Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Asgard ?

Spartaküf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spartaküf isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Standart Asgard ?

Forum ismi Throwny_xD oyundaki ismi 21stCentury olan kişinin şikayet bölümüne açmış olduğu konuda it soyu cümlesi sebebi ile chat ban aldığımı üzülerek gördüm.Bu kişi ve abileri yani power guildi oyuncularıyla daha öncesinden hiç bir muhabbetim ve karşılaşmışlığım yok iken cave'de Dostlar guildindeki insanların eşlerine ismiyle , çocuklarına annelerine çok ağır hakaretler küfürler ettiklerine şahit oldum,hemen ertesi gün yine globaller ile beni şikayet eden bu çocuk ve guildindeki diğer abileri ayriyetten Salvation Guild masterı benim guild masterımın evlilik aşamasında olduğunu bildiklerinden yine onun kız arkadaşına ağır küfürler ettiklerini gördüm ve bunlarla dw önünde uzunca bir karşılıklı atışmamız oldu,ben ısrarla bu kişilere ********lik yaptıklarını, namussuz olduklarını karaktersiz olduklarını oyun için insanların ailelerine eşlerine çocuklarına neden böyle küfürler ettiklerini sorduğum da bende karşılık olarak küfür yedim İt soyu dememdeki amaç ise bunların ki normal bir insan soyu değil it soyu olduğundandır,bunlar sokakta birer potansiyel suçlu tecavüzcü hırsızlardır, oyun içerisinde bile bu denli ağır küfürler ve hakaretler edip çakallık peşinde koşan bu kişilerin açmış olduğu konu doğrultusunda benim chat ban almam karşısında gerçekten sinirlerim bozuldu ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sizden mantıklı bir cevap bekliyorum,Gerçekten böyle ******** insanları savunacak mısınız, bizler insanız herkes hata yapabilir, siz bile... Gerçekten mantıklı ve yapıcı bir konuşma veya açıklama yapmaz iseniz uzun süreden sonra büyük bir istek ile başladığım bsilkroad yolculuğuna karakterimi satışa çıkartarak bir daha başlamamak üzere son vereceğim gerçekten ortada bir haksızlık doğru olmayan bir şeyler var @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Buyurun cezalandırıldığımı öğrenen bu kişinin oyundan az önce bana atmış olduğu özel mesajlar

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ayrıca beni şikayet ettiği konudaki resimde guild grand namesinede dikkat ediniz Kaan benim

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

_GA_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _GA_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSRO & cSRO
    Konular 
    17
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

saygı duyarım
    Konu _GA_ tarafından (20.Mart.2018 Saat 20:30 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... dışında konuya beni veya bu kişileri destekleyen hiç bir yorum yapılmasın istiyorum sadece Asgardın cevabını merakla bekliyorum.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    841
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9134

Kişilerin hakaret yada küfürler kullanması size hakaret etme izni vermiyor. Siz bir kural dışı eylem görüyorsanız kişileri şikayet edebilirsiniz, lakin bunun karşılığında siz de hakaret ederseniz şikayet edilmeniz durumunda ceza almanız kaçınılmaz. Bunun anlamı kişileri savunmak değil, kuralları yerine getirmektir. Siz bu kişileri şikayet etmezseniz ceza almamaları normal, oyunu bu derece sıkı takip edemeyiz. Oyuncu değiliz. Şikayet bölümüne açılan konular kurallar baz alınarak tek tek incelenir ve ceza gerektiren konular işleme alınır. Şikayet edilen kişinin kim olduğu, neden küfür ettiği gibi kriterlerin o an için bir vasfı yoktur. Biz kimseye neden küfür ettiniz, neden hakaret ettiniz diye sormayız.

Sözüm meclisten dışarı, elbette çevremizde sapkın, ahlaksız, terbiye eğitiminden muaf insanlar oluyor. Fakat bu kişilerin suçlarını anne ve babalarında, ailelerinde, soyların da, atalarında aramak ve hakaret boyutunu onlara dokunacak raddeye getirmek çok yanlış bir hareket. Her birey kendi yaptıklarından sorumludur.

İşin özeti, kurallar basit ;
    Kişilerin ailevi, kutsal değerlerine hakaret edilmesi durumunda hakarette bulunan kişi cezalandırılır.

İyi forumlar.
    AusePride, Throwny_xD and orka like this.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSRO & cSRO
    Konular 
    17
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişilerin hakaret yada küfürler kullanması size hakaret etme izni vermiyor. Siz bir kural dışı eylem görüyorsanız kişileri şikayet edebilirsiniz, lakin bunun karşılığında siz de hakaret ederseniz şikayet edilmeniz durumunda ceza almanız kaçınılmaz. Bunun anlamı kişileri savunmak değil, kuralları yerine getirmektir. Siz bu kişileri şikayet etmezseniz ceza almamaları normal, oyunu bu derece sıkı takip edemeyiz. Oyuncu değiliz. Şikayet bölümüne açılan konular kurallar baz alınarak tek tek incelenir ve ceza gerektiren konular işleme alınır. Şikayet edilen kişinin kim olduğu, neden küfür ettiği gibi kriterlerin o an için bir vasfı yoktur. Biz kimseye neden küfür ettiniz, neden hakaret ettiniz diye sormayız.

Sözüm meclisten dışarı, elbette çevremizde sapkın, ahlaksız, terbiye eğitiminden muaf insanlar oluyor. Fakat bu kişilerin suçlarını anne ve babalarında, ailelerinde, soyların da, atalarında aramak ve hakaret boyutunu onlara dokunacak raddeye getirmek çok yanlış bir hareket. Her birey kendi yaptıklarından sorumludur.

Kişilerin ailevi, kutsal değerlerine hakaret edilmesi durumunda hakarette bulunan kişi cezalandırılır.

İyi forumlar.
    Peki Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Benim Aldıgım Cezayı Bi incelermisiniz.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

İyi forumlar.
    bu kişilere ettikleri küfürlere karşılık olarak hiç bir küfür içeren yazı yazmadım öncelikle onu bilmeniz gerekiyor, it soyu benim ceza almama sebebiyet veriyor ise beni cezalandırmanızdan sonra aynı kişinin bana pm ile ettiği küfürlerin ekran görüntüsünü de bu konuda belirttim madem öyle kanıtta bu konuda mevcut 21ctCentury nickli kişinin de aynı cezayı almasını talep ediyorum ve bekliyorum ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    841
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9134

Alıntı Spartaküf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kişilere ettikleri küfürlere karşılık olarak hiç bir küfür içeren yazı yazmadım öncelikle onu bilmeniz gerekiyor, it soyu benim ceza almama sebebiyet veriyor ise beni cezalandırmanızdan sonra aynı kişinin bana pm ile ettiği küfürlerin ekran görüntüsünü de bu konuda belirttim madem öyle kanıtta bu konuda mevcut 21ctCentury nickli kişinin de aynı cezayı almasını talep ediyorum ve bekliyorum ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ailevi, yada kutsal değerlere herhangi bir hakaret bulunmadığı için ceza verilmeyecek olduğunu bilmeniz gerekir. Oyun kurallarımız da ileti ve yazışma kurallarımız bu şekilde geçiyor ;

İleti ve Yazışmalar

Madde 6. Ailevi ve kutsal değerlere edilen hakaret ve küfürlerde oyuncu 7 gün chat block ile cezalandırılacaktır.

a. Guild içi küfürlerde oyun yönetimi cezalandırma yapmayacaktır. Bu gibi durumlarda guild başkanınız ile iletişime geçmelisiniz. Guild özerk bir yönetimdir.
    b. Özel mesaj ile yapılan küfürlerde 02.05.2015 tarihi itibari ile suç sayılacak ve Madde 6'da belirtilen şekilde ceza uygulanacaktır.
    c. Oyun içerisinde Global ve All chat aracılığı ile yapılan küfürlerde, oyun yönetimi gördüğü taktirde şikayet gerekmeksizin ceza uygulayacaktır.
    d. Oyun içerisinde yönetime ve markamıza yönelik hakaret ve küfürler süresiz uzaklaştırma ile cezalandırılacaktır.
    e. Chat ban cezası alan kişilerin, cezayı aşmak amacı ile Stall ve yan karater kullanarak bu davranışı sürdürmeleri halinde cezaları hesap kapatılması şeklinde değiştirilecektir.
    f. Kişilerin inanç değerlerine hakaret edilmesi durumunda kişiler oyundan uzaklaştırma cezası ile cezalandırılacaktır. Süreç işlenen suça göre değişiklik gösterebilir.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSRO & cSRO
    Konular 
    17
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Ailevi, yada kutsal değerlere herhangi bir hakaret bulunmadığı için ceza verilmeyecek olduğunu bilmeniz gerekir. Oyun kurallarımız da ileti ve yazışma kurallarımız bu şekilde geçiyor ;

İleti ve Yazışmalar

Madde 6. Ailevi ve kutsal değerlere edilen hakaret ve küfürlerde oyuncu 7 gün chat block ile cezalandırılacaktır.

a. Guild içi küfürlerde oyun yönetimi cezalandırma yapmayacaktır. Bu gibi durumlarda guild başkanınız ile iletişime geçmelisiniz. Guild özerk bir yönetimdir.
    b. Özel mesaj ile yapılan küfürlerde 02.05.2015 tarihi itibari ile suç sayılacak ve Madde 6'da belirtilen şekilde ceza uygulanacaktır.
    c. Oyun içerisinde Global ve All chat aracılığı ile yapılan küfürlerde, oyun yönetimi gördüğü taktirde şikayet gerekmeksizin ceza uygulayacaktır.
    d. Oyun içerisinde yönetime ve markamıza yönelik hakaret ve küfürler süresiz uzaklaştırma ile cezalandırılacaktır.
    e. Chat ban cezası alan kişilerin, cezayı aşmak amacı ile Stall ve yan karater kullanarak bu davranışı sürdürmeleri halinde cezaları hesap kapatılması şeklinde değiştirilecektir.
    f. Kişilerin inanç değerlerine hakaret edilmesi durumunda kişiler oyundan uzaklaştırma cezası ile cezalandırılacaktır. Süreç işlenen suça göre değişiklik gösterebilir.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... burdakiler oyun kuralları madde D Kısmı Sonradan eklendi bazı kısımları yani ben Forumdan Oyuna Hakaret Ettim Hiç Bir Kişiye Sahsa Etmedim Bir Anlık Sinirden Oyuna Hakaret eTtim Bundan Dolayı OYUNDAN Banlandım

Forum Kurallarında Forumdan Ceza Almam Gerekirken Oyundan Ceza Aldım
    Bir Kontrol Edermisiniz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bi Yanlışlık Olmuş Olmalı
    Konu _GA_ tarafından (20.Mart.2018 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

İleti ve Yazışmalar

size sadece gülüyorum demek ki bu sw de karaktersizler namussuzlar gibi olup çakal davranmak gerekiyormuş, adamlık yapıp insan olmaya çalışan insanlarada yönetimin tavrı belli çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı _GA_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... burdakiler oyun kuralları madde D Kısmı Sonradan eklendi bazı kısımları yani ben Forumdan Oyuna Hakaret Ettim Hiç Bir Kişiye Sahsa Etmedim Bir Anlık Sinirden Oyuna Hakaret eTtim Bundan Dolayı OYUNDAN Banlandım

Forum Kurallarında Forumdan Ceza Almam Gerekirken Oyundan Ceza Aldım
    Bir Kontrol Edermisiniz @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Bi Yanlışlık Olmuş Olmalı
    Kardeşim kendi problemin için kendi konunu açar mısın ? Yani ben burada bir konu açıyorum bir şey anlatmaya çalışıyorum sen çıkıp başka bir olay için yöneticiden bu konu altında çözüm bulmasını istiyorsun bilerek mi yapıyorsunuz ?

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş