Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By darkmeann

Konu:Kapıda Buff yasağı ile ilgili önerim -

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Standart Kapıda Buff yasağı ile ilgili önerim -

Videoda da göründüğü gibi karşı taraf 8 kişi biz sadece iki. warior+cleric+warlock buffları bile var. şimdi yöneticilere göre bu durum nasıl yorumlanıyor? onlar buf alıp sizi doğrasın. Siz susun şikayet etmeye calısın her gun yenı bı bot charı daha mı açsınlar? Herkes kendine göre çözüm getiriyor buff aldıkları için ben de alıyorum. Buf yasağı bu servere uzun zaman önce arkasına ptyı takıp kapıdaki herkesi doğrayan ınsanlar yüzünden gelmişti. Böyle bi şey yaptığımı gören oldu mu? Kapıda bufsuz bırıne buff alıp daldım mı? hayır. arkadaşlar beni multi üyelik alıp aynı gün cektikleri videoyu 25 farklı günmüş gibi farklı üyeliklerle ata ata 100 yıl banlatmaya calısıyorlar.

Uzun lafın kısası buff alan kişinin karşısındaki de buffluysa bu duruma gmler mudahale etmemeli. Ha bufsuz birine sürekli buf alıp dalınıyorsa elbette ban hakkıdır huzur bozuyordur. Çünkü o durumda bufu kendisi açmasa sürekli ezilecek ve oyunda onun huzuru bozulacak gmler bu durumu göz ardı mı ediyor?

ZaHMeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ZaHMeT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    81
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    4

Hayatın yalan Sen sureklı War Clerıc carlarla pwp gelıyosun bufsuz 1 dk gormedım senı herkese satasıp sonra bana dalıyo 7 8 kısı dıyosun rahat dursan sana neden 7 8 kısı dalsın adamların canını yakarsan onlarda toplasır senı yakar

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

bak kardeşim eğer benim bufsuz bırını buf alıp kestiğimi görürsen video cek asgardı bırak foruma konu aç ben göreyim direk çarı delete ederken vıdeo cekcem bu ınsanlar ahlaksız cunku mesela sen. Beni şikayet ettin eyvallah gittin 7 8 tane uyelık acıp hepsiyle şikayet ettin ayrı günlerde neden? cunku ahlaksızsın oyunun duzenını bozdugumu dusunmeleri için gmlere baskı uyguluyorsun sırf ben banlanayım diye. Biraz kişilik sahibi olun

ZaHMeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ZaHMeT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    81
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    4

Ben aylar önce sıkayet etmıstım bu 2 Ci kez sıkayetım oluyo senı bır ben degıl herkez sıkayet edıyo karakter meselesıne hıc gırme o konu sana agır gelır Buf alıp bufsuz kısılere bulastıgını ws lerı bozdugunu bızzat ben gordum bır daha gorursem video alırım zaten merak etme

darkmeann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    darkmeann isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    487
    Beğenilme 
    260

Dostum bu arada sen kendin açık veriyorsun ama farkında değilsin Kendin ''onlar 7-8 kişiler'' diyorsun burada bir sorun görünmüyor ? Her tekil player kendi arkadaşlarını buffluyor sen ise burada safedeki bot çarlarınla buff alıyorsun ki bu yanlış olanı zaten.
    Yukarıda arkadaşın da dediği gibi 7 8 kişi durup dururken sana niye saldırsın? Hadi 1 defa saldırdılar ardı ardına niye devam etsinler ? Bir sebebi olmalı... Uzun lafın kısası kendi kendini ele veriyorsun )
    ZaHMeT bunu beğendi.
    "Haters gonna hate, cancağızım."
    ''DarkStory''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş