Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:Titanlar hakkinda

beyzah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    beyzah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Standart Titanlar hakkinda

şuanda güncel titan moblarının 20-25 slotu mevcut ve bu slotların hepside oyunun eski oyuncularının partileriyle dolmuş boş bir yer bulup parti kuruyorsun seni gördügü halde elindeki silahların gücüyle gelip parti kuruyor...oyunun en güzel olaylarından biri olan lucky magic powder kısaca oyunda belirli kısımların elinde yeni başlayanların bu konuda hiç bir sansı yok... hadi uniglerde avantajları olsun eventlerde avantajları olsun o kadar emek vermiş diyelim...en azından bu titan moblarında yeni başlayanlar için bir değişiklik olabilir yada slotları cogaltarak belirli kısım degilde her oyuncunun yararlanacagı sekilde ayarlanabilir ...karar sizlerin bu kadar güzel oyunda bu adaletsizlik gözle görünür şekilde mevcuttur...

LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LJLJ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1248
    Beğenilme 
    1002

Adamların bot charlarına POWER +12 STAFF takıyor. Zaten yeni başlayanın aklı olduğunu düşünmüyorum, git aSro oyna diyeceğim fakat 7/24 bot olacaksın mecbur. Sal bota aç LOL oyna.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

ben yeni başladım server hoşumada gitti tavsiye ettiklerimde oldu ve lucky magic powderi görünce ve 30-40b arası fiyatını görünce titan olayını öğrendim dedim bende gidip keseyim baktım ki hepside istisnasız dolmuş ve buralara parti kuranlar herşeylerini en güzel şekilde yapmışlar yeni başlayanlar için oyunda eskilere rakip olma gibi bir durum söz konusu olmuyor çok emek vermekte yetmiyor ki ben başladıgım günden beridir 15-16 saat oyunda geçiriyorum ama tüm kazandıklarım 2-3 lucky magic powdere yatırıyorum ve yine aynı kişiler oyunda kazanıyor olması gereken onun bana benim ona kazandırmam ki bende gelişebileyim bu konuda moderator arkadaslardan cevap bekliyorum sistem iyi derlerse de eyvallah yok bunu düzenleriz derlersede eyvallah...+5 nova staflı partimin üstüne şuan power +10 üstü adamlar parti kurdu o kesiyor ben seyrediyorum başka bir boş titan slotuda yok geçiş yapamıyorum buradan gelecek cevabı bekliyorum ve olumlu cevap gelmesini temenni ediyorum cünkü oyunun genel akışı cok güzel

Gulanklık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Gulanklık isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    67
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    194

kardeşim asıl gold kazandıran lmp değil oyunda ben salıyorum hemde en sağlam partiyi fakat goldunda değilim ki satmıyorum sadece kendime topluyorum tabi titan aramaya başlarsam zaten en az 2 lmp alıyorum olay slot doldurmaları değil senin yanlış yerlere bakman.Bsronun genel para kazandıran yerleri cave ve kidodur. kendi başına kazanıcağın yerler ise temple ve fgw dir.Cave ile kido takım ile kazanabileceğin yerler

BolshoiBooze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BolshoiBooze isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    34
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    60

Alıntı Gulanklık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim asıl gold kazandıran lmp değil oyunda ben salıyorum hemde en sağlam partiyi fakat goldunda değilim ki satmıyorum sadece kendime topluyorum tabi titan aramaya başlarsam zaten en az 2 lmp alıyorum olay slot doldurmaları değil senin yanlış yerlere bakman.Bsronun genel para kazandıran yerleri cave ve kidodur. kendi başına kazanıcağın yerler ise temple ve fgw dir.Cave ile kido takım ile kazanabileceğin yerler
    Valla bsroyu bıraktığımda adamlar cave için power+12 staff ve +6 devili olmayan charı ptye almıyorlardı suan nasıl bilmiyorum ama hemen hemen aynıdır. Biz bununla ilgili defalarca konu açtık açılan konulara destek olduk. Nova pt kuruyorsun çıkan novaların bir değeri yok. Suan bsroda en iyi para lmp olayından dönüyor. O da arkadaşın dediği gibi büyük oyuncuların elinde malesef yeni başlayan oyuncular köşeye sıkışmış durumda ve pek bi ilerleme sağlayamıyorlar
    LJLJ ve Cengo bunu beğendi.

BSRO -- JadeCabaret

LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LJLJ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    497
    Beğenme 
    1248
    Beğenilme 
    1002

Alıntı beyzah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yeni başladım server hoşumada gitti tavsiye ettiklerimde oldu ve lucky magic powderi görünce ve 30-40b arası fiyatını görünce titan olayını öğrendim dedim bende gidip keseyim baktım ki hepside istisnasız dolmuş ve buralara parti kuranlar herşeylerini en güzel şekilde yapmışlar yeni başlayanlar için oyunda eskilere rakip olma gibi bir durum söz konusu olmuyor çok emek vermekte yetmiyor ki ben başladıgım günden beridir 15-16 saat oyunda geçiriyorum ama tüm kazandıklarım 2-3 lucky magic powdere yatırıyorum ve yine aynı kişiler oyunda kazanıyor olması gereken onun bana benim ona kazandırmam ki bende gelişebileyim bu konuda moderator arkadaslardan cevap bekliyorum sistem iyi derlerse de eyvallah yok bunu düzenleriz derlersede eyvallah...+5 nova staflı partimin üstüne şuan power +10 üstü adamlar parti kurdu o kesiyor ben seyrediyorum başka bir boş titan slotuda yok geçiş yapamıyorum buradan gelecek cevabı bekliyorum ve olumlu cevap gelmesini temenni ediyorum cünkü oyunun genel akışı cok güzel
    Alıntı Gulanklık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz ne bekliyordunuz, bSro ticarethaneden farksız artık...
    Kardeşim sen yol yakınken gel aSro'ya, temiz daha yeni server atarsın bota 4 aydır bize sun bile atmadı. Millet sun +14 bastı ama olsun gel yine... Sana atar belki az zevk alır oynarsın.

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1543
    Beğenilme 
    525

haftada en fazla 2 bilemedin 3 lmp alıyorum. yine de ks ye gelyiorlar tabi ks ye gelenler elinde +14 hatta +15 power staff olan adamlar. yılmayın arkadaşlar. pes etmeyin. 3-5 gün uğraşıp bırakıp gidiyorlar. daha fazla lmp veren slotlar illa ki vardır. benim slot dandik sanırım. nova item satarak lmp den daha falza gold elde edebilirsiniz. staff kalkan 20-25 headler pro-l.armor yine o civarda. ama en hızlı gold kasmanın yolu cave imiş. ben de bilmiyordum. vaktiniz varsa caveye gidin, coin veya power-fight silah düşürürseniz köşesiniz. yoksa benim 8-10 ayda 10t yi zor biriktirirsiniz

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    316
    Beğenme 
    867
    Beğenilme 
    705

Titana yatmayacak sağlam bir karakter ile ptlerin yanından etten kıymık çeker gibi titan alabilirsin, çıkış saatlerini takip et ve unique bekler gibi bekle sana tavsiyemdir.
    HafizIyotanka ve Cengo bunu beğendi.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK
    2Zara100Bin

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

Titan konularına söylenecek çok şey fakat çözümlenebileek bir şey yok bsro insanlarının aç ve doyumsuz olduktan sonra...
    +12 görmemiş adamlar wtb +12 yazarken 2 partisinde 12 olan adam 2 partiyi ayrı ayrı yere titan slotuna salıyor
    Ama alayına ks Tereyağından kıl çeker gibi titan çekiyorum akıyor maşallah ama lmp atmıyor :P
    RoyalFamily

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

NOVA İTEM SATARAK LMP İLE AYNI PARAYI KAZANMA SANSIN OLMUYOR CÜNKÜ ARTI BASMAK İCİN KAZANDIGIN PARAYI YİNE LMP YATIRMIŞ OLUYORSUN..TİTANLARI TAKİP ETTİM SAATLERİNİ LAKİN 15 SAATE 1 TİTAN ANCAK BULABİLDİM YANİ O KONUDA BAŞARILI OLUNMUYOR BEN SON ÇARE OLARAK BURAYA YAZDIM CAVE ÇARE OLABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜMDE ORASI İÇİNDE SAĞLAM OLMAK GEREKİYOR BENİM DE KASTETTİĞİM BU SAĞLAM OLABİLMEK İÇİN YOLLARIN AÇILMASI CAVEYE GİDEN COİNDEN KAZANSIN YENİ BAŞLAYANLARDA LMP DEN KAZANSIN OYUNDA REKABET COGALSIN BELİRLİ YERLER KAZANÇ VERİR VE BELİRLİ KİŞİLER BU BÖLGELERİ ALIRSA YENİ BAŞLAYANLAR ORTADA DOLANIR DURUR.... HERKESİN KAZANABİLECEĞİ BİR DÜZEN OLURSA BU OYUN İÇİNDE REKABET İÇİNDE EMEK İÇİNDE ÇOK GÜZEL OLABİLİR BEN 10 SENEDEN FAZLADIR SRO OYNAYAN BİRİYİM BU OYUNU EN GÜZEL YAPAN REKABETİN OLMASIDIR...ASGARD VEYA DİGER GAME MODERATOR ARKADASLARDAN BU KONUDA BİR CEVAP BEKLİYORUM...BENİM GÖRÜŞÜM OYUNU KÖTÜLEMEK VEYA SIKINTI ÇIKARTMAK DEĞİL TERSİNE DAHA GÜZEL OLMASI İÇİN ÇABALAMAKTIR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş