Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Miracle-

Konu:Norm Ender canlı yayında diss attı

Miracle- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miracle- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    459
    Beğenme 
    177
    Beğenilme 
    1054

Standart Norm Ender canlı yayında diss attı

SROTAXI bunu beğendi.

IIBc_U_CryII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    IIBc_U_CryII isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    78
    Beğenme 
    479
    Beğenilme 
    184

20-25 yıldır biz ülkemizde türkçe rap yapıyoruz , yeni nesil amerika özentisi olmakdan çekinmiyor kopyala yapıştır yapıp piyasaya kendi kültürlerindeki rapi değilde yurt dışı rapi öğreterek kendilerini gösteriyor , Adam zaten biz zamanında çok iyi işler yaptık gerekli figürleri çıkardık kişileri markaları yaptık ama yeni nesil rapçiler bunu yapamadı zora geldiler amerika tarzı rape yoğunluk vererek bunları kitlelerine sundular . 1990-1995 Zamanında yapılan rock vardı ama herkes kendi tarzını kattı BARIŞ MANÇO ,, CEM KARACA ama bu aynı zamanda amerikadada yapılıyordu bizim insanlarımız yurt dışına özenerek kopyala yapıştır yaparak büyümediler tamamen kendine özgün kendi yöresine uygun şekilde şarkılarını biçimlendirdiler. Her sanatçının kendine göre tarzı vardır bu bir gerçek , velhasıl demem şuki ülkemizde her dalda yapılan usta sanaçtılar varken amerika özentimiz nedir anlamakda güçlük çekiyorum SAGOPA KAJMER ,, CEZA Bunlar rapin adamlarıdır yada NORM ENDER bunlara benzer çok kişi var ama 2 çapulcu çıkıp insanları kandırarak sanki rapi biz yeni bulduk dermişcesine insanlara dinletip para kazanma peşindeler ama adam ben burdayım diyor demet akalın gibi figürleri ortaya çıkarıp izlenme peşinde koşan sokak çocukları bunlar ..

NOT:SAGOPACIYIM.

Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
    Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
    Sâdıkâne belki ol âlemde bir dildâr olur
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

Özenecekseniz bu adamlara yada bu sözlere özenin yeni nesil sokak çocukları .
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    13
    Beğenme 
    91
    Beğenilme 
    101

Alıntı IIBc_U_CryII Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20-25 yıldır biz ülkemizde türkçe rap yapıyoruz , yeni nesil amerika özentisi olmakdan çekinmiyor kopyala yapıştır yapıp piyasaya kendi kültürlerindeki rapi değilde yurt dışı rapi öğreterek kendilerini gösteriyor , Adam zaten biz zamanında çok iyi işler yaptık gerekli figürleri çıkardık kişileri markaları yaptık ama yeni nesil rapçiler bunu yapamadı zora geldiler amerika tarzı rape yoğunluk vererek bunları kitlelerine sundular . 1990-1995 Zamanında yapılan rock vardı ama herkes kendi tarzını kattı BARIŞ MANÇO ,, CEM KARACA ama bu aynı zamanda amerikadada yapılıyordu bizim insanlarımız yurt dışına özenerek kopyala yapıştır yaparak büyümediler tamamen kendine özgün kendi yöresine uygun şekilde şarkılarını biçimlendirdiler. Her sanatçının kendine göre tarzı vardır bu bir gerçek , velhasıl demem şuki ülkemizde her dalda yapılan usta sanaçtılar varken amerika özentimiz nedir anlamakda güçlük çekiyorum SAGOPA KAJMER ,, CEZA Bunlar rapin adamlarıdır yada NORM ENDER bunlara benzer çok kişi var ama 2 çapulcu çıkıp insanları kandırarak sanki rapi biz yeni bulduk dermişcesine insanlara dinletip para kazanma peşindeler ama adam ben burdayım diyor demet akalın gibi figürleri ortaya çıkarıp izlenme peşinde koşan sokak çocukları bunlar ..

NOT:SAGOPACIYIM.

Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
    Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
    Sâdıkâne belki ol âlemde bir dildâr olur
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

Özenecekseniz bu adamlara yada bu sözlere özenin yeni nesil sokak çocukları .
    Yalnız örnek olmamış son söz sagopa kajmer e ait degil. Padişah Yavuz Sultan Selim han a aittir ve o çıkarana kadar dünyada emsali yoktur. Sözlerin kesinlikle dogru son satırda atalarımızın sözleri bilerek olmasada çarptrılmasın istedim.

IIBc_U_CryII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    IIBc_U_CryII isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    78
    Beğenme 
    479
    Beğenilme 
    184

Alıntı Aesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız örnek olmamış son söz sagopa kajmer e ait degil. Padişah Yavuz Sultan Selim han a aittir ve o çıkarana kadar dünyada emsali yoktur. Sözlerin kesinlikle dogru son satırda atalarımızın sözleri bilerek olmasada çarptrılmasın istedim.
    Demek istediğim şu yanlış anladın , yeni nesil rapçilerin amerikaya özeniyor bizim eski raperlerimiz atalarına geçmişine bakarak kendi kültüründeki sözleri yazıyor örnek aldığı kişi Yavuz Sultan Selim gibi örnek kişiler ve bizim kültürümüz olan insanlar , BARIŞ MANÇO ,, CEM KARACA bu insanlar nasıl zamanında anadolu rock yapıp kendi kültürümüze örnek alıp yapıyorsalar raperlarımızda yapabiliyormuş illa amerikaya özenmeye gerek yok.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    13
    Beğenme 
    91
    Beğenilme 
    101

Alıntı IIBc_U_CryII Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek istediğim şu yanlış anladın , yeni nesil rapçilerin amerikaya özeniyor bizim eski raperlerimiz atalarına geçmişine bakarak kendi kültüründeki sözleri yazıyor örnek aldığı kişi Yavuz Sultan Selim gibi örnek kişiler ve bizim kültürümüz olan insanlar , BARIŞ MANÇO ,, CEM KARACA bu insanlar nasıl zamanında anadolu rock yapıp kendi kültürümüze örnek alıp yapıyorsalar raperlarımızda yapabiliyormuş illa amerikaya özenmeye gerek yok.
    Katılıyorum ve olması gereken de bu.

LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LOKİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Norm ne diyor eski disslerime baksınlar
    Ben onları sadece okşadım

İlker(Fckr) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    İlker(Fckr) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    109
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    277

Adam o kadar zeki ki canlı yayında bile size ŞIRDAN diyip gülüyor )
    BAK GÜZELIM HOROZ PITTIĞI KADAR BEYNİN İLE DİNAZOR GÜLLESİ KADAR ATAR YAPMAN KOMİK GÖZÜKÜYOR BİL İSTEDİM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş