Jolly Game'e Veda

Silkroad Private Server

JollyGame ForumForum Anasayfa English Support Facebook Twitter Youtube TeamSpeak
Go Back   JollyGame JollyGame Genel Duyurular
Şifremi Unuttum?

Genel Duyurular

JollyGame genel duyurularını bu forum altında yapmaktadır. Duyuruları mutlaka takip edin.

Beğeni Ağacı62Beğeniler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29.04.2015, 23:26   #1
Eski JollyGame Yöneticisi

Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Assassin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 111
Favori Oyun: bSRO & cSRO
Post Jolly Game'e Veda

Merhabalar, Uzun zamandır sizlere yöneticilik yaptım veya yapmaya çalıştım ve bu yöneticiliği şuanda sonlandırıyorum. Siz değerli JollyGame oyuncuları ne kadar sizi tanımasamda öncelikle hakkınızı helal etmenizi istiyor ve eğer benim hakkım varsa siz değerli oyuncularımıza hakkım helal ediyorum. Sizlere kısa ve öz olarak bu zaman'a kadar ne yaptım ve nasıl bu konuma geldiğimi paylaşacağım.
Ben bSilkroad'a 2012 yılın ortalarında sizler gibi bu oyunu oynama başladım ve bir gün Odin bana gelip yöneticiliği teklif edesiye kadar sizler gibi bir oyunculuk hayatım vardı ve Bana yöneticilik teklifi geldiğinde benim bir karar vermem gerekiyordu. Önümde iki seçenek vardı birinci seçenek oyun oynamaya devam edecektim yada Yönetici olup oyun ile ilgimi bitirecektim. Ben ikinci seçeneği tercih ettim ki bu yüzden hiç pişman olmadım ve bu zaman'a kadar sizlere daha iyi bir oyun sağlamak için elimden geleni yaptım. Eğer bilmeden sizleri kırdıysam hepinizden özür diliyorum ve lafı uzatmak istemiyorum. JollyGame bana bu zaman'a kadar çok fazla şey kattı ve bunu bana yaşatan Sayın Odin'den teşekkür ediyorum. Sözlerime George Eberhard'ın bir sözü ile veda etmek istiyorum. JollyGame Ailesi sizleri Allah'a emanet ediyorum ve iyi eğlenceler diliyorum.

İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. (George Eberhard)

NOT : Görevimi bırakma sebebim kişiseldir.
Odin, Waqqabery, babayorqun14 ve 38 kişi bunu beğendi.

Alt 29.04.2015, 23:29   #2
Captain

KaPtaNnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: KaPtaNnN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 15
Favori Oyun: Battlefield

eyw kardesım sanada hayatında başarılar gitme nedenini bilmiyorum ama hayat sonucta sanalda degıl oyunda ondan daha önemli bir hayatta var helal olsun biraz ılgılenmesende olsun iyi akşamlar hayatında başarılar diliyorum
Alt 29.04.2015, 23:29   #3
General Lord

Mugivara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Mugivara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 318
Favori Oyun: bSilkroad

Hayatınızda başarılar. Umarım sizi tekrar aramızda görürüz.
Genel kültür en büyük hazinedir..
Alt 29.04.2015, 23:31   #4
Captain

__FURIOUS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: __FURIOUS_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 10

Hayatınızda başarılar.
Alt 29.04.2015, 23:33   #5
Captain

KaPtaNnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: KaPtaNnN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 15
Favori Oyun: Battlefield

He bu arada keşke odin bizimlede karşılassa bizde yardım etsek ama benim gibilere gelipte demez gel benle birlikte çalış ama olsun.
Alt 29.04.2015, 23:34   #6
Genel Yönetici

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 521
Silkroad Yetkilisi: [GM]Odin

Sayın Assassin'e görevi boyunca verdiği hizmetler için teşekkür ederim. 2 yılı aşkın bir süredir birlikte çalışmaktaydık ve hayatındaki özel sebeplerden dolayı görevi bırakmak zorunda kaldı. Kendisine hayatında başarılar dilerim. Bugüne kadar iş arkadaşlığı dışında bir dostluğumuzda gelişti. Oyuncu kökenli olması sebebiyle olaylara daha farklı bir açıdan bakabildi. Oldukça hızlı öğrenen ve yaptığı işi en iyi şekilde yürütmeyi bilen birisi. Eminim ki hayatında çok daha iyi noktalara ve mevkilere gelecektir.
Assassin, majestic, FeyzALL ve 4 kişi bunu beğendi.
Alt 29.04.2015, 23:35   #7
Genel Moderatör

Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Ragnarok isimli Üye şuanda  online konumundadır
Konular: 572
Favori Oyun: League Of Legends

Hayatinizda basarilar dilerim. Umarim yoneticilikteki basarinizi hayatinizda da saglarsiniz.

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Buradan bildirebilirsiniz.
Alt 29.04.2015, 23:38   #8
Bölüm Moderatörü

Ciesla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Ciesla isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 249
Favori Oyun: Silkroad Online

Forum içinde benim sorunuma ilk çözüm bulan yönetici sizsiniz o nedenle size karşı biraz daha yakındım problemler konusunda. Herhangi bir şikayet yada benzeri durumda sizin yorum yapmanızı beklerdim hep. Hayatınızda başarılar ettiğiniz yardımlardan dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

Foruma benden 1 gün sonra katılmışsınız Selametle..

Türkçe Rap Müzikle Uğraşıyorum, Söz Yazıyorum, Instrumental Altyapılar Oluşturuyorum, Mix Mastering üzerinde çalışıyorum. İlgili ilgisiz Her Konuda Sohbet Edebiliriz, Sorularınız Varsa Bilgim Dahilinde Yanıtlamak isterim.

Youtube Kanalım Tıklayınız..
Youtube da Olmayan Parçalar Tıklayınız..

Alt 29.04.2015, 23:39   #9
Vice General Lord

Simhonss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Simhonss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 19

Hayatınızın geri kalan kısmında başarılar dilerim ^^
Alt 29.04.2015, 23:43   #10
General Lord

Apsuva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Durum: Apsuva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Konular: 54

Bırakmanıza üzüldüm açıkçası ama oyuncu kökenli olduğunuzu bilmiyodum şaşırdım Hayatınızda başarılar dilerim yediğim chat banlardan hatalı olan 1 tanesi için de hakkımı helal ediyorum

Red___LabeL

Etiketler
assassin, bsro, jollygame, silkroad online

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil