Konu:Youtube

General Lord
    Medicine Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    226
    Beğenme 
    311
    Beğenilme 
    607

Standart Youtube

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle Jollygame video yarışmasına katıldığımı belirteyim. Lakin sorun şu ki; bilgisayarımda renderlediğim video çok kaliteli(720p60fps) ve 5 dakikalık bir video ve 1 gb boyutunda. Sıkıntı şu; bilgisayarımda video bu kadar kaliteli iken youtube'a eklediğimde yine 720p60 izlerken gözüme 480 izliyormuşum kalitesi ile izliyorum. Kota aştığım için videoyu telefondan yükledim. Bunun bir etkisi var mıdır? Yada video yöneticisi kısmında bir ayar var mı? Bu dırımdan gerçektek rahastız oldum. Yardımcı olabilir misiniz? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    799
    Beğenme 
    530
    Beğenilme 
    8724

Videoyu ilk yüklediğinizde kalitesi tam olarak optimize edilmiyor, biraz zaman geçmesi gerekiyor. Geçen zamana rağmen dediğiniz şekilde ise başka bir yolu vardır mutlaka. Telefondan Update etmenin bir etkisi olmayacaktır. Belki bir ihtimal yüklediğiniz dosyanın uzantısından dolayı bir fark oluşuyor olabilir. Kısa videolar ile deneme yapabilirsiniz , 3-5 saniyelik.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş