hello123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hello123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Görünmezlik bugu hakkında.

Öncelikle iyi günler diliyorum. Bugün otomatik + basma programı indirdim program zaten çalışmıyordu ve yanlışlıkla bilmediğim bir yerlerine tıkladım. Görünmezlik buguyla ilgili bir şeymiş sonradan youtubedan araştırarak öğrendim. Kötü niyetle ya da çıkar sağlamak için yapmamıştım.Yapmış olduğum şeyin tamamen farkında olmadan yanlışlıkla olduğunu söylemek istiyorum yine de özür diliyorum ve banımın acılmasını talep ediyorum. Böyle bir şeyin bir daha olmayacagının da garantisini veriyorum teşekkür edeirm.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu hello123 tarafından (21.Şubat.2017 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.

Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kenakort isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    94

Bug şuan çalışmıyor arkadaşlar denemek isteyen olursa diye dedim

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Ben böyle bir bug olduğunu bile bugün öğrendim zaten ingilizcem zayıftır sözlükten kelime anlamına falan bakmıştım resimde de görülüyor. Her önüne gelen bug kullanırsa oyun oynanamaz hale gelir bunu anlıyorum ancak ben tamamen yanlışlıkla bilmeden tıkladım ve özür diliyorum.

Buldozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Buldozer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    17
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    29

Aynı olay benimde basima geldi.Biliniçsizce bastiğim butonlardan dolayi hesabim kapali durumda.Olumlu bir hareket bekliyorum yöneticilerden herkes ayni kitle içine almayiniz.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Rakı yeni olsada kadeh hep eskiye kalkar ...

atakankan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    atakankan26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Sayın asgard bu başlığa bakıp mağdurun affını vermenizi beklemekteyiz. Çünkü mağdur benim gerçekte görüştüğüm, konuştuğum, vakit geçirdiğim, beraber bu oyunu oynadığım birisidir. Mağdur gerçekten de hile yapmadı. Çünkü kendisiyle beraberdik. Bu naçiz gözlerimle görmesem bu yorumu yazmazdım. Sayın asgard şuan oyunu oynayamıyoruz, mağdurun affını sizden rica ederim.

xAyKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xAyKo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    25
    Beğenme 
    88
    Beğenilme 
    67

Alıntı atakankan26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın asgard bu başlığa bakıp mağdurun affını vermenizi beklemekteyiz. Çünkü mağdur benim gerçekte görüştüğüm, konuştuğum, vakit geçirdiğim, beraber bu oyunu oynadığım birisidir. Mağdur gerçekten de hile yapmadı. Çünkü kendisiyle beraberdik. Bu naçiz gözlerimle görmesem bu yorumu yazmazdım. Sayın asgard şuan oyunu oynayamıyoruz, mağdurun affını sizden rica ederim.
    Yeni üyelikle yorum yapmaman daha iyidi tam tersi duşunulmesine sebep olabilir

Nick:xAyKo
    Server: BOŞTA
    Guild:

XOXO - Bla Bla Bla

atakankan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    atakankan26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

sayın ayko67 hakkılı olabilirsiniz, lakin benim buraya yorum atma sebebim arkadaşımla şuan oyunu oynayamadığımız içindir. Elimizden gelen tek şey şuanki durumumuzu açıklayıp gereğinin yapılmasıdır. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Merhabalar. Bu konuyu açarken kendimi doğru şekilde ifade ettiğimi düşünüyordum özel mesajla da düzgünce ifade ettim bu yüzden yönetimin bir şekilde yardımcı olabileceğini düşünüyordum. Buglar hakkındaki maddeler açık değil ve ban insiyatifi tamamen yönetimin elinde haklı olarak bu yüzden kendimi anlatma ihtiyacı hissettim. Bir kural koyuyorsunuz ve sonuç olarak bu kurala karşı çıkılmaya çalışılmış oluyor banı açmazsanız da anlarım ancak düzgün şekilde izah ettiğimi düşünüyorum karakterim trader bile değil job kıyafeti giymemiş hotanda + basarken yanlışlıkla butonlara tıklamışım ve bir hata almışım. Hadi denemek için yaptım diyelim çalışıp çalışmadığını bu durumda eğer ban atılacaksa ip ban atılması gerekmez mi? bu bugu kullanacak adam zaten emek verdiği silk aldığı karakterinden değil trader carlarından kullanır item aktarır. Eklediğim resimde görülüyor olması lazım butonlara tıkladıktan sonra yazan hata uyarısı neticesinde bir yaptırım uygulanmadan önce bir araştırma içerisine girmiştim madde uyarınca 1. derece 2. derece bug nedir diye ve madde açık değil ve yönetimle iletişim kurmayı düşünüyordum yanlış anlaşılmasın diye... itemlerimi aktarmak dahi aklıma geldi ancak yapmadım çünkü ne ortada yapabildiğim bir bug var ne de kazandığım bir şey. Yönetimi kandırma amacım da yok. zaten bug calısmıyor bu şekilde 100yıllık bir ban yiyebileceğim aklımın ucundan geçmedi. Tutup direk banı kaldırırsanız bu isteyen bug kullanmaya çalışıp yanlışlıkla yaptımın arkasına sığınabilir bunu düşünerek umursamıyor da olabilrsiniz ancak soruyorum şu anlattğım açıklamalar neticesinde ki karakterimle ip ile ilgili inceleme talep etmiştim bu sebepten dolayı banlanan bir karakterin cezası kaldırılmayacaksa neyin cezası kaldırılabilir? Direk kurallara karşı gelip küfür edenin mi gold satanın mı dolandırıcının mı? Karakterimle iligili tüm bilgiler elinizde zaten görüyorsunuz küfür etmem bir şey yapmam kendi halimde bir iki arkadaşımla başlayıp kimseden bir yardım almadan bu oyunu oynuyorduk ve oyunda tanıştığım birinin tavsiyesi üzerine bu alchemy botu indirip kullanmaya çalıştım olayın neticesi bu. Şuan ben de arkadaşlarım da bu oyunu oynayamıyoruz. Sizin düşünceniz nedir ne değirdir bilemem ancak ben bu banın mantıksız olduğunu düşündüğümden iletişim kurmaya çalıştım ve değil olumlu bir yanıt bir cevap dahi alamadım. Kurumsal bir şirket olduğunuzu söylüyorsunuz ve bu kurumsallığa uygun bir şekilde sizden olumlu veya olumsuz bir cevap bekliyorum. Banınız açlmayacak ya da banınızın süresi 1 haftaya indirildi ya da açıldı ya da bu mesajın üstüne komple ip ban attım var mı? gibisinden bir cevap bekliyorum ben de bu oyunu ona göre diğer karakterlerimden oynamaya devam edeceğim ya da etmeyeceğim sormamın sebebi bu olumsuz da olsa bir cevap verin lütfen. Oyun sizin server sizin kuralları siz koyuyorsunuz sizin bileceğiniz iş ancak bu kadar dolandırıcı geziyorken serverda bu sebepten dolayı ban yemenin ki olayla çarın banlanması arasında geçen sürenin kötü niyetli birinin item aktarması için yeterli olduğunu da göz önünde bulundurursanız bir yerde adaletsizlik olduğunu düşünüyorum. Artık bir cevap verirseniz sevinirim mesajımı okuyan herkese teşekkür ederim.

Buldozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Buldozer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    17
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    29

Bsilkroad server'inda ayni şekilde arkadasin bilimçsizce yaptiği hatayi bende yaptim.Sonuç 100 yil ban.Özelden attiğim mesajlara hiç bir şekilde geri dönüş dahi alamadim.Su konuyu düzgün biçimde değerlendirmeye almanizi istiyoruz. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Rakı yeni olsada kadeh hep eskiye kalkar ...

Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Floydian isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    102
    Beğenme 
    588
    Beğenilme 
    1590

Zaten fixli olan bi bug yüzünden bu kadar ağır bi ceza verilmesinin fazla olduğunu düşünüyorum, en azından bi uyarı? Sonuçta görünmez olup bankaları soyacak hali yok

DURUCAN🔱

Floydian

__DeHSeT__ Rulezz †

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş