Beğeni Ağacı3Beğeniler
 • 1 Post By darkmeann
 • 1 Post By barbarapalvin
 • 1 Post By SuR

Konu:A. Hitler ve Naziler hakkında 17 Gerçek

 1. #1
  darkmeann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  darkmeann isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  13 Mart 2014
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  77
  Mesajlar 
  969
  Beğenme 
  487
  Beğenilme 
  260
  Konum
  Kocaeli <3  

  Standart A. Hitler ve Naziler hakkında 17 Gerçek

  Ruhi çeneti takip ederken birde A.Hitler hakkında bir video buldum ve meraklı arkadaşların izleyebilicekleri olduğunu düşünüyorum ben izledim baştan sona cidden çok büyük şeyler elde etmiş . Ama o kadar şeyleri elde etmesine rağmen kayıpları da az olmamış

  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

  Almanya Hitler'in yönetimindeyken sadece 10 senede; Fransa, İtalya, Yunanistan, Sovyetler Birliği ve Finlandiya da dahil olmak üzere 24 ülkeyi işgal etmiş ve bir süper güce dönüşmüştü.
  Motorizasyon teknolojisi çok hızlı geliştiği için hiçbir güç karşısında duramadı.
  Naziler geliştirdikleri “U-boat” isimli denizaltı sayesinde Atlas okyanusunda hüküm sürmüşler ve New York’a kadar ulaşmışlardı.

  Hitler toplulukların düşünmesini durdurup, duygusallaşmalarını sağlayan ve kalabalıkları çok iyi ikna eden bir konuşma yeteneğine sahipti,
  Miting öncesi yaptığı konuşma provalarında kendi fotoğraflarını çektirerek konuşurken ki duruşunu sıklıkla analiz eder ve geliştirirdi.

  İlerleyen aylarda milyonlarca yahudi trenlerle imha kamplarına götürüldü ve 1 milyonu çocuklardan oluşmak üzere Avrupa’daki yahudi nüfusunun 3’te 2’sini oluşturan 6 milyon yahudi buralarda katledildi.
  Bunların yanında Hitler’e karşı çıkan almanlar, eşcinseller, özürlüler ve çingenelerle beraber toplamda 11 milyon civarında insan Nazi rejimi tarafından acımasızca öldürüldü.

  Holokost’un en belirgin özellikleri arasında, insanların tıbbi deneyler için kullanılmaları vardır. Mahkumların kalbine petrol enjekte etmek, canlıyken radyasona maruz bırakmak bunlardan bazılarıdır.

  Bu doktorlardan en meşhuru 2 milyon kişinin ölümünden sorumlu olan ve genelde çingene çocuklar üzerinde çalışan Josef Mengele’ydi.
  Çocuklara şekerler verir ve onun sahte sevgisine kanan çocuklar da ona “Amca Mengele” derdi.
  Ancak çocuklar gözlerine mavi mürekkep enjekte edildikten sonra veya vücutları birbirine sırtlarından dikildikten sonra sabah akşam bağırırlar ve ölecekleri günü acıyla beklerlerdi.
  Nazilerin yaptıkları deney çalışmalarının tamamı maalesef hiçbir zaman bilinemeyecek, çünkü kamyonlar dolusu evrak Kaiser Wilhelm Enstitüsü’nde, Doktor Otmar von Verschuer tarafından yok edildi.

  Ilse Koch insanlık tarihinin en acımasız kadınları arasında yer alır.
  Dövmeli vücutlara düşkünlüğü ile tanınırdı ve öldürttüğü yahudilerin derilerindeki dövmeleri kesip, bazen de derileri kendisi süsleyip; çanta, eldiven ve hatta işlemeli iç çamaşırı yapardı.
  1947 yılında ömür boyu hapis cezasına çarptırılınca hapisten kurtulmak amacıyla gardiyanların biriyle ilişkiye girip hamile kalmış ve 2 sene içinde serbest bırakılmıştı.
  Hitler, yahudilerin neslini tükettikten sonra yahudi iskeletlerinin, vücut kalıntılarının ve bazı değerli eşyalarının içinde bulunduğu “Tükenmiş Irk Müzesi” isminde bir müze açmayı planlamıştı.

  2. Dünya Savaşı sırasında Nazi bilim adamları “süper bir ordu üretebilmek amacıyla” içinde oxycodone, kokain ve metamfetamin bulunan tuhaf bir ilaç karışımı geliştirmişlerdi. Bu ilacı deneklere verdiklerinde denekler bir gün boyunca 20 kg'lik bir yük sırtlarındayken hiç yorgunluk çekmeden 90 km yürüyebilmiş ve vücut kondisyonları %500 artmıştı.

  En büyük silah
  1350 ton civarındaki bu nesne ancak demir yolu üzerinde ilerleyebilmektedir

  Hitler Fransa’yı aldığında Fransızlar Hitler’in Eyfel kulesine çıkamaması için kasıtlı olarak asansörün halatlarını kesmişlerdi, 1710 basamak çıkmaya üşenen Hitler Paris’i ele geçirmiş olsa da asla çok sevdiği Eyfel’e tırmanamadı, bu yüzden kendisiyle Paris’i ele geçirdi, ancak Eyfel’i ele geçiremedi diye dalga geçilmiştir.

  Adolf Hitler'in ilk aşkı olan "Stefanie Isak" bir yahudiydi. Hitler, kavuşamadığı ilk aşkı Stefanie için intihar etmeyi bile düşündü.
  Ayrıca 1. Dünya Savaşı sırasında kasığına aldığı bir darbe sonucu bir testisini kaybettiği için cinsel gücünü artırması için kendisine boğa spermi enjekte ederdi.

  Hitler, toplama kamplarını kendi kurdurmuş olsa da, psikolojisinin etkilenmemesi için hiç bir zaman bir toplama kampını ziyaret etmedi.

  Hitler, 1924'te yazdığı 750 sayfalık “Kavgam” adlı kitabıyla binlerce almana nazi ideolojisini aşılamış ve beynini yıkamıştır.
  Kitap insanları nazileştirdiği için günümüzde satışı yasaklanmıştır, fakat bazı kitapçılarda hala satılır.
  Konu darkmeann tarafından (18.Nisan.2015 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.
  vejeteryan bunu beğendi.
  "Haters gonna hate, cancağızım."
  ''DarkStory''


 2. #2
  barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  barbarapalvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  16 Aralık 2013
  Konular 
  202
  Mesajlar 
  3,687
  Beğenme 
  1019
  Beğenilme 
  1208
  Konum
   

  Standart

  Okumuycam okumuyucam benim degilmi okumuyucam ihh ihh okumyucam
  darkmeann bunu beğendi.

 3. #3
  SuR
  SuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  SuR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  28 Nisan 2014
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  249
  Mesajlar 
  2,884
  Beğenme 
  1007
  Beğenilme 
  1071
  Konum
   

  Standart

  Teşekkürler paylaşım için
  darkmeann bunu beğendi.
  Vatan Ne Türkiye'dir Türklere Türkistan Vatan Büyük Ve Müebbet Bir Ülkedir''Turan''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş