Beğeni Ağacı6Beğeniler
  • 5 Post By Ragnarok
  • 1 Post By ULEMAA

Konu:Kim demiş avrupa insanı medeni...

General Lord
    ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1155
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1968

Standart Kim demiş avrupa insanı medeni...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu ULEMAA tarafından (18.Mart.2017 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.

على لعنة الله على إسرائيل

أعداء الإسلام الدامي

Genel Moderatör
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    349
    Beğenme 
    669
    Beğenilme 
    1515

Çok eskiden söylenmiş bir söz. Gunumuzde medenilik tartismasina girmemiz bile mumkun degil. Sadece trafige cikip yayalara verilen saygiyi karsilastirsak yeterli bir cevap olur. Medeniyet toplumumuz icin epey uzak bir deger.

Realist olalim ovunmekle olmuyor, avrupa bizim her alanda önümüzde ve kesinlikle bizi kıskanmiyorlar.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

General Lord
    MasTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    776

Alıntı Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok eskiden söylenmiş bir söz. Gunumuzde medenilik tartismasina girmemiz bile mumkun degil. Sadece trafige cikip yayalara verilen saygiyi karsilastirsak yeterli bir cevap olur. Medeniyet toplumumuz icin epey uzak bir deger.

Realist olalim ovunmekle olmuyor, avrupa bizim her alanda önümüzde ve kesinlikle bizi kıskanmiyorlar.
    Bizim kıskanmak veya kıskandırmak gibi bir derdimiz yok, ki herkesin medeniyet anlayışı çok farklı. Kimisi ne kadar dinsizsen o kadar medenisin anlamına çıkacak kelime ve hareketler yapıyor, kimisi ne kadar bedenini açıp saçıp halka mâl edersen, kimisi ne kadar içersen, kimisi... diye gider. O yüzden neye göre biz o sözde medeni olanların yanına yaklaşamayız. Sadece yaya'ya yol vermekle bitmiyor iş. Benim karnım aç dediğinde kim avrupada sana gel buyur edip karnını doyurur ? Ama Türk misafirperverliğini hiç görmedin sanırım bunları yazdığına göre. Twitter'da dolaşıyorsan eğer illa ki denk gelmişsindir "Yemeğini benimle paylaşır mısın?" diye bir videoya. Oradan da pay biçebilirsin. Ben o şeref.siz gavur tohumlarının medeni olduğunu falan hiç sanmıyorum. Eğer onlar medeniyse de ben medeni falan olmak istemiyorum. Ben Türk'üm, Elhamdülillah Müslüman'ım. Bununla gurur duyarım ve kimsenin ne dediği de umurumda olmaz.

DİPNOT: Medyaların yansıttığı kadar biliyorsunuz.
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.

bSro: ----------------------- aSro:
    MasTR_Wizz ------------ MoshimeDoto
    __HoPPaLa__ ----------- The_Guardian
    ALTINORDU

General Lord
    ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1155
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1968

Alıntı Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok eskiden söylenmiş bir sözmü yapma ALLAH aşkına Türk milletini yada başka bir deyimle islam coğrafyasında müslüman ülkelerinden bahsedelim yanyana koyma mız bile aşırı saçma olur en basit örneklerini hollanda ve almanyada çok rahat gördük ordaki insanlar bir yeri yakmadi birilerine saldirmadi ne diye o kadar aşırı linç girişiminde bulunuldu medeniyet dediğiniz şey bumu milleti hayvandan aşşagi koyup aşşagilarcasina saldırmakmı daha bir çok örnekleri var namus haysiyet ve insanlık ta onlar için değersiz birsey alman tv kanallarında bir ara eşlerini 1 günlüğüne degiştirmek diye programlar var medeniyet dediğimiz şeyler sadece saygı sevgi değil genel manada hiç bir medeniyetlerini görmedim yurtdışındaki Türk vatandaşlarına neler yaptıklarda aşikar fazla söze gerek yok gerekli açıklamaları zaten @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yapmış bence daha bir çok söylenecek söz varda gerek duymadım ben hiç bir zaman batı Siyonistlerin yada başka bir deyimle batı emperyalistlerin medeni olduğunu göremedim gerek tarihte gerek bugunde batı dediginiz müslüman düşman topluluğu hiç bir zaman islam coğrafyasında ne medeniyet ne yardım nede edep haya getirebilirler onlar bize manevi olarak hiç birşey katamaz ama ben inanıyor ve biliyorumki biz onlara fazlası ile medeniyet öğrettik ve öğretecegiz en iyi örnekleri dünya coğrafyasındaki savaşlardir Çanakkale Savaşı bence batıya ders öğretir nitelikte yapılan en büyük medeniyetlere şahit olan tarih geçmisimizdir gerek yönetim şekilleri gerekse izledikleri politika Osmanlı devletinden alınma sistemlerle devam etmekte madem biz bu kadar kötü medeniyete sahip bir milletiz neden hâlâ bizim yaşadığımız medeniyetler ile ülkelerini yönetiyorlar?
    Konu ULEMAA tarafından (18.Mart.2017 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.
    MasTR bunu beğendi.

على لعنة الله على إسرائيل

أعداء الإسلام الدامي

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş