Denizli'de 1200 metrekare alan üzerine kurulu imalathanesinde hizmet veren Yeni Merhaba Yayıncılık şirketi, eğitim ve okul malzemeleri üretimi ile promosyon ürünleri imalatı gerçekleştiriyor. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kategorisinde faaliyet gösteren firma, dört farklı kategoride kaliteli, güvenilir sunum gerçekleştiriyor. Denizli matbaa, Denizli ofset, davetiye ve baskı seçenekleriyle 20 senelik tecrübesiyle hizmet veriyor.

Yeni Merhaba, firma ve kurumlar için promosyon ürünleri, reklam ve tanıtım imalatları gerçekleştiriyor. Sünnet ve düğün davetiyeleri, okul ve eğitim matbaa seçenekleri, laboratuvar malzemeleri oyun ve okul gereçleri, harita ve evrak matbu ürünleriyle kaliteli üretim gerçekleştiriyor.

Tüm Türkiye'ye hizmet veren firma, 1. kalitede ürün imalatı, satış ve satış sonrası profesyonel destek ekipleriyle hizmet sunuyor. Denizli matbaa firmaları arasında, yurt çapında faaliyet gösteren firma, dijital baskı faaliyetleri sürdürüyor. Tabela, poşet baskı, takvim ve promosyon ürünleriyle binlerce ürün sunumu gerçekleştiriliyor.

Kırtasiye malzemeleri, eğitim malzemeleri ve reklam ürünleri ile yaratıcı tasarımlar, özgün tarzlar ve her markaya özel üretim faaliyetleri sunuluyor. Hayatın en güzel renklerini sunan Yeni Merhaba Yayıncılık firmasının tüm ürünlerini, web sitesinden inceleyebilirsiniz.