Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:JOB CAVE HAKKINDA MERAK EDİLEN.

JaKaMeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JaKaMeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSRO & cSRO
    Konular 
    40
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    233

Question JOB CAVE HAKKINDA MERAK EDİLEN.

Bildiğiniz üzre DW cave de düzenlemiş olduğunuz JOB etkinliği 1 yıla yakındır devam etmektedir. JOB CAVE nin en güzel yanı Togui Elder unigesinden cıkcan coinler için Hunter - Trader - Thief arasındaki heycanlı bir kapışmanın olmasıdır aynı zamanda JOB savaşlarının öne cıkmasıdır. Sizde bu aktiviteyi oluştururken bunları düşünerek bunu aktif hale getirdiğinizi düşünüyrum. Merak ettiğim bu job cavede playerlar aynı zamanda charlarını botada koyuyorlar tamam koyabılır ne guzel , örneğin benim charlarım job olarak hunter olsun ben charlarımı koydum kasıyorlar , bir başka player Thef job olarak gelip benım tüm charlarımı canı sıkıldıgı zaman, job oyunu oynamak ıstedıgı hergun gelip kesiyor bunda bi suç varmı veya yasakmı? siz bu job caveyi açarken girişe bota koyulan charların kesilmesi yasaktır tabelası flanmı koydunuz? bunların cevabımı merak ediyorum doğrusu.
    Ortalıkda donen muhabbetler bu soruları sormama zemih hazırladı.'' sen kimsinki benım bot charlarımı kesiyorsun '' sorusunu duyuyorum sagdan soldan. Sonrası tehditler , küfürler vs vs devam eden sacma sapan muhabbetler.

Hayır anlamadıgım konu JOB caveye sadece unıg ıcın veya bot charı koymak ıcınmı gırebılıyoruz. Ben suana kadar hadı bota koymus ugrasıyor dıyıp ,kesme taraftarı hıc olmadım job caveye konulmus charları fakat job cavede benım charlarımı nıye kesıyorsun la baslayıp tehdıtlerle devam edıp kufurlerle son bulan sacma muhabbetler olmaması ıcın sizden bu konuda butun playerları aydınlatacak bir cevap bekliyorum.

Sizler bize bir etkinlik sunmussunuz budan faydalanmak istiyorken , bazı playerlar oyun ıcersınde kafasına gore kurallar uretip aksini yapan kim oluyorsa gercekten ona hakaretlere bulunup , tartısmaları oyunda bırakmayıp vatan mıllet meselesi haline getiriyorlar. Vigor basma , shield takma , yatır atma , force kullanma , wall acma , glavie char snowmu açar , job cave deki koydugum botları nıye kesiyorsun '' Bunlar nedir Allah aşkına ya .... sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... biz bu oyunu nasıl oynucaz bizi bilgilendirirmisinz?
    MasterQueen bunu beğendi.

vVeST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    vVeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    96
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    166

Sen bot charlarının yanında da 40lık snow açıp etrafında koşuyosundur, buna eminim zaten. Ancak olayın etik kısmına gelelim; kimse bot charının başında beklemez. Bot charını kesmekten nasıl bir zevk alıyosunuz ki böyle saçma sapan bir konu açmışsın öncelikle ? O adam her kim olursa olsun gelip sana bot charını kesiyor musun derken şunu ima ediyodur " Hiç bir halt yapamıyosun gidip bot charını mı kesiyorsun ?" Dw cave sadece unique için olsa belirli saatlerde girebilirdin. Orası Taklamakan ve Jangan Cave haricinde altarnatif bir slot olarak kullanılması amaçlanmış olabiliceğini düşünemedin mi? Sen böyle saçma sapan sorular sorucağına git Glavie-Shield buildi talep et belki o zaman bir halta yararsın
    vVeST & JanTy & CLauS

İmitasyonum olarak kalacak REZİL !

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

yadigar07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yadigar07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    46
    Beğenilme 
    13

Alıntı canx2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bot charlarının yanında da 40lık snow açıp etrafında koşuyosundur, buna eminim zaten. Ancak olayın etik kısmına gelelim; kimse bot charının başında beklemez. Bot charını kesmekten nasıl bir zevk alıyosunuz ki böyle saçma sapan bir konu açmışsın öncelikle ? O adam her kim olursa olsun gelip sana bot charını kesiyor musun derken şunu ima ediyodur " Hiç bir halt yapamıyosun gidip bot charını mı kesiyorsun ?" Dw cave sadece unique için olsa belirli saatlerde girebilirdin. Orası Taklamakan ve Jangan Cave haricinde altarnatif bir slot olarak kullanılması amaçlanmış olabiliceğini düşünemedin mi? Sen böyle saçma sapan sorular sorucağına git Glavie-Shield buildi talep et belki o zaman bir halta yararsın
    farzetki, kesiyor kardeşşş senin o bot çarınııı.. sana mı sorması gerek sen kimsin ?? madem o kadar delikanlsınız nöbet tutun botların başında adam ister keser ister kesmez o adamın KENDİ KEYFİ ALEMİ.. canım sıkılır keserim canım eser kesmem . senın bu konuda hükmün 0. Sen dalgana bak ) Saçma sapan soru değil ayrıca bot çarımı kesiyor diye ağlayacaksınız utanmasanız adam bunu dile getirmiş. KARI gibi laf çevirme ne diyorsan adam gibi açık ve net yaz. tribüne oynama can mısın nesin sen çok işe yarıyorsun demek ki milleti kıyaslıyorsun bi de ara sıra dışarı çık hava al kendine gel psikoloji bozulmuş sanki
    -Ülkümüz Göklerde Dalgalanan Sancak,Allahın Huzurunda Eğiliriz Ancak..!

-TÜRK IRKI SAĞOLSUN

vVeST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    vVeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    96
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    166

yadigar07 .. Şimdi diyelim ki Asgard geldi dedi ki eline shield alıp kaçma, bu kamil gene kaçıcak, diyelim ki snow açma dedi gene açacak. Amaçsız herif, buraya konu açarsın dersin ki serverdeki bot charları kestiğimiz için problem oluyor, başka bir altarnatif bulabilir miyiz? Sen gelmişsin ukala bi tavırla "biz bu oyunu nasıl oynucaz? " diye aptalca bir soru soruyosun, ama tribünlere oynayan ben oluyorum. Nice beyin
    vVeST & JanTy & CLauS

İmitasyonum olarak kalacak REZİL !

Kaity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaity isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    185
    Beğenilme 
    443

B serverinde job cavede kervan da ve kale Savaşlarında bot kullanmak yasak. C serverinde kural nasıl bilmiyorum. Şuda bir gerçek bir hunter ve thief karşı karşıya geldiklerinde bot olsun veya oyuncu olsun birbirlerini öldürdüklerinde buna ne gm ler nede oyuncular hiçbirşey diyemez.
    Kaldıramayacağın Yükün Altına Girme Yoksa Ezilirsin

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    125
    Beğenme 
    189
    Beğenilme 
    285

Alıntı Kaity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B serverinde job cavede kervan da ve kale Savaşlarında bot kullanmak yasak. C serverinde kural nasıl bilmiyorum. Şuda bir gerçek bir hunter ve thief karşı karşıya geldiklerinde bot olsun veya oyuncu olsun birbirlerini öldürdüklerinde buna ne gm ler nede oyuncular hiçbirşey diyemez.
    Bunu nereden çıkarttın kervan da özellikle görünmezlikle giden var bunuda botlarla yapıyorlar yada cave de AP kasmak için bota bırakan var kale savaşında " TRACE " Atmak için bot kullananda var malum tıklayamayabiliyorsun Yani her alanda bot kullanımı serbest kido cave kervan vsvs

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    555
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5262

Bu gibi söylentilere kulak asmamalısınız. Oyuncuların kendi koyduğu kurallara da biz müdahale etmeyiz. Örneğin Snow, force kullanma gibi bir teklif ile gelinirse size buna uyup uymamak tamamen sizin inisiyatifinizdir. Taib kurallarımızda aksi belirtilmiyorsa. Sonuç olarak oyuncularımızın uyması gereken kurallar "Yazılı Oyun Kurallarıdır".
    pierreberde bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tea
    Tea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    55
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    397

Job cavede herkes istediğini yapabilir zamanında nöbetde tutduk gerekirse gene tutarız bunun delikanlılıklada bi ilgisi yok. Çok keyif almak istyorsanız Togi cıkıor orda boy gösterin. Bot çarlarını kesiorlar diye ağlayanda yok. Gerekli cvbı oyun ıcınde veririz.

Ayrıca kimsenin kural koydugu falanda yok dun geceki muhbbetleriden öturu konu acmıssın sanırımda orda video ıcın bot carlarını kessmişler glaba. Botdan bakıldıgınında kimin nezaman kestiği acıkca gözuktugu ıcın bizde botları kesenleri kesmeye gelmiştik. Dw kapıda tum hunterlar sırada sanki botları kesip duurormus gibi gözkuordu ve arakadsımız sorduugnda kesmedik cvbı gelince haklı olarak sinirlendi tartısma ortamı olustu sonrada telefonda video icin 1 2 sini kestik gibi cvb alnca cekildik zaten.

Ek olarakda job cave kimsenin babasının malı değil ama benim arkadslarım botlarnın bile eline sun 7 bow yapıp orda uğraş veriorsa sabah aksam togide boy gösteriorsa kimseninde zoruna gitmesin. Biz oraya kufur veya hakaret etmye değil hunterları kesmeye geldik. Konuyuda saptırmayın dediğim gibi orda bi yanlış anlşlma oldu tartısma ortamı olustu kimsenın kural koyma veya tehtid etme gibi bi amacı yok.
    pierreberde bunu beğendi.
    [ThePirates] Latte

Videolarımız:
    Facebook sayfamız:

MasterQueen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MasterQueen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    653
    Beğenilme 
    335

Telefonda aramama rağmen yanlış anlamışsınız.Video için bot charı kesme gibi bir durum dahi yoktur zaten videoda o arkadaşın kendi charını zerkli halde kesiyorsak neden bot charıyla uğraşalım ? ,sadece video girişi almak için geldik.Ben gelmeden 1 arkadaşım 2 kez bot charı kesmiş geçerken kesebilirde kesemez diye bir kuralda yok.Sadece olayın derinine inmeden bir hışımla sanki biz orada bot charı kesmek için bekliyormuşuz gibi bir düşünceyle gelip laf atması yakışmadı o kişiye olay bundan ibarettir.

Jop Cave:Orası bir kapışma alanıdır,isteyen gider sabaha kadar bot charıda keser zamanında benim charlarımı kestikleri gibi,yukarıda arkadaş gücü yoktur felan demiş evet adamın togiye gücü yetmiyodur odalara atanı kesmek için gidebilir bunda ne var ki ? Odalara atanların hepsini toplasa Togiden cıkan coine yakın coin ediyordu yanlış hatırlamıyorsam buda yapılabilir.

Dip Not:Sonuç olarak caveye bir bot charı salınmış ve bu bir emektir.Bende o yoldan geçtiğim için bu konuda çok hassas bir tavırla arkadaşlarmı ilk togiye yardıma giderken dahi uyarmıştım,benim bu kadar hassas olduğum bir konu hakkında gelip bu tavırla konuşması zoruma gitmedi değil,ama onada hak veriyorum günde 40 kere bot charını kesmişler sinirlenmesi normal ama sinirlere hakim olmak her zaman iyidir.Daha sonra amacımızı anlayınca kendiside nezaket gösterip arkadaşıyla beraber gitti zaten,bu davranışından ötürüde kendisine teşekkür ediyorum. İyi Forumlar !
    Konu MasterQueen tarafından (20.Mayıs.2016 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.

"Berge vurup atlara,kuşlar gibi uçtuk biz"

Csro Emekli Oldu

Tea
    Tea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    55
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    397

Alıntı mekansiz007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonda aramama rağmen yanlış anlamışsınız.Video için bot charı kesme gibi bir durum dahi yoktur zaten videoda o arkadaşın kendi charını zerkli halde kesiyorsak neden bot charıyla uğraşalım ? ,sadece video girişi almak için geldik.Ben gelmeden 1 arkadaşım 2 kez bot charı kesmiş geçerken kesebilirde kesemez diye bir kuralda yok.Sadece olayın derinine inmeden bir hışımla sanki biz orada bot charı kesmek için bekliyormuşuz gibi bir düşünceyle gelip laf atması yakışmadı o kişiye olay bundan ibarettir.

Jop Cave:Orası bir kapışma alanıdır,isteyen gider sabaha kadar bot charıda keser zamanında benim charlarımı kestikleri gibi,yukarıda arkadaş gücü yoktur felan demiş evet adamın togiye gücü yetmiyodur odalara atanı kesmek için gidebilir bunda ne var ki ? Odalara atanların hepsini toplasa Togiden cıkan coine yakın coin ediyordu yanlış hatırlamıyorsam buda yapılabilir.

Dip Not:Sonuç olarak caveye bir bot charı salınmış ve bu bir emektir.Bende o yoldan geçtiğim için bu konuda çok hassas bir tavırla arkadaşlarmı ilk togiye yardıma giderken dahi uyarmıştım,benim bu kadar hassas olduğum bir konu hakkında gelip bu tavırla konuşması zoruma gitmedi değil,ama onada hak veriyorum günde 40 kere bot charını kesmişler sinirlenmesi normal ama sinirlere hakim olmak her zaman iyidir.Daha sonra amacımızı anlayınca kendiside nezaket gösterip arkadaşıyla beraber gitti zaten,bu davranışından ötürüde kendisine teşekkür ediyorum. İyi Forumlar !
    Zaten tartısmada burdan cıkıoyor dediğin gibi arkadasın 2kere kesmiş bizde keseni kesmeye geldik laf söz sataşmaya değil orda ferit sordugunda kesen arkadas slientle ep olması lazım kesmediklerini söyledi göz göre göre burdan konu uzadı gitdi evet kestik şimdi video ıcın burdayız denilseydi konu uzamıycaktı ve konuyu öğrenınce uzamadı zaten. tabiki hoş olmayan konsmaların gecmesini istemezdik.
    [ThePirates] Latte

Videolarımız:
    Facebook sayfamız:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş