Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By DonnaR

Konu:en uygun elbise

Yeni Üye
    ozlemtalha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart en uygun elbise

Merhaba arkadaşlar,
    Size çok önemli bir konuda fikir danışmak istiyorum. Ne zamandır kendime elbise arıyorum ama hiçbir yerde aradığım modeli bulamıyorum. Size birazcık bahsedeceğim elbiseden eğer bildiğiniz bi yer olursa lütfen önerin çünkü benim için hayat memat meselesi. Neden derseniz yakında erkek arkadaşımın çocukluk arkadaşının nişanı var ve evleneceği kıza ve onun kokoş arkadaşlarına çok uyuzum. Hepsi şıkır şıkır çok şık ve alımlı şeyler giyiyorlar. Bende nerdee öyle modadan anlama trendleri. Zaten doğru düzgün param da yok açıkçası. Üzerime bir Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... çekip her yere gidiyorum öyle. Ama bu kızlar öyle mi? Mini eteklerden tutun, alacalı tişörtlere, boncuklu pantolonlardan tüylü küpelere daha neler neler.... Dolayısıyla kendimi ezik hissetmemem ve bakışları üzerime çekmek için şık olmam lazım.
    Almak istediğim elbise şöyle, sade gösterişsiz ama ağır başlı. Ekose tarzı olabilir. Altına siyah ayakkabı giyeceğim için siyah ayakkabılarla uyumlu olması şart açıkçası. Yoksa başka türlü bir de ayakkabı masrafı çıkarmak istemiyorum kendime
    Neyse sanırım siz benim nasıl bir elbise aradığımı anladınız. Ama şunu da belirtmem lazım ki, uzun elbise istemiyorum. Kısa olsun. Yani kafamdaki Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... öyle bir şey. Kolları ispanyol olabilirse daha süper olur. Var mı böyle bildiğiniz bir elbise modeli bana bir önerseniz çok memnun olurum.
    Şimdiden hepinize çok çok teşekkürler
    iyi günler dilerim.

Vice General Lord
    Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    135
    Beğenme 
    292
    Beğenilme 
    275

Alıntı ozlemtalha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Size çok önemli bir konuda fikir danışmak istiyorum. Ne zamandır kendime elbise arıyorum ama hiçbir yerde aradığım modeli bulamıyorum. Size birazcık bahsedeceğim elbiseden eğer bildiğiniz bi yer olursa lütfen önerin çünkü benim için hayat memat meselesi. Neden derseniz yakında erkek arkadaşımın çocukluk arkadaşının nişanı var ve evleneceği kıza ve onun kokoş arkadaşlarına çok uyuzum. Hepsi şıkır şıkır çok şık ve alımlı şeyler giyiyorlar. Bende nerdee öyle modadan anlama trendleri. Zaten doğru düzgün param da yok açıkçası. Üzerime bir Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... çekip her yere gidiyorum öyle. Ama bu kızlar öyle mi? Mini eteklerden tutun, alacalı tişörtlere, boncuklu pantolonlardan tüylü küpelere daha neler neler.... Dolayısıyla kendimi ezik hissetmemem ve bakışları üzerime çekmek için şık olmam lazım.
    Almak istediğim elbise şöyle, sade gösterişsiz ama ağır başlı. Ekose tarzı olabilir. Altına siyah ayakkabı giyeceğim için siyah ayakkabılarla uyumlu olması şart açıkçası. Yoksa başka türlü bir de ayakkabı masrafı çıkarmak istemiyorum kendime
    Neyse sanırım siz benim nasıl bir elbise aradığımı anladınız. Ama şunu da belirtmem lazım ki, uzun elbise istemiyorum. Kısa olsun. Yani kafamdaki Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... öyle bir şey. Kolları ispanyol olabilirse daha süper olur. Var mı böyle bildiğiniz bir elbise modeli bana bir önerseniz çok memnun olurum.
    iyi günler dilerim.
    Ablacım çok yanlış olmuş bu konu ama umarım modadan anlayan bir arkadaşımız vardır ne biliyim bilemedim ki @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... var mı senin aklında bişeyler kanka la
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Chief General
    HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    118
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    415

Alıntı ozlemtalha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    iyi günler dilerim.
    Hanfendi güzel reklam yapmışsınızda burası bir oyun forumu. Sorularınızın cevabını başka yerde aramanızı öneririm.

General Lord
    DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    389
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    2728

Alıntı Hocass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ablacım çok yanlış olmuş bu konu ama umarım modadan anlayan bir arkadaşımız vardır ne biliyim bilemedim ki @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... var mı senin aklında bişeyler kanka la
    Kardeş bunlar reklam içerikli paylaşımlar inanmayın şunlara site rejlamı yapıyor gerizekalılar
    HATASIZCOL_Yaşar bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş