Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:bSro için birkaç öneri ->->

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    262
    Beğenme 
    733
    Beğenilme 
    281

Standart bSro için birkaç öneri ->->

1-) Bilindiği üzere 5 silk karşılığında itemlerden blue silme işlemi site üzerinden yapılabiliyor o işlem oyundan silk kısmından yapılırsa daha makbule geçer bazı zamanlar hata veriyor sitede

2-) Devil ' lerede cinsiyet değiştirme gelmeli ! adam male oynamak istiyor ama atıyorum mesela o anda şansa female+10 devil basıyor çözüm getirilmeli...

3-) iSro'da ilk açıldığı zamandan ve hala devam eden birşey var hotanda mor elbiseli Gori'den silah değişikliği yapılabiliyor yani atıyorum mobdan clean staf düştü atıyorum adam dagger istiyor belirli bir m gold karşılığında goriye götürüp değiştirebiliyor saniyesinde bu durum bSiilkroad'a da getirilmeli tabiki itemler sadece Power için geçerli olmalı atıyorum daggeri 2h yi 800 900b ya alabiliyorken staf 1.5 t den aşşağı alınmıyor piyasa aldı başını gidiyor bi nebzede olsa piyasayı eski düzene sokacaktır diye düşünüyorum ! ama sadece powerlere olsun yoksa boku çıkar... ve tabiki ( eu silahlar eu'ya , Ch silahlar Ch silahlara dönüştürülebilir yani bir bladeyi stafa çeviremezsiniz !! ) veya düzenleme yapılıp dönüştürmeler sadece elbiseler için olabilir ör: adamın h.a seti var wizarda döndü pop goriden setini robeye çevirebilir(buda var isroda)

4-) iSro'da olan günlük Dirty Lamp etkinliğide buraya gelmeli !! = günde sadece 1 kere yapılabilen görevi alıyorsunuz eş level moblarda mob kesiyorsunuz görevi bitirp teslim ediyorsunuz şansınıza ne çıkarsa stone veya nova ( bSroda olursa verdiği ödül novayı geçmemeli boku çıkar , yeni başlayanlar için mükemmel bir etkinlik olur atıyorum bigün staf çıkar diğer gün garment ellik vb. çok azda olsa nadiren lmp'de eklenebilir görev ödülüne )

5-) Belirli Silk karşılığında itemlerden ADV Silme getirilsin ! atıyorum arkadaşın deposunda fight 1h veya fight blade var ama adv+1 li hangi gerizekalı bastıysa oyuncuların çok işine gelecektir oyuncudan öte silk ile istediğimiz için yönetiminde işine yarayacaktır ...

6-) Bastığımız Pre Pluslar charlar oyunda oldukça süreleri geçsin oyun dışındayken geçmesin ( tamamen keyfi bir öneridir daha çok oyunculardan alınan tavsiyedir oyunculara yarıyacaktır .) )

7-) Proxy yasaklandığına göre ip limit 10 iken(8char parti 1 stal ve 1 asıl mantığıydı ) limit 11 e yükseltilmeli ( 8 parti 1 stal 1 asıl char ve fgw gitmek için yandan destekci bir char mantıgı ) ...

8-) açılmış olan Canlı Devillerde Stala koyulabilsin bence artık....

9-) S GRADE DEVİL EKLENSİN !!! ( iSro'da 3 tane mor devil spirit ile S grade devil elde edilebiliyor yani bilmeyenler için S grade demek düz+5 devil demektir ) bunu yazmamın amacı devil spirit mor taşlar Medusa değil ROCA EKLENSİN roc kesimi aktifleşir daha ayrı bir heyecan katar oyuna ki roca öyle 1kişi 3pt birden götüremez herkes charının başında olması gerekir roc kesilirken devil spiritlerde ratesi az ayarlanır en azından emek olur...

10-) Dikkat ettiğim son zamanlarda çok nadiren binde bir event yapılıyor unig event at yarışı eventi vb. bu önerim haftada 1gün olmak üzere (oylama ile saatleri ve günü seçilebilir) her hafta değişeceği konusunda oyunculardan 1 geçici event GM'si veya mod'u veya görevlisi seçilir o haftaki günün eventini yapar artık neyse unig event veya at yarışı vb. oyuncuların canı sıkılmaz , o hafta eventi yapan görevli oyuncuyada cüzi bir miktarda silk hediye edebilirsiniz aşırı abartmamak şartıyla , hem oyuncuların hemde yönetimin işine gelecektir bu öneri...

11-) oyun içerisinde pk olmak yasak değil fakat pwp alanında sürekli oyuncuları rahatsız eden pk olanlar oluyor gün boyunca ! bu gibi durumlara ceza getirilmeli !...

12-) At canları Recovery kit'ler 50 adetden 250 adete yükseltilmeli tıpkı potlar gibi...

GELELİM 13.'Cİ MADDEYE +3 DEVİL 1 BLOCK +6 DEVİL 2 BLOCK VERİR İKEN , +10 DEVİL NEDEN 2 BLOCK VERİYOR ? ODA 3 BLOCK VERMELİ !!!

14-)İtem calmalarına karşı itemleri Clock / Key msn üzerinden otomatik kilitleme sistemi artık getirilmeli çok geç kalınmış bir sistem. Silk ile olduğu için hem yönetimin hem oyuncuların işine gelecektir.

15-)iSro'da mevcut olan jop set getirilmeli
    bilmeyenler için job set: aynı setimiz gibi job setlerinde belirli seviyeleri olup fakat sadece str int hp ve mp vermektedir , yanlış hatırlamıyorsam en son seviye job setin verdiği değer itemlerde str4 kafalık üst ve don'da hp mp 400/450 gibi bişiydi )

16-) iSroda var olan bir sistem chn charların pain burdada atabilsin !

17-) iSro'da china charlarda yan build buff olarak bütün skiller force/fire/light/cold + kendi yapılandırması atıyorum blade hepsini açabilmektedir burayada ufak düzenleme olup yan build buff skil lv masteri 2 den 3'e çekilebilir ( mükemmel derecede ch eu dengesini düzenleyecektir eşit şartlarda eymi yaman beymi yaman görülür )

şuanda aklıma gelen öneriler bunlardır yoruma , eleştiriye tabiki açıktır umarım alt yapı olur diyip yorumları siz oyunculara kararı yönetime @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ' e bırakıyorum iyi eğlenceler...
    Konu [SeZeR] tarafından (13.Şubat.2018 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.
    Vek bunu beğendi.
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

2. Öneriyi desteklemiyorum.. Düşünsene bardı stafa çevirdiğini zaten swnin %80 i wizzard herkes wizard döner ve ya piyasa düşeceği yerine artar yada benim düşüncem bu.
    elandir1 bunu beğendi.
    RoyalFamily

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    262
    Beğenme 
    733
    Beğenilme 
    281

Güncel+++
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Amonyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Amonyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    70
    Beğenme 
    158
    Beğenilme 
    168

Sezer Başka İşin Yokmu La
    [SeZeR] bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ComradeS * Starex * A_PISTOLERIA

EfsaneHakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EfsaneHakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    56
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    52

Katılıyorum o staffi daggera falan geçirilmesi iyi olur ben kaç gündür pow daggeri ariyorum böyle bisi olsa gider staffi yada 2h ı daggera cevirirdim
    Destekliyorum 2.maddeyi ve 4. madde

Konu EfsaneHakan tarafından (18.Ocak.2018 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.
    Vek bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    262
    Beğenme 
    733
    Beğenilme 
    281

Alıntı Amonyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezer Başka İşin Yokmu La
    kanka piyasayı yükselten lanet ibneleri itemlerini lanet kıçlarına geri sokmak amacım
    Amonyum bunu beğendi.
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

HafizIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HafizIyotanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    1258
    Beğenilme 
    516

1e aynen sıkıntı çıksrtıyor site,2 gelmesi gereken bişey bence geç bile kalındı,3 güzel ancak bsroda yemez item satış dengesi çok değişir,4e katılıyorum dirty lamp etkinliği değil de zamanında konular da açılmıştı so-ok a eklenirse daha güzel olur eğlence açısından,5 yani +1 basılı adw için bi çözüm olabilir,6 oyunun orijinalliğini bozar saçma buldum açıkçası,7 çözülmesi gereken öncelik sırası 1 olması gereken konu,8e yorumum yok değişir kişiden kişiye,9 oyunda roc atmıyo görevi de var ama atmıyor,10 tamam event yapılsın 2 haftada 1 ayda 1 bile olur ama oyunculardan seçilmesi saçma olur,11e karşıyım srodaki en zevkli olaylardan biri bence pk ama abartılmadıkça.Görüşlerim bu şekilde bu ve bunun gibi daha çok öneri var ama hayata geçer mi orası ayeı mesele
    [SeZeR] bunu beğendi.
    ALTINORDU / BarbarianS
    JChrist / JC

WARTOLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WARTOLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    43

Herşeyden önce Proxy olayina bi çözüm üretilmeli !!!
    WTB_HUZUR
    KingLeonn
    WARTOLU

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    391
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2731

Okudugum yorumlarda 2. Secenek desteklenmiş sorarım ada devil degiştirmeye muhtemelen 500 silkten fazla olur okadar silk ona verecegine 100 silke charı cevirir
    [SeZeR] bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    262
    Beğenme 
    733
    Beğenilme 
    281

Upp değerlendirilmesi dileğiyle .....
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş