Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 1 Post By Yetisbey
  • 1 Post By martenzit
  • 2 Post By Devil
  • 1 Post By martenzit

Konu:Yonetim en iyi karari vermis.

Chief General
    Yetisbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    722
    Beğenilme 
    257

Standart Yonetim en iyi karari vermis.

Oncelikle adv nin kaldirilmasina sevindik hem player olarak hemde guild olarak.
    80 cap da adv olmaz sacmalik
    +14+15+16 gormek istesek 110 veya 120 cap oynariz.
    Csilkroad nostalji haliyle guzel GoldenFriend/WANTED
    martenzit bunu beğendi.
    MUSTAFA YILDIZDOĞAN
    Ne Mutlu Türküm Diyene...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ulu Önder Atatürk (Mehmetçik, dünya üzerinde senden daha cesur, daha temiz yürekli ve daha sağlam karakterli bir asker yoktur.)

Captain
    martenzit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    19

herkes için iyi oldu bu karar neticede yine stone görevleri ve togui sc eklenmiş ADV saçmalığı ortadan kalkmış çok doğru bir iş yaptınız
    Yetisbey bunu beğendi.
    GoldenFriend

Captain
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    19

yeni güncellemelerde gerekli olan bir şey daha var kasma alanları yeni başlayan oyuncular için yetersiz bu durumuda göz önünde bulundurmanızı rica ederim kasacak yer yok sw de
    GoldenFriend

Chief General
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    722
    Beğenilme 
    257

Alıntı martenzit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes için iyi oldu bu karar neticede yine stone görevleri ve togui sc eklenmiş ADV saçmalığı ortadan kalkmış çok doğru bir iş yaptınız
    Hic sorma yeminle ben birakicaktim adv kaldirilmasaydi.
    Adv deyince 120 cap geliyo aklima 80 cap gulunc oluyor.
    GoldenFriend/WANTED
    MUSTAFA YILDIZDOĞAN

Ulu Önder Atatürk (Mehmetçik, dünya üzerinde senden daha cesur, daha temiz yürekli ve daha sağlam karakterli bir asker yoktur.)

Senior General
    Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    155
    Beğenme 
    226
    Beğenilme 
    189

Çoğu kişi bu adv olayına tepki göstermiş. Server ilk açıldığında advler de olsaydı (ki ben olabileceğini tahmin de etmiştim) hiç tepki almazdı diye düşünüyorum. Herkesin tabi ki kendine göre haklı sebepleri vardır. +13 silahlı oyuncular o unique'leri kesip daha da güçlenecekler ve bunun size faydasından çok zararı olacağını düşünüyorsunuz büyük ihtimalle. Ancak demem o ki eğer oyunla ilgili bir öneriniz, düşünceniz varsa bunu konu açarak yazabilirsiniz. Örnek veriyorum Adv'lerin FGW'deki son yaratığı kesince düşmesi herkesin işine gelebilecek bir öneri olabilir. Buna benzer görüşleri yöneticiler dikkate alacaktır. 110 Cap'teki B Grade ya da immortality item çekişmesi 80 cap gibi düz ve oldschool serverda yok. Bu sebeple ben adv'nin yerinde olduğu kanaatindeyim. Ayrıca yeniliklere biraz açık olmalıyız. League of Legends gibi moba oyunlarında her ay bir ya da birden fazla güncelleme oluyor. Bunların bazıları oyunun akışını tamamen değiştiren güncellemeler olabiliyor. Biz oyuncular olarak bu güncelleştirmelere saygı da duymamız gerekir. Çünkü hangi oyun olursa olsun, daha iyi olması için uğraşan bir çok insan var. Tabi ki oynayanlar bizleriz, bizim görüşlerimiz de önemli. Dediğim gibi öneri yazmakta herkes serbest. Belki söyledikleriniz yapılamayacak bile olsa en azından başka fikirlere ışık doğrultabilir.

Not : Yukarıda yazdıklarım tamamen kişisel düşüncelerimdir. Herkese iyi oyunlar.
    Tea ve Yetisbey bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Captain
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    19

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğu kişi bu adv olayına tepki göstermiş. Server ilk açıldığında advler de olsaydı (ki ben olabileceğini tahmin de etmiştim) hiç tepki almazdı diye düşünüyorum. Herkesin tabi ki kendine göre haklı sebepleri vardır. +13 silahlı oyuncular o unique'leri kesip daha da güçlenecekler ve bunun size faydasından çok zararı olacağını düşünüyorsunuz büyük ihtimalle. Ancak demem o ki eğer oyunla ilgili bir öneriniz, düşünceniz varsa bunu konu açarak yazabilirsiniz. Örnek veriyorum Adv'lerin FGW'deki son yaratığı kesince düşmesi herkesin işine gelebilecek bir öneri olabilir. Buna benzer görüşleri yöneticiler dikkate alacaktır. 110 Cap'teki B Grade ya da immortality item çekişmesi 80 cap gibi düz ve oldschool serverda yok. Bu sebeple ben adv'nin yerinde olduğu kanaatindeyim. Ayrıca yeniliklere biraz açık olmalıyız. League of Legends gibi moba oyunlarında her ay bir ya da birden fazla güncelleme oluyor. Bunların bazıları oyunun akışını tamamen değiştiren güncellemeler olabiliyor. Biz oyuncular olarak bu güncelleştirmelere saygı da duymamız gerekir. Çünkü hangi oyun olursa olsun, daha iyi olması için uğraşan bir çok insan var. Tabi ki oynayanlar bizleriz, bizim görüşlerimiz de önemli. Dediğim gibi öneri yazmakta herkes serbest. Belki söyledikleriniz yapılamayacak bile olsa en azından başka fikirlere ışık doğrultabilir.

Not : Yukarıda yazdıklarım tamamen kişisel düşüncelerimdir. Herkese iyi oyunlar.
    server ilk açıldığında olasydı adil olurdu herkes ona göre itemini yapardı haklısınız adv bu 80 cap servere bu durumda fazla oyunun doğal hali bozulacağından tepki aldı Çok farklı bir öneri olursa (o çok farklı öneriyi çok düşnmek gerekir o ayrı konu) belki olablirdi ama şu an en doğru karar Adv'nin olmamması bu da benim şahsi görüşüm saygılar.
    Yetisbey bunu beğendi.
    GoldenFriend

Chief General
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    722
    Beğenilme 
    257

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Belki haklisiniz.fakat swde o kadar cok player yuzlerce immortal harcarken onlara cok buyuk bi haksizlik bu ++oyuna yeni bi player baslama olasiligi nasil olucak.benim silahimda +12 ama 80 cap icin yaterli oldugunu dusunuyorum.
    MADEM ADV GELCEKTI SERVER ACILIRKEN OLMALIYDI
    YADA HIC GELMEMELI cunku benim o kadar arkadasim var aylarca silah yapmaya ugrasiyo dedigi su +11 olsun yeter ve adam +11 basamilmek icin ne kadar emek harciyo bu onlara HAKSIZLIK olur.bunu sadece ben istemiyorum sw nin %90istemiyo
    MUSTAFA YILDIZDOĞAN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş