bongover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bongover isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

Standart GM BAKAR MISIN ARTIK ??

Size mesaj atıyorum cevap yok , konu açıyorum siliyorsunuz , iyi niyeti suistimal edicek şekilde dolandırıldım. TCK da bile bu sebeple dolandırıcılık suçu tastikli var. Size durumu özelden izah ettim ve lütfen o mesajımı bu konu altında paylaşın ki cevabınızı da böylelikle açıklarsınız.

Durum 
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

Oyunda full bot forumda full bot müşteri çekicez diye 4000+ player diyorsunuz. Müşteri kaybediyorsunuz.

Durum 
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

güncell

İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    İhsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    1301
    Beğenilme 
    1314

Kardeşim iyi niyeti suistimal yani Güveni Kötüye kullanma dediğin gibi TCK da suç ancak oyun yönetimi ıd-pw verme yahut güvenip item verme gibi durumları oyuncu hatası olarak değerlendiriyor. Maruz kaldığın olay bunun dışında mı bilemem tabii ki

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

H4N44

Durum 
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

zaten olayı adli mercilere aktarıcam , en azından dolandırıcı HaRD_LaW , Excon , By_Aqua bu charların ipsine bakılsa kimin olduğu anlaşılıcak. elemanın ad soyad bilgilerini isticem , ip adresini isticem , hani ben itemimi verin demiyorum )

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    391
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2731

Alıntı bongover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten olayı adli mercilere aktarıcam , en azından dolandırıcı HaRD_LaW , Excon , By_Aqua bu charların ipsine bakılsa kimin olduğu anlaşılıcak. elemanın ad soyad bilgilerini isticem , ip adresini isticem , hani ben itemimi verin demiyorum )
    bu bılgılerı sen ısteyemezsin malesef bunu tc. savcıları ısteye bılır sadece eger adlı makamlara bas vuracaksan dılekcene eklemelısın savcılık jollygame den bu bılgılerı taleb ede bılır yoksa gızlılık polıtıkasına aykırı davranmıs olur yonetım ve suclu olur kolay gelsın en kısa surede ıstedıklerın olur temennım
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bılgılerı sen ısteyemezsin malesef bunu tc. savcıları ısteye bılır sadece eger adlı makamlara bas vuracaksan dılekcene eklemelısın savcılık jollygame den bu bılgılerı taleb ede bılır yoksa gızlılık polıtıkasına aykırı davranmıs olur yonetım ve suclu olur kolay gelsın en kısa surede ıstedıklerın olur temennım
    avukatla görüştüm ve bu bilgileri beyanımla yönetimden alabileceğimi aksi halde içerik koruma , bilgi gizleme , suçluya yataklık hakkında yönetimin suç işlediğini. bu bilgileri almam dahilinde dosya açacağını aksi halde bu bilgilerin istenip alınamadığı için dosyanın o ip den giren hakkında değil o aynı ipyi saklayan sonrada o ip hakkında açılacağı yönünde bilgiler aldım. özel mesaj yoluyla tarafıma HaRD_LaW, By_Aqua , Excon , SuR bu oyuncuların ip adreslerini göndermenizi rica ederim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    391
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2731

avukatla görüştüm ve bu bilgileri beyanımla yönetimden alabileceğimi aksi halde içerik koruma , bilgi gizleme , suçluya yataklık hakkında yönetimin suç işlediğini. bu bilgileri almam dahilinde dosya açacağını aksi halde bu bilgilerin istenip alınamadığı için dosyanın o ip den giren hakkında değil o aynı ipyi saklayan sonrada o ip hakkında açılacağı yönünde bilgiler aldım. özel mesaj yoluyla tarafıma HaRD_LaW, By_Aqua , Excon , SuR bu oyuncuların ip adreslerini göndermenizi rica ederim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    KARDES BENIM DUKKANIM SOYULDU CAMERA KAYDINI BILE EMLIYETTEN YAZI ILE VERDILER BU ADAM SANA ACIK ADRES BILGISI VERECEK SAVCILIK KARARI OLMADAN VERIRMI HIC YA COCUK MU BU INSANLAR IKI AFILLI KELAM EDINCE HEE TAMAM HAKLISIN DIYECEK
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Joker29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Joker29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    143

Ip adresi , mac adresi, Çar ıd pw , konuşma logları , bunları senin avukatın da isteyemez kimse isteyemez Devletin savcısı hariç.Polis bile elinde savcılıktan emir olmadığı sürece Jollygame şirketinin kapısından içeri giremiyor kardeşim.Türkiye bir hukuk devleti.Kişiler ve kurumlar hukuk tarafından güvence altına alınmıştır.Sen bilişim suçlarına başvur onlar savcılığa olayı intikal ettirirler.Avukatın sanırım biraz genç bilgisi yok bu konularda.Şahsen benim ip adresimi birisi ile paylaşsa yönetim ben yönetimi bile dava edebiliyoruz mahrem bilgilerimi kamuoyuyla paylaştı diye.Hatta forumda bir başkasının fotoğrafını bile izinsiz yayınlayamazsın.Bu forumda da suç Tckda da suç.Ayrıca TCK da suç olan şeyler oyunda da zaten suç.İyiniyeti su istimal diye birşey yok ki.Sokakta birisi sana 100 tl verir misin abi karnım aç diyince sen 100 tl verdin diyelim o adamın 100 tl ihtiyacı olmadığı halde senden o parayı aldığı varsaydığımızda bu adam hapis mi yatacak sanıyorsun .Kişiler online oyunlarda güvenliklerini korumakla yükümlü.Hani bu oyuna başlarken hiç okumadığın ı sözleşme varya o sözleşmede bunlar madde madde yazıyor.Avukatın da okumamış sanırım güzel kardeşim.Sen bence peşini bırakma polise git bir dolandırıcılık varsa Türk adaleti çözer .

Durum 
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

kim nereye giremiyo ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş