Bu konunun amacı kesinlikle polemik değildir. Bu açıklamadan sonra direk konuya geçebilirim artık.

Malumunuz adından da anlaşılabileceği gibi BlackArmy bir thief guildi olarak kuruldu. Ama server dengesini sağlamak adına serverde hunter kalmamışken biz hunter olmayı seçtik. Yaptığımız çalışmalar sonucunda serverde kervanların haddi hesabı yok. Zamanında thieflik adına tutuşan guildler burda bazı playerları olayından dışında tutarak diyorum bunu bugün hunter olmuşlar. Uniondan thiefler zayıf kaldı diyerek ayrılıp thief olan guild huntere geri dönmüş.
Bu sabah bunları gördükten sonra bir kez daha şunu düşündüm.Beyler biz kurulduğumuz halimiz olan thief e geri döneriz bizim için sorun yok da. Sonra serverde kervan yok diye yine ortalık bulanacak.
Amacınız nedir yarımız thief yarımız hunter mi olsun Job değiştirilmez demiyorum kesinlikle tercihen değişir. Ama denge adı altında yaptığınız hamlelerden sonra böyle hamleler hiç hoş değil. Ama biz oyundan zevk almak bu sadece bizim değil hepinizin jobumuzu değiştirmişken şimdi sizin bu hareketleriniz bizi farklı yollara itiyor.

Bu yazı dostane bir uyarıdır. Bu tarz hareketlere karşı çözümlerimiz vardır. Ama bunu uygulayıp ne sizin ne kendimizin tadını kaçırmak istemiyoruz.

Not: Bunlar belki de hiç öyle değildir. Ama yaptığınız tüm dengeleri değiştiren bu değişiklikler bize bunu düşündürmüştür.

Respect & BlackArmy Ailesi