Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By carsambali96

Konu:C SRO SW NEDEN BOŞ ?

Yeni Üye
    volkanbekdemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Standart C SRO SW NEDEN BOŞ ?

Merhaba Herkese

Öncelikle bu kadar iyi ve orjinale çok yakın 80 caps keyfi çıkarıp oynamak ciddi anlamda zor olan bu dönemde saçma sapan 6 ay içinde kapanacak bir çok sw lerde playerlar oynuyor. ama Csroda çok az sayıda oyuncu mevcut. Bu bana çok garip geliyor ne eksik nerede yanlış yapılıyor en çok bunu merak ediyorum. Ciddi bir oyun ve çok uzun zamandır açık olan server ama çok az sayıda player olması cidde garip. Bence oyuncular olarakta bu serveri desteklememiz gerekirse bu sw için gönüllü oyuncu ikna etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

konu hakkında yorumlarınızı merak ediyorum.

Chief General
    carsambali96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    59
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    101

Kardeşim neden boş sorusunun cevapları çok basit aslinda,jollygamede silkin çok pahalı olması ve itemlerin zor + yemesi buna bagli olarak gelen kişilerin 'zaten swde az kişi var neden milyarlar harcayayım?' demesi.
    Rekabet edebilmesi için denk yada bir tık aşşağı char yapılması lazım bir charında bir milyar ettiğini düşünürsek hiç kimse 150 çeken swye bir milyar yatırmaz böyle böyle devam ede ede player gelmiyor.
    2.sebebi ise yöneticilerin ilgisiz kalması açılan konulara cevap verilmemesi,swlere yeni değişiklikler yapılmaması buna bağlı olarak playerlerin yılması ve vazgeçmesi.
    23 yaşıma girdim,artık silkroad beni sarmıyor Silkroadda 2000'den önce doğmuş kişilerin bir oynadığı oyun oldugu için yeni player başlamıyor zaten ben girdiğim ortamların en küçüğü oldum benim bile yaşıtlarım evlendi ve artık real hayatlarına odaklanıyor insanlar.Silkroad insanı yıpratıyor,yaş büyüdükcede buna olan sabrın tükeniyor ve artık oyuna girmek sana bir işkence gibi geliyor ama alışkanlığın oldugu için iraden zayıfsa bu huyuna devam ediyorsun.Giriyorum charı şehirde dolaştırıyor çıkıyorum ne PvP atmak nebir etkinliğe katılmak içimden gelmiyor şahsen.
    weewerenoob ve volkanbekdemi bunu beğendi.

ATSIZ__FYNh

Yeni Üye
    volkanbekdemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    3
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

DİĞER swlere bakıyorum adamlar cidden hırsız ama oturup bi şekilde 4500 playerlara hizmet veriyorlar. bence Bu sw nin üzerine ölü topragı atılmış gibi aslında çok güvenilir bir sw ama hala aktif çalışılmıyor. umudum hala var bu arada yaşım 27 evliyim ama bu oyuna bagımlıyım isroda hala charım var arada girip dolaşıp çıkıyorum.

Captain
    YALNIZGEZEN46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

ŞUAN LIK YINEDE IYI DURUMDA KARDEŞİM daha 2 ay oncesını gorseydın sw ve yaratıklar sadece .......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş