Beğeni Ağacı7Beğeniler
  • 2 Post By Sentinel
  • 1 Post By Sentinel
  • 4 Post By Asgard

Konu:tüm oyuncular açısından bu bir adeletsizliktir.

PERFECT10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PERFECT10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    42
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    27

Standart tüm oyuncular açısından bu bir adeletsizliktir.

degerli arkadaşlar uzun zamandır. jollygame çatısı altında oynamaktayım.

bu satırları okuyan degerli kişi oyunda senin anana bacına sövseler ne yaparsın
    en fazla yapacagın şey o küfür eden şahısa en fazla 7 gün chat ban verebilirsin bu da
    seni hiç tatmin etmez. eminimki fakat yönetime en ufak bir hakaretten veyatta oynadıgın oyuna en ufak hakaretten 100 yıl ban yiyosun. sayın yöneticiler bu oyun bizim anamızdan bacımızdan dahamı değerli sizlerin gözünde eğer öyle degilse oyuna hakaret eden kişi 100 yıl bizim anamıza bacımıza söven kişiler neden 7 gün chat ban yiyor lütfen bu adaletsizliği
    çözelim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sentinel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1060
    Beğenilme 
    855

sizin ananız bacınız yok galiba da başkalarının (yönetim dahil) anasına bacısına sövüyorsunuz o zaman? özrü kabahatinden büyük söylediğiniz sözlerin anlamını kavrayın önce.

2. olarak bi yerde yönetici konumundasın doğal olarak kendine saygısızlık yapanların cezasını daha ağır vermez misin. burayı devlet mi sandınız, kanun önünde herkes eşit falan asFAS:

kırmançe team iş başında gene hata yaptılar gene pişmanlar
    xks1 ve 001onur bunu beğendi.
    HiddenPower*RoyalGuard

RoyalFamily

Sc_ZeaLot66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sc_ZeaLot66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    26

Alıntı Skuld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin ananız bacınız yok galiba da başkalarının (yönetim dahil) anasına bacısına sövüyorsunuz o zaman? özrü kabahatinden büyük söylediğiniz sözlerin anlamını kavrayın önce.

2. olarak bi yerde yönetici konumundasın doğal olarak kendine saygısızlık yapanların cezasını daha ağır vermez misin. burayı devlet mi sandınız, kanun önünde herkes eşit falan asFAS:

kırmançe team iş başında gene hata yaptılar gene pişmanlar

O Zaman ben senin annene küfür edeyim ne hissedersin banlanmamı istemez misinveya gelip beni vurmaya felan kalkışmaz mısın
    Herkesin Annesi Bacısı Eşittir Ya herkese 100 yıl verilsin ya herkese 7 Gün verilsin Tekrarlanırsa Ağır Cezalar Verilsin .

Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sentinel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1060
    Beğenilme 
    855

Alıntı Sc_ZeaLot66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O Zaman ben senin annene küfür edeyim ne hissedersin banlanmamı istemez misinveya gelip beni vurmaya felan kalkışmaz mısın
    Herkesin Annesi Bacısı Eşittir Ya herkese 100 yıl verilsin ya herkese 7 Gün verilsin Tekrarlanırsa Ağır Cezalar Verilsin .
    ağzın torba değil ki büzeyim, şikayet ederim kural neyse cezanı alırsın. ama neyse ya hebele hübele siz anlattığım şeyi anlamak istemeyeceksiniz zaten yaptığım yorumdan alıntı yaparak bunu yazdığına göre.

bakın ağlayın, ağlamayın demiyorum hoşuma gidiyor ama ağlamıyormuş gibi yapmayın. diyin ki gm özür dilerim bidaha olmayacak banımı açar mısın deyin 4.ye :ASdF:AdsFA.dsF:AsdF:AD
    001onur bunu beğendi.
    HiddenPower*RoyalGuard

RoyalFamily

DeMSaL_BS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DeMSaL_BS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Konu Benimle İlgili Degildir Ben Yönetime Hakaret Sucundan Banlandım Fakat Yönetime Hakaret Etmedim Ettigine Dahir Herhangi Bir SS Gösterilmesini İstiyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    880
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9377

Alıntı EFSANE10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

en fazla yapacagın şey o küfür eden şahısa en fazla 7 gün chat ban verebilirsin bu da
    seni hiç tatmin etmez. eminimki fakat yönetime en ufak bir hakaretten veyatta oynadıgın oyuna en ufak hakaretten 100 yıl ban yiyosun. sayın yöneticiler bu oyun bizim anamızdan bacımızdan dahamı değerli sizlerin gözünde eğer öyle degilse oyuna hakaret eden kişi 100 yıl bizim anamıza bacımıza söven kişiler neden 7 gün chat ban yiyor lütfen bu adaletsizliği
    çözelim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hiç sorgulamadan soru soruyorsunuz. Öncelikle burası bir sunucu ve biz de bu sunucunun yöneticileriyiz. Eğer siz servera küfür ederseniz yada bu sunucuyu yönetenlere, o zaman uzaklaştırılırsınız. Olay bu kadar basit. Edilen küfrün içeriği ile bir ilgisi yoktur, siz ailevi içeriği olmayan bir küfür de etmiş olsanız yönetime, yine süresiz uzaklaştırılırsınız. Ailevi olmak zorunda değil. Yada ölçü küfür değil, burası bizim yönettiğimiz bir server, siz de bize hakaret ediyorsunuz. Bu her yerde böyledir, sadece serverlar arası düşünmeyin. Siz çalıştığınız şirkete yada şirket yönetimine söverseniz kovulursunuz. Anlatabildiğimi düşünüyorum.
    Sentinel, xks1, selo1232 ve 1 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

PERFECT10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PERFECT10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    42
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    27

sizi anlıyorum sayın GM asgard bey

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1077
    Beğenilme 
    376

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç sorgulamadan soru soruyorsunuz. Öncelikle burası bir sunucu ve biz de bu sunucunun yöneticileriyiz. Eğer siz servera küfür ederseniz yada bu sunucuyu yönetenlere, o zaman uzaklaştırılırsınız. Olay bu kadar basit. Edilen küfrün içeriği ile bir ilgisi yoktur, siz ailevi içeriği olmayan bir küfür de etmiş olsanız yönetime, yine süresiz uzaklaştırılırsınız. Ailevi olmak zorunda değil. Yada ölçü küfür değil, burası bizim yönettiğimiz bir server, siz de bize hakaret ediyorsunuz. Bu her yerde böyledir, sadece serverlar arası düşünmeyin. Siz çalıştığınız şirkete yada şirket yönetimine söverseniz kovulursunuz. Anlatabildiğimi düşünüyorum.
    Bnce çok güzel anlatmışınız elinize sağlık. Fakat şöyle birşey mecvut serverda belli başllı bir kaç kişi var her hafta chat ban yiyen banlandıkça başka çardan söven bu ceza geçmişine bakarak serverdiği huzursuzluga yol açanlarıda süresiz banlarsanız çok makbule geçer eya ip chat ban 2 3 haftalık cezalarınız haif olamamalı

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Joker29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Joker29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    143

Alıntı EFSANE10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Anlayabileceğin şekilde çok basit anlatıyorum

herhangi bir ülkede o ülkenin kurucusuna küfür edersen hapis yatarsın. O ülkede herhangi bir vatandaşa küfür edersen para cezası ile hafifletilmiş bir ceza alırsın .Yani bu kadar basit bir olay.

selo1232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    selo1232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    119
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    117

Ailevi küfür-ırkçılık-milli değerlere hakaretler bunlara direk IP Ban atılsın kökü kurusun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş