corsan454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    corsan454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Standart sakamaka ban

bakın ben en bastan zaten yazdım 1500 sılk dıe kendısı sılkle ugrasmayalım dedı bende sen parayı yollarsın ben sılkı alıcam zaten dedım magıc pop oynımak ıcın lazımdı takılarım yoktu o yuzden satıyordum
    Zaten hergun stal acıyordum sılk ıle satılık dıe ve TL ıtem satısının yasak oldugunuda bılıyordum
    Onuda gectım charda emanet sılah vardı kendı charımın pesınde degılım emanetın pesındeyım
    lutfen bı yardımcı olun benım o oyunda yıllarca emegım var

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5262

Alıntı corsan454 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakın ben en bastan zaten yazdım 1500 sılk dıe kendısı sılkle ugrasmayalım dedı bende sen parayı yollarsın ben sılkı alıcam zaten dedım magıc pop oynımak ıcın lazımdı takılarım yoktu o yuzden satıyordum
    Zaten hergun stal acıyordum sılk ıle satılık dıe ve TL ıtem satısının yasak oldugunuda bılıyordum
    Onuda gectım charda emanet sılah vardı kendı charımın pesınde degılım emanetın pesındeyım
    lutfen bı yardımcı olun benım o oyunda yıllarca emegım var
    Kendiniz itiraf ediyorsunuz zaten. Size gönderilen ücret karşılığında item satmak suçtur. Bu kadar net. Yeni konu açmayın lütfen karar değişmeyecek.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş