Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Kapatılan Hesaplara Genel Af Çıkmıştır

Yeni Üye
    Linda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Eğer hesapların hepsi açılmayacaksa affın ne anlamı var, bence hiçbirşey kaybetmezsiniz sonuçta tekrarlanan suçlar olursa yine hesapları engellenebilir. Herkesin 2. bir şansa hakkı var bence. Bunu da bir öneri olarak kabul edebilirsiniz.
    Konu Linda tarafından (24.Haziran.2016 Saat 06:27 ) değiştirilmiştir.

Genel Yönetici
    Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Odin
    Konular 
    538
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    5123

Alıntı FmY__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç olarak sahte rankta kazanılacak mevcut bi silk var ve legal olarak gösterilip illegal olarak bu alınmaya çalışılıyor,dolandırıcılık da bu değil mi her sene özellikle sahte ranka ait banları kaldırma imkanı vererek caydırıcılıgını azaltıyorsunuz eleştiri olarak değil de tavsiye olarak kabul ederseniz sevinirim.
    Caydırıcılık azalmaz. Eğer azaldığınızı düşünüyorsanız o zaman sizde sahte rank kasın nasıl olsa hesabım açılacak diye düşünerek. Yapar mısınız peki bunu? Sonuçta karakteriniz genel af ile 1-2 yıl sonra açılacaktır. 1-2 yıl vaktiniz vardır umarım?

Yani bu şekilde değerlendirirseniz caydırıcı olup olmadığını anlarsınız cezaların.
    slimfit ve JemBey bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General
    ramazan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    76
    Beğenme 
    173
    Beğenilme 
    55

Yaklaşık 3 senedir çarım reklamdan ban'lı power silahların 900b olduğu zamanlarda

General Lord
    FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    425

Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Caydırıcılık azalmaz. Eğer azaldığınızı düşünüyorsanız o zaman sizde sahte rank kasın nasıl olsa hesabım açılacak diye düşünerek. Yapar mısınız peki bunu? Sonuçta karakteriniz genel af ile 1-2 yıl sonra açılacaktır. 1-2 yıl vaktiniz vardır umarım?

Yani bu şekilde değerlendirirseniz caydırıcı olup olmadığını anlarsınız cezaların.
    Benim rank kastıgım dönemde sahte rank kasan birinin banı henüz 7 8 ay geçmişken açıldı.Ben benim hakkımı yemenin bu kadar basit olmaması kanaatindeyim.Sahte rank kasanlar cezasını 1 yılda çekiyor bu da etkilemez caydırıcılıgını diyorsanız dolandırıcılar da pişman olabilir onların ki neden açılmıyor.Bu alalede bi bug yapma falan değil ki kişi benim hakkıma tecavüz ediyor.
    Sorunuza gelince de ben bu svyı 4senedir ve sadece yazları oynuyorum benim gibi olan dolu insan vardır yaz sonu ban yiyip, diğer yaz da açılma ihtimali bile var yani umarım değerlendirırsınız yazdıklarımı ilginiz için teşekkür ederim.
    Konu FmY__ tarafından (24.Haziran.2016 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.
    Lawyer Of Future

Üyeliği Durduruldu
    slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Question

Merhabalar,

Yaz mevsimi ve Ramazan Ayı vesilesi ile uzun süredir getirmeyi plandığımız genel af bugün itibari ile çıkmıştır. Tabi af edilmenin bazı şartları var. Öncelikle tüm hesaplar affedilmeyecek olup, şartları yerine getirse dahi yönetici inisiyatifi ile kaldırılmayabilir. Konumuzu detaylıca okumadan lütfen mesaj yazmayın ve işlem yapmayın. Af tüm sunucularımız için geçerlidir.

ÖNEMLİ: Kalkacak cezalar için hesap sahipleri websitemizin Bildirim Gönder bölümünden bizlere bildirim gönderecek. Banlı olan hesaptan "GENEL BİLDİRİM"i kullanarak konuya "AF TALEBİ" yazarak gönderin lütfen.

Af edilme şartları kesindir ve değişmez.

1. Serverın güvenliği ve asayişi için DOLANDIRICILIK, SCAMMERLIK VE REKLAM suçları kesinlikle affedilmeyecektir.
    2. Af 1 Haziran 2016 tarihi öncesinde ceza alanları kapsamaktadır. 1 Haziran ve sonrası ceza alanlar Afdan yararlanamaz.
    3. Hangi hesap ile af talebinde bulunmuşsanız o hesap incelemeye alınır. Forumdan özel mesaj yada konu ile af talebi almıyoruz.
    4. Başvurular incelenir ve uygun görülürse hesaplar açılır. Oyun yönetimi olumlu yada olumsuz dönüş yapmak zorunda değildir.
    5. Daha önce 1 kez affedilen ve sonrasında 2. kez süresiz ceza alanların hesapları açılmayacaktır.
    6. Af edilen hesaplar tekrar bir suç işlemeleri halinde (AÇILMAYACAK HESAP) olarak damgalanır ve sonsuza dek kapalı kalır.
    yahu çok güzel bi şey düşünmüşsünüz, fakat zaten eskilerde hatırlıyoruz ki globalının ıcerısınde yanlıslıkla başka bi sw ismi söyleyen insanları dahi reklam diyerek banlanırdı, doğru yanlış swye zarar vermek için onun itemini calıp buna verenlere ve itemi alan sucsuz kişilere dahi hırsız diyerek uzaklaştırdınız. sahte rank kasan kaç kişi var ki? ya da bi reklamcıyı 1-2 yıl kadar banlı bıraktığınızda sizce tekrar gelip şu şu swye gelin arkadaşlar, mı yazar? ya da bir hırsızın banı acıldığında direkt tekrar hırsızlık mı yapar 100 yıl daha ban yemek için? bence affı gerçekten GENEL AF. kapsamında yapın ki sw player sayısı 3-5 katına çıksın. yani tanıdığım hiç rank kasıp banlanan biri yok. sadece fikrimi dile getirdim.

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Talking

cezalar üç beş ay olsa bile inanın her gün o kapıda takılıp, diğer gün girememenin verdiği caydırıcılığı hiç kimse bilemez. yedi gün ban yediğimde oha ben şimdi yedi gün ne yapıcam lan okey mı oynuyayım? diye düşünürdüm siz hesaplayın gerisini

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    425

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu çok güzel bi şey düşünmüşsünüz, fakat zaten eskilerde hatırlıyoruz ki globalının ıcerısınde yanlıslıkla başka bi sw ismi söyleyen insanları dahi reklam diyerek banlanırdı, doğru yanlış swye zarar vermek için onun itemini calıp buna verenlere ve itemi alan sucsuz kişilere dahi hırsız diyerek uzaklaştırdınız. sahte rank kasan kaç kişi var ki? ya da bi reklamcıyı 1-2 yıl kadar banlı bıraktığınızda sizce tekrar gelip şu şu swye gelin arkadaşlar, mı yazar? ya da bir hırsızın banı acıldığında direkt tekrar hırsızlık mı yapar 100 yıl daha ban yemek için? bence affı gerçekten GENEL AF. kapsamında yapın ki sw player sayısı 3-5 katına çıksın. yani tanıdığım hiç rank kasıp banlanan biri yok. sadece fikrimi dile getirdim.
    Sen ne istiyosun ne kadar iti hırsızı ugursuzu varsa tekrar gelsin toptan batırsın svyı bu mu?
    Lawyer Of Future

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

bu swnın batamayacağını sen de ben de biliyoruz. itin uğursuzun yere at item nası parlıyocuların bu swde her ay farklı farklı kişiler tarafından yapılıp, sw dışı kaldığını da. herkesin sevip saydığı insanlar var bu olay herkesi kapsasın swde uzun suredır gorunmeyen karakterler görmek istiyoruz. bu şekilde sen swde yeni birinin olacağına inanıyo musun

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Question

Alıntı FmY__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen ne istiyosun ne kadar iti hırsızı ugursuzu varsa tekrar gelsin toptan batırsın svyı bu mu?
    bu swnın batamayacağını sen de ben de biliyoruz. itin uğursuzun yere at item nası parlıyocuların fake karaktercilerin bu swde her ay farklı farklı kişiler tarafından yapılıp, sw dışı kaldığını da. herkesin sevip saydığı insanlar var bu olay herkesi kapsasın swde uzun suredır gorunmeyen karakterler görmek istiyoruz. bu şekilde sen swde yeni birinin olacağına inanıyo musun* pardon alıntı yapmamışım :d
    Konu slimfit tarafından (24.Haziran.2016 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

General Lord
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    425

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu swnın batamayacağını sen de ben de biliyoruz. itin uğursuzun yere at item nası parlıyocuların bu swde her ay farklı farklı kişiler tarafından yapılıp, sw dışı kaldığını da. herkesin sevip saydığı insanlar var bu olay herkesi kapsasın swde uzun suredır gorunmeyen karakterler görmek istiyoruz. bu şekilde sen swde yeni birinin olacağına inanıyo musun* pardon alıntı yapmamışım :d
    Yav sen iyi misin hırsız dolandırıcı bi adam yeni yüz olarak gelse ne olur gelmese ne Olur.Yanlıslıkla reklam yapmıştır bunun banı açılır anlarım ne bileyim küfür etmiştir banlanmıstır bi müddet sonra açılır anlarım.Ama başkasının hakkına yeltenecek kadar düşük olan insanlarla oyun oynamaya ne gerek var.Onemlı olan çok kişi olması değil önemli olan kalite
    Lawyer Of Future

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş