Yeni Üye
    dilan tahtacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart Nasıl bir mont almalıyım?

Merhaba arkadaşlar,
    Kendime Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... modeli bakıyorum da yok bulamıyorum yani. Hayır aslında ne istediğimi bilmiyorum. İş yerinden bir arkadaşımla konuştuk o da soğuk havalarda giyeceksen bayağı kalın bir şey bakmalısın bence dedi. Evet haklı çünkü şişme kısa mevsimlik montum var ama kalın bir şeylerim yok ve biliyorsunuz havalar soğuduğu için işe gidip gelirken çok üşüyorum. Cidden zorlanıyorum yani.
    Neyse işte hafta sonu gidip bir mağazadan aldım kaşe bi mont koyu gri gibi astarlı. Ama onu da daha bir kere bile giymedim geri vermeye çalışacağım.
    Gerçi hiç giymedim ama eğer geri almazsa onun yerine Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bakabilirim belki diye düşündüm. Ama elbiselerden de öte size sormak istediğim bir şey var. Yani zengin biri değilim ama kara kış için ayrı normal havalar için ayrı bir mont mu almak gerekiyor. Biliyorsunuz montlar da öyle az buz değil yani. Ciddi bütçe ayırmak gerekebilir. Yani en azından benim için büyük bir bütçe diyebiliriz.
    Siz öyle mi yapıyorsunuz? Yani iki mont alıp birini kara kış soğuklarında diğerini de normal kış vakitlerinde mi giyiyorsunuz? Bu konuda destek bilgiye çok ihtiyacım var. Acilen mont almam gerekiyor yoksa işe gelirken bir gün donarak ölebilirim
    Şaka bir yana da aldığım montun değişim süresi geçebilir yani. Elimde patlamasın diye soruyorum. Nasıl bir mont almalıyım?

Yeni Üye
    mstsdk12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

kardeşim mont kaban işi yapıyorum ben hepsiburada.comdan megamod die ara orda ürünlere bakabilirsin

OWL
    OWL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    General Lord
    OWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    59
    Beğenme 
    1144
    Beğenilme 
    525

hayat sana waykiki way way
    Seçici olacaksın bu hayatta. Alkolün sahtesi, insanın kahpesi çarpar.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Chief General
    d3viL_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    126
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    281

Alıntı dilan tahtacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Kendime Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... modeli bakıyorum da yok bulamıyorum yani. Hayır aslında ne istediğimi bilmiyorum. İş yerinden bir arkadaşımla konuştuk o da soğuk havalarda giyeceksen bayağı kalın bir şey bakmalısın bence dedi. Evet haklı çünkü şişme kısa mevsimlik montum var ama kalın bir şeylerim yok ve biliyorsunuz havalar soğuduğu için işe gidip gelirken çok üşüyorum. Cidden zorlanıyorum yani.
    Neyse işte hafta sonu gidip bir mağazadan aldım kaşe bi mont koyu gri gibi astarlı. Ama onu da daha bir kere bile giymedim geri vermeye çalışacağım.
    Gerçi hiç giymedim ama eğer geri almazsa onun yerine Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bakabilirim belki diye düşündüm. Ama elbiselerden de öte size sormak istediğim bir şey var. Yani zengin biri değilim ama kara kış için ayrı normal havalar için ayrı bir mont mu almak gerekiyor. Biliyorsunuz montlar da öyle az buz değil yani. Ciddi bütçe ayırmak gerekebilir. Yani en azından benim için büyük bir bütçe diyebiliriz.
    Siz öyle mi yapıyorsunuz? Yani iki mont alıp birini kara kış soğuklarında diğerini de normal kış vakitlerinde mi giyiyorsunuz? Bu konuda destek bilgiye çok ihtiyacım var. Acilen mont almam gerekiyor yoksa işe gelirken bir gün donarak ölebilirim
    Şaka bir yana da aldığım montun değişim süresi geçebilir yani. Elimde patlamasın diye soruyorum. Nasıl bir mont almalıyım?
    LCW dışı hepsını onerıyorum lcw domuz kılındanmış
    AO_MuRaT_131

Chief General
    Lordzulh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    63
    Beğenme 
    64
    Beğenilme 
    195

Alıntı d3viL_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LCW dışı hepsını onerıyorum lcw domuz kılındanmış
    her söylenine bakılırsa mavinin ürünleride naylondanmış kardes
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Lordzulh CupRaa

General Lord
    Zeus___RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    263
    Beğenme 
    2976
    Beğenilme 
    1443

Hangisi sıcak tutup rahatsa onu alın işte bayan alengirli işlere ne gerek var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş