelmedik çatışacağız Erleri Geri Çekin Subaylar Öne Gelsin !!!
    Her insan hata yapabilir her lider hata yapabilir.Geçmişte her komutanda hata yapmıştır duygularıyla hareket ederek.Terör süregelen bir davranıştır.Terör karşılıksız sadece zarar vermek için hiç uğruna yapılır.Tıpkı işid tıpkı pkk tıpkı dhkpc gibi .

Tartışma zaten illaki kavga etmek değil ki Tartışma adı üstünde tartmak karşılıklı fikirler tartılıyor Tartışarak da doğru yolu bulunabilir İyi forumlar

Mesela Mahir Çayanın en yakın dostlarından birisi şuan Terör örgütü PKK nın siyasi kanadı HDP'nin onursal başkanı MAHİR ÇAYANa devrimci diyebildiğin kadar kürkçüye de terörist yalaması diyebiliyor musun ?

Marksizim Leninizm azda olsa yanlış anlandığında çok farklı yerlere gidebilecek ideolojiler .PKK nın yapılanmadan önceki bildirisinde de kendilerini marksist leninist örgüt olarak ifade ediyor kurucuları.Bu mu marksizim bu mu leninizm Siyaseti kendine göre yorumlaYIP bu sadece katlettiklerine kılıf bulma OLMUŞ ONLAR ADINA
    Konu LittleMiddle tarafından (28.Ekim.2017 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

UZMAN YARDIMCISI

Yeni Üye
    ellez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    5

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son yıllarda "şehitlik" kavramının içi oldukça boşaltıldı ne yazık ki. Örneğin bana göre sizin bahsettiğiniz bu şahıs şehit değildir, size göre öyle olabilir saygı duyarım. Zira bana göre benim vatanımı savunurken ölen insan şehittir.

Din = Siyaset olan ülkemizde çok görmüyorum artık bu içi boşaltılmışlığı.

Bana göre dinin yeri siyasete bulaştırılamayacak kadar kutsaldır, dini siyasete karıştıranları da sonsuz ateş bekliyor. (Ne mutlu ki)

EK OLARAK; içi boşaltılmış sözüm sizin kişisel şahsınıza değil asla yanlış anlamayın, ülke olarak söylemek istedim. Bunu belki de bazen ben de yapıyorumdur. Yanlış anlamazsanız sevinirim.
    Konu ellez tarafından (28.Ekim.2017 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış anlaşılmaması sebebiyle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş