Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By Odin

Konu:Yönetim !

Tea
    Tea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    55
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    397

Standart Yönetim !

Benim ahlak bozuklugumu sen mi test edicen asgard. Ben cSro oyuncusu olarak orda savaş saati bilgi almak ıcın konu acıoyurm bana laf sokup konuyu kapatıyorsun. Cvbını al sonra konuyu kapatıcan mı silicen mi napıcaksan yap. Benm ordaki sitemim TÜM YÖNETİME. bu kadar ilgisizlik olurmu ya cSro daki tek zevk veren şey savaş ve savaş zamanındaki değişiklik biz cSro oyuncularına bildirilmyior. Ben ona kızıyorum epic noldu dioruz cvp yok hani 2.bölum geliordu dioruz cvp yok bilgi yok. cSro bukadar unutlmuş ki savaş saati duyurusu bile yapılmıyor. Benm orda şahsına sölediğim bişi yok. sen yönetici olablirsin ama benm ahlakımla ilgili dusuncelerini kendine sakla . bendeki alhlk bozuklugunun nasıl duzeleciği konusnda şüpelerinz varsa özelden tel nosu verirm birebir konusurz . sen yönetici olarak verdiğin cvpa bak önce.
    [ThePirates] Latte

Videolarımız:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Facebook sayfamız:

mychoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mychoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    74
    Beğenme 
    304
    Beğenilme 
    219

Adamlar ego tatmin etmeye yönetici olmuşlar forum değil oyun değil ahlak masası.

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5265

1. Savaş saati değişmedi. Saatlerin değişmesini Game Server algılamadı ve savaşı yerel saate göre değil, kendi yaptığı hesaba göre başlattı. Oyundaki savaş sistemine biz kesinlikle müdahale edemiyoruz. Savaşı durdurmak, başlatmak, geciktirmek gibi bir şansımız yok. Bu sebeple müdahale etmedik. Bir dahaki hafta sorun olmayacak.

2. Epic I, bölüm 2 hakkında açıklama çok kez yaptık. Çalışmalarımızın devam ettiğini söyledim. Portal ve forum güncellemeleri araya girdiği için 2. bölüm biraz gecikti. Şu anda 2. bölüm %80 oranında tamamlanıd. Çok az bir kısmıda tamamlanıp yayına girecek.

3. Forumda biz yöneticiler sizinle nasıl saygılı konuşuyorsak sizde aynı şekilde bize saygı duymasanız bile saygı göstermek mecburiyetindesiniz. Lütfen yöneticilere karşı saygı sınırını aşmayalım. Bu saygı karşılıklı olmak zorundadır. Aksi halde düzen ve asayiş sağlanamaz. Sonucunda ise ortamda huzur olmaz.

Anlayışınız için teşekkür ederim.
    İyi eğlenceler.
    mychoice ve Tea bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

AnimE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AnimE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Yonetıcının ahlah sorguladıgınıda gorduk ne dıyelım...Yazık yanı once kendı yaptıgı ıse deger verıp ahlaklı bır sekılde yapmasını temennı ederım nedır bu ego karsında liseli flnda yok 25-30yas arası ınasnlar yarısı unıversıte okuyor yarısı calısıyır ayıp yanı bıraz ozen gostermelı tutmlarına.
    Glory

EgreltiGelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EgreltiGelin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

O nasıl bir egodur yaa ? Ağırlık yapıyor mu o ego.Mesajlara bi türlü cevap verilemiyor zaten.Egonuzun peşinden koşacağınıza milletle uğraşmayıp oyunla ilgilenseniz Yönetim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş