Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 4 Post By The_Green
  • 1 Post By The_Green

Konu:Gm Asgard ile Röportaj - Herşeyi Sorduk!

Bölüm Moderatörü
    The_Green - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    80
    Beğenilme 
    141

Post Gm Asgard ile Röportaj - Herşeyi Sorduk!

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Merhaba ! @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bize biraz kendinizden bahsedebilir misiniz?

Jollygame ekibine katılma hikayenizi anlatırmısınız?

Teorik olarak JollyGame'i @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ile birlikte kurduk . Eski adı bSilkroad ile tanışma faslında ise hikaye tadında bir olay yaşamadık diyebilirim. Yönetim ekibine taze kan ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için başvuruda bulundum ve kabul edilmesi ile birlikte ilk olarak yalnızca forum moderatörü görevi ile serüvene başladık.

Jollygame ekibi kaç kişiden oluşmaktadır?

Yönetim ekibi olarak 3 kişiden oluştuğunu söylemek yanlış olmaz. Arka planda da bizimle çalışan arkadaşlarımız var tabi ki.

Jollygame'nin hedeflediği kitle kimlerdir?

Hedef kitlemiz tabi ki sizler gibi oyunlarda vakit geçirmeyi seven kişilerdir. Daha detaylı düşünmek gerekirse de bulundukları serverlar da emek vermeyi seven ve uzun soluklu macera arayan kişilerde diyebiliriz.

Sunucularınız için geleceğe yönelik düşünceleriniz nelerdir?

Önceliğimiz her zaman tercih edildiği sürece sunucuların varlığını korumaktır. Tabi ki yeni server açmak gibi planlarımız da her daim var elbette.

Silkroad Online haricinde başka bir projeniz var mı? Var ise neler? Yok ise olacak mı?

Silkroad için henüz umutlar tükenmiş değil O yüzden bu çizgi üzerinden devam ediyoruz. Tabi insanların elinde her zaman 2. 3. bir plan olması gerektiğini düşünüyorum. Hayatın bize ne göstereceğini bilemeyiz.

Silkroad ile nasıl tanıştınız?

Silkroad ile 80 levelin sınır olduğu dönemlerde tanıştım.

Nickinizi nasıl buldunuz?

Cevaplamak zor olmasa gerek, yönetime katıldığım zaman mitolojik isimler kullanıldığı için aynı şekilde bir seçim yapmak istedim. Eğer bugün ki aklım olsaydı Asgard nickini tekrar seçmezdim
    Yine başka bir mitolojik isim olabilirdi.

Gelelim serverler hakkında ki sorulara

Bsilkroad kurulduğu günden bu yana çok revaçta ve kullanıcılar diğer sunucuların b-silkroad'ın gölgesinde kaldığını düşünüyor.
    A-silkroad ve C-silkroad için bir etkinlik veya proje söz konusumudur?

Game master ve Game asistanların zihinsel olarak aşırı yorulduğu aşikar , Yeni bir game master veya game asistan ihtiyacı duyuyormusunuz?

Projeler doğrultusunda ihtiyaç her zaman vardır. Fakat yapmış olduğumuz bu işte yönetici seçimi oldukça riskli ve zordur. Çalışma saatlerimiz ve günlerimiz, tatil anlayışımız çok farklı. Bize ayak uydurabilecek kişiler bulmak neredeyse imkansız oluyor. Bu güne kadar belirli bir çizgide ilerleye bilmemizin en büyük sebeplerinden biride yönetim ekibimizin çok titiz seçilmiş olması diyebiliriz.

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde genel af çıkartıldı. Başvuruyu kaçıran kullanıcılar yakın bir tarihte af beklemeliler mi?

Belli bir süre karakteri kapalı olan kişilerin cezalarını zaman zaman af dönemi olamasa dahi kaldırıyoruz. Bu tamamen kişinin tutumuna ve aldığı cezaya bağlıdır. Tek yol Genel Af değildir.

Eskiden sizleri oyunda görmek mümkündü. Eskiden kastım 4 yıl önce. Şimdi de sürekli oyuna giriyormusunuz? Yoksa sadece müdahale gerektirdiği zamanlarda mı?

Eskiden olduğu gibi halen daha oyun içerisinde sık sık aktif oluyoruz. Genelde kontrol ve denetleme amaçlı olduğu için de doğrudan bize rastlamayabilirsiniz.

Ve en çok merak edilen sorulardan biri. Önümüzde ki günlerde
    D-silkroad adında farklı bir sunucu açılacak mı? Açılacak ise kaç cap olacak? Ve hangi ırklar bulunacak.

Bunun cevabını yukarıda da verdim, tekrar etmek gerekirse uygun zaman olduğu taktirde yeni server açma planlarımız her zaman mevcut.

Captain
    _HuNKaR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Cabal Online
    Konular 
    4
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    1

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bende soru sorabilirmiyim

Bölüm Moderatörü
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    80
    Beğenilme 
    141

Gm @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... a bizi kırmayıp soruları cevapladığı için teşekkür ederiz.
    Sanqrariel bunu beğendi.

Bölüm Moderatörü
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    80
    Beğenilme 
    141

+11

General Lord
    LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    327
    Beğenme 
    956
    Beğenilme 
    906

ben özet olarak geçeyim .

tabi neden olmasın.Olabilir . Sonuçta ölümlü dünya olabilir.Olmayada bilir.Sonuçta ticaret bu herşey olabilir.Bilemeyiz oladabilir olmayada bilir.
    21.Şampiyonluk Tüm GALATASARAY camiasına hayırlı olsun. 19.05.2018
    RoyalFamily

General Lord
    NESCAFEEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    58
    Beğenme 
    75
    Beğenilme 
    209

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Kasim ayına kadar birşey açmayın askerligim bitsin geliyorum mm 😀😀

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş