Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By barbarapalvin

Konu:Criminal

sorinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sorinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    82
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    116

Standart Criminal

Arkadaşlar Criminal Guildi tekrar aktif olmuştur.
    Serverin ilk aylarında bazı sebeplerden dolayı oyunu bırakmıştık.
    Değiştiğini görünce tekrar bi deneme kararı aldık.
    Guilde gelmek isteyen arkadaşların sahip olacağı özellikler.
    -Öncelikle Saygı:Sevgi olsun demiyorum herkesi sevmeyebilirsiniz ama saygı duymalısınız.

-Takım enerjisi:Yalnızlık Allah'a mahsus,Grup olarak oyunun tadı başka olur,zaten pwp hariç aktivitelerde yalnız olmak da bir işe yaramaz.

-Birlik-beraberlik:Yardımlaşmayı sevmelidir.Pintiliğin alemi yok
    Ahlak: Guild içi konuşmalarda küfür kesinlikle yasaktır.Özel durumlar hariç pek hoş karşılanmaz.Sevgi içerikli küfürler istinai durumlarda kullanılabilir.Şahsen benım açımdan yakınlık-samimiyetlik belirtisidir bu.

Online durumu:Çoğu arkadaşımız çalışıyor ve ya okuyor.Genelde akşamları online oluyoruz.
    Özel durumlarda online olamayabilirsiniz ama en azından bizim için oyunun asıl zevki yanı kıymetlimiz Savaşlarda elinden geldiğince online olmaya çalışmak.

-Sataşma: Bu konu saygı konusunun alt konusudur ama burda söylemek istediğim bir kaç bir şey var.Bsilkroadda çokça görülüyor yok bardmış warriormuş Buffları alan adamların diğer oyuncuları rahatsız etmesi.Olay çıkaracak arkadaşları istemiyoruz.Ha bu şu demek olmuyor.Adam sizi kesti ve sizde Guildden adam çağırdınız ve Kımse size yardım etmedi.

Öncelikle Sorunun temelini bulup sorunu çözmeye çalışılmadır.Sorun odaklı değil çözüm odaklı olunmalıdır.Eğer diyalog ile çözülmüyorsa yanı savaş kaçınılmaz ise savaşı en son yapılacak iştir. zmn.En ufak bir olayda sorun çıkarmak bence zeka olarak geri kalmış insanların yapacağı bir şey .Atıyorum adama 1-2 defa vurdunuz öldü geldi size vurdu siz öldünüz sonra böyle devam etti.Kan davası gibi oldu yanı
    Bu tarz davranmak günümüzdeki kan davasından farksız yanı onları eleştiriyorsunuz ama sizde aynı şeyi yapıyorsunuz.sizinde bunu yapanlardan bi farkınız kalmıyor bu sonuçta oyun ama sonuçta aynı durum.
    Size vurduğunda önce sorun neden vurmuş belki zihinsel problemleri olan bir arkadaşdır ?

Bu konuları açıyorum çünkü genelde bu tarz olayların başlangıcı bu şekilde oluyor.
    Kibir: diğer oyunculardan üstün olduğunuz için kendiniz üstün görüp aşşağılamayın.Sununuzun olması bir şeyi değiştirmez.
    Sohbetin dostluğun ve haberleşmenın üst düzeyde olması için skype kullanmanız rica olunur.Bu deneyimi yaşamadıysanız en azından deneyin, grup olarak oynayınca skype ile eş zamanlı oynamak eğlence, sohbet, muhabbet ve iletişim açısından gerçekten daha zevkli hale geliyor.

Yaş sınırlaması +18 dir.Ama eğer abim deyip saygılı oyuncular varsa istisna olarak gelebilirler.Sonuçta bu vatanın bir ferdi onlarda, bizde o yollardan geçmedik mi ?Onlara abilik etmek gerekir.Danışacağı konular olur hayat hakkında elimizden geleni yaparız.
    Kımse 18- adamları istemez yok neymiş Liseliymiş cartmış curtmuş.Acaba merak ediyorum Bunu diyen adamlar ilk okuldan direk hayatamı atıldılar ?
    Yanı uzun lafın kısası Oyunu zevk için oynayacak insanlar arıyoruz.
    Guilde gelmek isteyen arkadaşların bu vasıfı taşımamaları zorunludur.
    Skype adresim:
    saglam.yunus
    Oyundaki karekterım:LordYarkan.
    Sormak istediğiniz bir şey olursa oyundan ve ya skypeden bana ulaşabilirsiniz.

He bide skypeye katılmak isteyen arkadaş olursa.microfon alması canı gönülden
    rica olunur.Skypeyi ilk kullandığımda benimde microfonum yoktu.Abilerim arkadaşlarım durumdan şikayetçiydi ama sonra mıcrofonu olmayan başka bir arkadaş olunca Onların durumunu gayet iyi anladım.Son derece can sıkıcı bir durum sürekli cılık cılık

Biraz uzun oldu ama temelleri sağlam atmak gerekir.
    Okuyup vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Kill Bill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kill Bill isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    30

Fazla olmuş açıklamalar..
    Takım arkadaşlarımızı tanıyan herkes, bunları az çok biliyor zaten.

Hayırlısıyla, eğlenmeye geldik beyler..

Aramıza bekleriz..

sorinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sorinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    82
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    116

Oyunda yenı olan arkadaşlar için bu kadar detaylı açıklama yapma gereği duydum.Nasıl bir ortama geleceklerini bilsinler diye.Sonra farklı sorunlarla karşılaşmayalım

Blo
    Blo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Blo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    24
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    53

Kim bu guildin lideri ?

barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    barbarapalvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    202
    Beğenme 
    1018
    Beğenilme 
    1201

Alıntı Blo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim bu guildin lideri ?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    RaKKaNi ve pilli bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş