Konu:akademi!

MuRDeR_CLowN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MuRDeR_CLowN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart akademi!

oyuna başlayalı 1 hafta oldu ve honor kasmaya başlamak için kayıt oldum ve akademi sıralamasına baktım mezun veren karekterler 1800 küsür kişiden aşşağı başlayarak devam ediyor 750 kişilik serverde nasıl olurda her adam 1000+ kişi kasar. sahte üyelikler 40 yap brak 40 yap kapat yaparak olabilir herkesin bildiği gibi... eğer bu server real parası olana ve böyle hile hurdayla karekter kasana hizmet ediyorsa ve gm bu olan bitene seyirci kalıyorsa balık baştan kokuyor demektir sizden recam adaleti bi nebzede olsa sağlayın saygılar iyi günler...

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    322
    Beğenme 
    882
    Beğenilme 
    714

Serverda ip limiti yok o derece honor kasılması çok normal, bSroda 18binlerde honor. Honor kasarken ne yapacaktı 80 level full farm yapıpmı bırakacaktı ?
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK
    2Zara100Bin

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    1205
    Beğenilme 
    743

Alın bunu csoroya götürün belki hedefine ulaşır honor işi sabirdir 0dan başlayıp ilk 10 girenler var yemediyse baslana
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Char : __MyRuLeSs
    Guild :RedLine
    Name:Hanifi Mete
    ForeveR:_AsKaN_

M_K_AT4TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    M_K_AT4TURK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    194

arkadaşım bu hile sayılmazki. adamlar emeğiyle 2000 tane çar kasmışlar. tek tek hesap açıp taşıyıp kasıp mezun etmek gerçekten bi emek gerektirir. tam aksine ben arkadaşları taktir ediyorum. gerçekten sabır gerektiren bir iş. emeklerinin karşılığı. sen nasıl bir sistem istiyorsun? 10-20 tane arkadaş bulayım 40 lvl e kadar kasıp 4. bufu mu almak istiyorsun? silkroadın orjinal serverinda bile bu şekilde yapıyorlar. onlar kasıyor diye senin kasamıyacağın anlamına gelmiyor. işte meydan buyur kardeşim kendine sabırına güveniyorsan sende kas....

MuRDeR_CLowN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MuRDeR_CLowN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

sayın muhalefet evet gerçek sroda bu şekilde ama gerçek sroda bir karekter 30 dk da 40 olmuyor senin pc son sistemdir bi açmada 50 tane çar açarsın başkasının sistemi 4 taneyi zor açıyordur ve benim amacım daha güzel bir silkroad için eleştirmek oyuncu popüleritesini arttırmak oyunu canlandırmak içindir çözüm ıp sınırı 7 adet bot 1 adet ana karekter 2 adet stal çarı 10 adet böylelikle daha güzel bir sistem olmaz mı eleştiren arkadaşlar oyuncunun kalitelisini istiyorsanız serverin kalitelisini sunmanız gerekir benim düşüncem budur ön yargı ile 10karekter kasam akademi 1. olam değildir oyunun rahatsız edici yönlerini yazıyorum siz daha kaliteli bir oyunun, oyuncunun içerisinde olun die kÂrım için değil sevgili arkadaşlarım sizi en derin muhabbetlerimle selamlıyorum allahaıma emanetsiniz selam aleykum...

M_K_AT4TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    M_K_AT4TURK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    194

aleyküm selam sayın kardeşim. akedemi olayını zorlaştırmak için guild teleport scrool u kaldırdılar. yani ne şekilde olursa olsun taşırken en fazla 10 hesap kasarken ise 5 er 5 er kasabilirsiniz... ip limiti 8 olsa bile değişen pek bişey olmaz. senin önerin nedir peki? tam anlayamadığım için soruyorum. akedeme kasan arkadaşlar banansınmı? yada sistem tamamen mi kaldırılsın? ip limiti 20 olu 600 ü nadir geçyior server. 10 a düşerse 300-400ü geçmez benim düşüncem. keşke serverda aktif oynayan bot atan 100 lerce kişi olsa da ip limiti 1 e düşse. bende en az senin kadar isterim. fakat gm ler bu işin analizini bizden daha iyi yapıyorlar. 20 limitin uygun olduğuna kanaat getirdiler. çünkü kaç ip den kaç kişi oynuyor görebiliyorlar. tekrar trafk olursa düşürüleceğini yazdılar. son olarak muhalefet olmak için yazmıyorum. düşüncelerimi yazıyorum. akedemi kasmak için aynı anda 10 hesap açabilmen yeter. fazlası zaten bi işine yaramaz. yani botlarını kapatıp bi denemeni isterim. emek olup olmaığını görmen için. iyi günler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş