Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Ban hakkinda bilgi

Djhact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Djhact isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Ban hakkinda bilgi

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 2014 yilinda ban yiyen oyunumu acmaniz mumkunmu scammer olarak ban yemisim fakat ben kesinlikle hile vb seyler yapmadigima eminim login ban yemisin lutfen acarmisiniz id cavus1

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    842
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9140

Ceza sebebi nedeni ile karakter açılamaz maalesef.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

vVeST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    vVeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    96
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    166

Ben şunu anlamıyorum arkadaş, 50 kere mesaj attık konular açıldı bizim de açtığımız oldu arkadaşlarımızın da açtığı oldu biz sadece yakın zamanda AF gelir mi diye bi soru sorduk zahmet edip de 1 kere cevap vermediniz. Burda bir konu açılıyor 1 saat içinde cevap veriliyor , oyuncu ayırmanızın sebebi nedir @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ?
    vVeST & JanTy & CLauS

İmitasyonum olarak kalacak REZİL !

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Alıntı canx2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şunu anlamıyorum arkadaş, 50 kere mesaj attık konular açıldı bizim de açtığımız oldu arkadaşlarımızın da açtığı oldu biz sadece yakın zamanda AF gelir mi diye bi soru sorduk zahmet edip de 1 kere cevap vermediniz. Burda bir konu açılıyor 1 saat içinde cevap veriliyor , oyuncu ayırmanızın sebebi nedir @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ?
    Yaklaşık 1-2 ay önce (diye hatırlıyorum) bazı banlara yani ufak sebeplilere af getirildi. Bence birdahaki af 1 seneye anca gelir kardeşim.
    Konu SweetMuschy tarafından (06.Mart.2017 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    96
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    166

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 ay önce (diye hatırlıyorum) bazı banlara yani ufak sebeplilere af getirildi. Bence birdahaki af 1 seneye anca gelir kardeşim.
    Ban yeme sebebim yukarıdaki kesinlikle açılmayan suçlardan değil, olay biraz dolanmaçlı olmasına rağmen yine de taktir onların dedik boynumuz kıldan ince dedik uslubumuzu hiç bozmadan kabullendik. Nerdeyse her ay girer yazarım af gelme durumu nedir diye , cevap alamadan cıkarım sabittir bu. Olayın neden böyle olduğunu söylyim sana ben ban yedikten sonra cSilkroad'da ThePirates guildi dağıldı, haliyle cSro iyice boşaldı. Ben yine JollyGame de oynamaya devam ettim, bSro olsun şimdi aSro' ya başladım oynadığım her oyunda da üst düzey charlarım vardı. Benim derdim eski arkadaşlarla girip 2-3 saat eğlenmek de bu muamele hiç hoş değil, her ne olursa olsun hiçbir yöneticiye player ayrımcılığı yapmak yakışmaz , ayıptır.
    vVeST & JanTy & CLauS

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    125
    Beğenme 
    575
    Beğenilme 
    736

Sana ban yediğim sebebi söylesem zaten kahkaha atarak gülersin, yine de taktir onların dedik boynumuz kıldan ince dedik uslubumuzu hiç bozmadan kabullendik. Nerdeyse her ay girer yazarım af gelme durumu nedir diye , cevap alamadan cıkarım sabittir bu. Olayın neden böyle olduğunu söylyim sana ben ban yedikten sonra cSilkroad'da ThePirates guildi dağıldı, haliyle cSro iyice boşaldı. Ben yine JollyGame de oynamaya devam ettim, bSro olsun şimdi aSro' ya başladım oynadığım her oyunda da üst düzey charlarım vardı. Benim derdim eski arkadaşlarla girip 2-3 saat eğlenmek de bu muamele hiç hoş değil, her ne olursa olsun hiçbir yöneticiye player ayrımcılığı yapmak yakışmaz , ayıptır.
    Umarım kısa zamanda isteğine cevap verirler
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Djhact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Djhact isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

oyuncu ayrımı yok kı bende bırakalı 3 sene oldu yenıden başladım oynarken forumda asgard nıck kı bıle yoktu

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    96
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    166

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım kısa zamanda isteğine cevap verirler
    Kardeş açılmıcak desinler ona da razıyım, ama ben JollyGame'ye milyarlar kazandırmış biriyim o zaman attığımız her mesaja cevap alıyorduk ? Benim şuanki problemim o olaydan sonra aylardır mesaj atıyoruz 1 tane cevap yok, burda bi arkadaşımız konuyu açıyor 1 saat içinde cevap geliyor bu nasıl bi mantık nasıl bi anlayış tarzıdır anlamadım gitti..
    Konu vVeST tarafından (06.Mart.2017 Saat 18:41 ) değiştirilmiştir.
    vVeST & JanTy & CLauS

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    842
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9140

Af çıktığı zamanlarda, öncesinde af çıkacak şeklinde bir bilgi verilmiyor, bunu biliyor olmanız gerekli. Af normal bir süreç değil , gerek duyulduğu zaman yapılıyor. 2 ay önce ceza aldınız arkasından af beklemeniz yanlış. Bunun cevabını verdiğimi hatırlıyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    96
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    166

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Af çıktığı zamanlarda, öncesinde af çıkacak şeklinde bir bilgi verilmiyor, bunu biliyor olmanız gerekli. Af normal bir süreç değil , gerek duyulduğu zaman yapılıyor. 2 ay önce ceza aldınız arkasından af beklemeniz yanlış. Bunun cevabını verdiğimi hatırlıyorum.
    Evet charımın banlandığı gün, size af geldiği taktirde açılır mı diye sormuştum. Evet cevabını verdiniz, öncelikle charım 2 ay önce banlanmadı 9 ay olmak üzere, ve sizinde söylediğiniz gibi af normal bir süreç değil yani oyuncuların bunu ayda bir iki ayda bir sorması doğal ve ben size 6 ay geçtikten sonra af gelir mi? diye sormaya başladım daha şimdi cevap alabildim. Sizinde söylediğiniz gibi gerek duyulduğunda yapılan bir şey ve tekrar söylüyorum bizimki ban kalkmıyor diye yaptığımız bir sitem değil. Sadece sorduğumuz bir soruya cevap almaktı
    vVeST & JanTy & CLauS

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş