Üyeliği Durduruldu
    Bilge Yazmalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart En son ne zaman parayı düşünmeden alışveriş yaptınız?

Merhaba arkadaşlar,
    Belki de bu soruyu "" hayatınızda hiç parayı düşünmeden alışveriş yaptığınız oldu mu?"" diye değiştirmek gerekir. Çünkü hepimiz sanırım orta sınıftan insanlar olarak, alışverişte çoğu zaman beğeniyi değil tutarın ağırlığını ön plana çıkarıyoruz. Çünkü kazandığımız para hiç bir zaman almak istediklerimize yetmiyor. Çünkü hep daha fazlasını istiyoruz. Çünkü doyumsuzuz. Ki bence artık doyumsuzluk da başka bir boyuta taşındı. Yani sen doyuyorsan bile piyasa doymana izin vermiyor. Hep daha yeni ürünler çıkarıyor hep doyamayacağın başla bir alan yaratıyor. Elbise modellerinin hepsinden alıyorsun hop Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... çıkarıyor. Onu da alıyorsun başka bir şey çıkıyor. Moda dediğimiz şey hızına yetişilmeyecek derecede ilerliyor. Zaten 2000 lerden sonra bir modanın bir de teknolojinin hızına yetişilmiyor açıkçası.
    Mesela hiç bi mağazaya gidip de ürünlere söyle bi gerçekten beğendiğimi alayım diye en son ne zaman baktınız? Benim mesela geçen ay oldu bi kere o da yine de iş gelip gelip parada takıldı. Bir tane Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... beğendim. Sözde parasına bakmayıp yakışanı alackatım. Yeter ki yakışsın bir kere alıyoruz şu montu diye çıkmıştım evden. Beğendim falan inatla fiyatına bakmadım. Tam alacağız dedik bakamadan edemedim tabi. Sonra zaten fiyatı görünce hemen usulca yerine bıraktım. Siz siz olun bütçesinden emin olmadığınız mağazayla inatlaşmayın illa alacağım diye

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    343
    Beğenme 
    950
    Beğenilme 
    976

Zaten parayı düşünmeyerek alışveriş yapan adam LC waikinin önünden geçmez Daha kaliteli yaşam tarzı için daha kaliteli mağazalardan alışveriş yapar .

UZMAN YARDIMCISI

General Lord
    Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    263
    Beğenme 
    181
    Beğenilme 
    711

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten parayı düşünmeyerek alışveriş yapan adam LC waikinin önünden geçmez Daha kaliteli yaşam tarzı için daha kaliteli mağazalardan alışveriş yapar .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş