Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 1 Post By GencOsmanli
  • 1 Post By 1X1Y

Konu:Son Dakika !! Suudi Arabistanda Darbe girisimi !

Senior General
    Yavuzhan4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    89
    Beğenilme 
    75

Standart Son Dakika !! Suudi Arabistanda Darbe girisimi !

Arkadaşlar gelen haberlere göre Orduda görevli Bir korgeneral ve bunyesindeki askerler tarafindan kraliyet sarayina basking duzenlenmis.Kral Selman sarayi terketmiş.Oğlu Prens ise rehin haberleri geliyor. Ülke zaten 1500 sene geriden takip ediyordu dunyayi eğer darbe olursa milattan önceye döner.

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    89
    Beğenilme 
    75

Ben şahsen suudi arabistanda bir darbe olacagini dusunmuyorum.Ulusal sitelerde Milliyet hurriyet VB darbe deniliyor ama insanin inanasi gelmiyor başka bir olay olmali

Üyeliği Durduruldu
    [_DeMSaL_] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Karahan Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    1

biraz daha acıklıcı olsun

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 'ın başkenti Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 'da bulunan Başkanlık Sarayı içinden ve çevresinden çatışma, ağır silah sesleri geliyor. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... İç İşleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Kral Salman ve Muhammed bin Salman'ın hayatta olduğu ancak çatışma sırasında ölenlerin olduğu bildirildi.

Sosyal medyadaki videolarda saray çevresinden kesintisiz olarak silah sesleri geldiği duyuluyor.
    DARBE İDDİASI
    Öte yandan Amerikan medyasında yer alan haberlere göre de, Kara Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Alukas Nepils’in başını çektiği bir grup darbe girişiminde bulunuyor.

Senior General
    GencOsmanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    188

Oyun içinde oyun var gibime geliyor.Darbeye kalkıştırılmışlar ve yakalanıp idam edilecekler anlaşılan o. ABD karşıtı askerler olduğu düşüncesi geldi aklıma nedense
    1X1Y bunu beğendi.

-AkinciBeyi - vKing |||​DeepState|||

General Lord
    1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    310
    Beğenme 
    2429
    Beğenilme 
    3058

Belki de ABD yanlısıdır belli olmaz aşırı sağcılarda olabilir son zamanlarda Arabistan'da ki yenilikler sonrasında. Yakındır çıkar kokusu.
    Yavuzhan4129 bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    89
    Beğenilme 
    75

Suudi Krallığı Resmi açıklama yaptı. Darbe yok Sarayın etrafındaki oyuncak drone vuruldu diye .Açıklamayı sanırım kralın haylaz torunlarından biri yaptı Bu kadar çocukca bir resmi açıklama olmaz yani 1 tane oyuncak drone uçuyormuş onunla çatışmışlar Bu suudilerden(YETKİLİLER) ne zaman adam olucak bilmiyorum

Senior General
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    89
    Beğenilme 
    75

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki de ABD yanlısıdır belli olmaz aşırı sağcılarda olabilir son zamanlarda Arabistan'da ki yenilikler sonrasında. Yakındır çıkar kokusu.
    Evet ben de böyle düşünüyorum .Yani drone ile alakası yok bence.Muhtemelen orduda görevli bir subay yanına birkaç askeri alarak gözdağı vermek istedi.Son zamanlarda ARABİSTANDA İNSANLARA DEĞER VERİLMEYE BAŞLANIYORDU.SANIRIM HAYVANLARDAN FARKLI OLARAK İNSAN GİBİ MUAMELE GÖRMEK SUUDİLERE Yaramıyor

Vice General Lord
    Prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    139
    Beğenme 
    555
    Beğenilme 
    304

Çok normal. Suudi Arabistan gibi dünyaya kapalı bir ülkenin aşırı baskılı bir düzenin son 10-20 yılda içerisindeki bazı azınlıklar ve algı oyunlarıyla batıya özendirilmeye çalışılması. Son zamanlarda kendi halkını geçtim bizim ve çevre ülkelerin bile aklına gelmeyecek gelse bile inanamayacak bazı ufak değişikliklerin (bu değişiklikler ufak şeyler ancak Suudi Arabistan için çok büyük şeyler) yapılması. Ülke içindeki ve çevre ülkelerde ki batılı güçler ABD ve Avrupa baskısı. Ben bu olayın tamamen son yapılan değişikliklerin ülke içinde ve orduda ki azınlıklar tarafından yapıldığını düşünüyorum. Zira bu değişiklikler çorap söküğü gibi gelir. Nedeni ise basit arkadaşlar Ortadoğu üzerinde oynanan oyunlar 2011 de patlak veren Arap Baharı dediğimiz süreç ve bu olayda Siyonizmin belki de yüz yıllardır planladığı bir sonun başlangıcı sürecidir. Yazacak çok şey var arkadaşlar bu olaylar darbeler iç savaşlar Ortadoğuda hep olucak çünkü akıllı oyunu bozamıyor.. Ne yazık ki bu böyle devam edecek ta ki 3. Dünya savaşı başlayana kadar...
    JeanTi
    WildClaws
    Tiuss

Chief General
    İlker(Fckr) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    106
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    266

Boşverin beyler yesinler birbirlerini
    BAK GÜZELIM HOROZ PITTIĞI KADAR BEYNİN İLE DİNAZOR GÜLLESİ KADAR ATAR YAPMAN KOMİK GÖZÜKÜYOR BİL İSTEDİM

General
    yuridemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    12

GG for Suudi beyler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş