slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Lightbulb Magic Cube ( BUGU )

Bu resimde silkle aldığım magic cube' var içine 1610 adet elixir koymustum, sonra daha fazlasını almıyordu. Bot görmediği için tavşana koydum. tekrar üstüme aldığımda içindeki elixirler tamamen kayıp olmuş, kutu kapalı hale gelmişti. Tekrar sağ tıklayıp açtım şimdi içinde elixir yok ve içine elixir de almıyor. Başlı başına hem silkim hem içindeki elixirler gitti şuanda bu kutu hiç bi işe yaramıyor. Silkle 500- 1000 slotlu elixir satamaz mısınız? ismi değişince belli ki oturmamış. Şuan üstümde bulunan kutu kullanılmıyor. zararımı kim karşılayacak :d

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    845
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9171

Buga sokmadan kullanmanız durumunda herhangi bir sorun yaşamazsınız, onun dışında buga girdiği de zate kullanan kişilerin çoğu tarafından bilinir. Buna yapabileceğimiz bir şey yok.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    391
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2731

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu resimde silkle aldığım magic cube' var içine 1610 adet elixir koymustum, sonra daha fazlasını almıyordu. Bot görmediği için tavşana koydum. tekrar üstüme aldığımda içindeki elixirler tamamen kayıp olmuş, kutu kapalı hale gelmişti. Tekrar sağ tıklayıp açtım şimdi içinde elixir yok ve içine elixir de almıyor. Başlı başına hem silkim hem içindeki elixirler gitti şuanda bu kutu hiç bi işe yaramıyor. Silkle 500- 1000 slotlu elixir satamaz mısınız? ismi değişince belli ki oturmamış. Şuan üstümde bulunan kutu kullanılmıyor. zararımı kim karşılayacak :d
    Aotuduser dalan gibi cubu gören artı botu kullanan bır arkadasa ver onlar botaan kullansın bıtırsın ıcındekileri sen tekrar kullanırsın petten direk aldıysan 0 görünür return çekersen içinde rakam yazar
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Amonyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Amonyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    70
    Beğenme 
    158
    Beğenilme 
    168

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doya Doya Kullan Kardo :=)

en sondaki iki üç rakamı 50 100 150 gibi sayıya düşürüsen çıkartabilrisin..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ComradeS * Starex * A_PISTOLERIA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş