Beğeni Ağacı3Beğeniler
  • 1 Post By _SK_
  • 1 Post By _SK_
  • 1 Post By _SK_

Konu:NEDEN BİŞEY YAPILMIYOR GM MOD ?

_SK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _SK_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    56

Standart NEDEN BİŞEY YAPILMIYOR GM MOD ?

Merhabalar bundan yaklasık 3 5 ay once bı konu acmıstım we hala aynı sorun dewam edıyor we duzeltılmedı Csro da pt from yapıgımız zaman char dc yıyor bunun alternatıfı yok herzman dc yıyor pt from hep bos gozukuyor bu yuzden. Bu yolla ıtem alan satan we yahut pt de kasan arkadaslar stall kuran arkadaslar hep dc yıyorlar bunun duzeltılmesı gerekıyor. Oyuna yenı gelen arkadaslar dw ye bakıyor pt froma bakıyor bu sw de kımse yok dıyıp cıkıyor gerı. Bız okadar emek werıyoruz ıtem yapıyoruz yenılerı kasıyoruz yardımcı oluyoruz yenı player kazandırıyoruz sız yonetım olarak şu kucucuk sorunu bıle duzeltmıyorsunuz bu kadar zor olamaz bu allah askına cozun şu sorunu artıkk..

Bu sorunla ilgili konuya 8. yada 9. ayda 2015te degınmıstım gereken yapılacak denıldı 4ay gecti hala gereken yapılacak mı yoksa hayır bız bunu duzeltemedık boyle mı kalack dıyeceksınız ? kesin bısey soyleyın bızde dewamlı sorup durmayalım. Pt from yaptıgımız zmaan yaklasık 15 20 dk sonra charlarımız dc yıyor bu ıstısnasız sekılde hep aynı buna cozum gelecek mı kesın cvp ıstıyoruz artık 6ayda bı konuya cozum saglayamadınız yahu ..
    M_K_AT4TURK bunu beğendi.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    880
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9377

27 gün önce açtığınız konuda zaten buna cevap vermiştim , aynı ısrar ile tekrar konu açıyorsunuz bu konudaki cevaptan farklı bir cevap almayacaksınız Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Floydian isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    102
    Beğenme 
    588
    Beğenilme 
    1590

Alıntı _SK_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bundan yaklasık 3 5 ay once bı konu acmıstım we hala aynı sorun dewam edıyor we duzeltılmedı Csro da pt from yapıgımız zaman char dc yıyor bunun alternatıfı yok herzman dc yıyor pt from hep bos gozukuyor bu yuzden. Bu yolla ıtem alan satan we yahut pt de kasan arkadaslar stall kuran arkadaslar hep dc yıyorlar bunun duzeltılmesı gerekıyor. Oyuna yenı gelen arkadaslar dw ye bakıyor pt froma bakıyor bu sw de kımse yok dıyıp cıkıyor gerı. Bız okadar emek werıyoruz ıtem yapıyoruz yenılerı kasıyoruz yardımcı oluyoruz yenı player kazandırıyoruz sız yonetım olarak şu kucucuk sorunu bıle duzeltmıyorsunuz bu kadar zor olamaz bu allah askına cozun şu sorunu artıkk..

Bu sorunla ilgili konuya 8. yada 9. ayda 2015te degınmıstım gereken yapılacak denıldı 4ay gecti hala gereken yapılacak mı yoksa hayır bız bunu duzeltemedık boyle mı kalack dıyeceksınız ? kesin bısey soyleyın bızde dewamlı sorup durmayalım. Pt from yaptıgımız zmaan yaklasık 15 20 dk sonra charlarımız dc yıyor bu ıstısnasız sekılde hep aynı buna cozum gelecek mı kesın cvp ıstıyoruz artık 6ayda bı konuya cozum saglayamadınız yahu ..
    Dc yiyen karaktere mbottanmı giriyorsunuz?

DURUCAN🔱

Floydian

__DeHSeT__ Rulezz †

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    56

ewet bottan gırıyorum pt fromluyorum kıll yapıyorum we yarım saat ıcınde dc oluyor

donotdie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    donotdie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    19

Bende serverda kimse yok sanmıştım sebebi buymuş

M_K_AT4TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    M_K_AT4TURK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    194

aynı dertten bende müzdaribim. ayrıca ip limiti olmamasını süistimal edenler var. 100 er tane bot atanlar var. bu hem item piyasasını çok etkilyior hemde yeni başlayanlar kasacak alan bulamıyorlar. mod arkadaşlar buna bi çözüm getirmeli. ilk etapta ip limiti 20-25 olsa bile yeterli olacaktır...

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    56

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    27 gün önce açtığınız konuda zaten buna cevap vermiştim , aynı ısrar ile tekrar konu açıyorsunuz bu konudaki cevaptan farklı bir cevap almayacaksınız Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konunun 40'ı cıktıysa artık icraate geçip de aksak noktaları düzeltseniz hiç fena olmaz demi ??

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    658
    Beğenilme 
    1499

Alıntı _SK_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun 40'ı cıktıysa artık icraate geçip de aksak noktaları düzeltseniz hiç fena olmaz demi ??
    Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufak bir sorun olarak değerlendiriyorsanız ne olduğu konusunda bir fikriniz olmadığından kaynaklanıyor. Çözülebilecek her türlü sorun için çözüm üretiyoruz hali hazırda. Fakat bazı buglar için çözüm mevcut değil. Bu sadece bizim için geçerli değil , oyun tabanı bizim gibi olan diğer serverlar da da mevcut . Buna rağmen zaman araştırmalarımız olmakta. Basit olarak değerlendirdiğiniz bazı buglar , çözülmesi durumunda başka buglara sebep olabiliyor.
    ...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    56

serwer acıldıgından berı bu dewam etmekte arastırmalar kac yılda bıtıp de cozum uretılıyor acaba ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş