Sonuç: IP Limit?

Katılımcı sayısı
24. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Düşürülsün

6 25.00%
  • Kalsın

18 75.00%
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:IP Limit

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

Standart IP Limit

Svde yeni başlayanlar çok çabuk sıkılıyor svde adım attığımız yer bot... Bu limit düşürülürse botların kıymeti daha çok bilinecek svye yeni başlayanlarda hakettiğinii bulacak. Titan aramaya kalksan her yer bot yeni başlayan eleman goldunu nerde kasıcak itemini nerde kasıcak... Olayı özetliyim, titan slotunda adam lmpsini kazanıyor novaları kazanıyor ve zengine veriyor zengin +7 +9 yapıyor yine zengin alıyor zengin botlarını yapıyor o da daha da zengin olmaya başlıyor zengin daha zengin fakir daha fakir ortamı var...
    darkmeann bunu beğendi.
    RoyalFamily

jFalcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    jFalcon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Ve sadece o da değil, 1 aydır burdayım 1 ayda sadece bir kere bir etkinlik yapıldığını gördüm hadi yapıldı da ben görmedim. Onun yanı sıra, +7 novayla cavenin hiçbir tarafında bulunamayacağım gibi aynı zamanda fight itemi de rüyamızda görebiliriz sanırım. Ya da serenesten fight düşmesi için bekleyip geçer gider oyun. Amacım 1 ayda gelip swde cok sağlam şeyler yapmak değil sadece oynadığım oyundan, verdiğim emekten keyif almak. Bota char salıp arada bir fgw dönmekten başka hiçbir şey yapamazken ben. 5 senedir emek verip (saygı duyuyuroum) belli bir yerlere gelmiş arkadaşlar fight itemleri düşürdükçe arayı daha çok açmaktadır. Ya bi şeyler düşünülmeli ya da şu an oynayan yaklaşık 150-200 tane playerın oyundan sıkılmaması için dua edilmelidir. Çünkü böyle bi sistemde yeni olan bir oyuncunun bu oyunda barınması ikmansız gibi bir şeydir. Teşekkürler.
    Smith bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

Alıntı jFalcon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sadece o da değil, 1 aydır burdayım 1 ayda sadece bir kere bir etkinlik yapıldığını gördüm hadi yapıldı da ben görmedim. Onun yanı sıra, +7 novayla cavenin hiçbir tarafında bulunamayacağım gibi aynı zamanda fight itemi de rüyamızda görebiliriz sanırım. Ya da serenesten fight düşmesi için bekleyip geçer gider oyun. Amacım 1 ayda gelip swde cok sağlam şeyler yapmak değil sadece oynadığım oyundan, verdiğim emekten keyif almak. Bota char salıp arada bir fgw dönmekten başka hiçbir şey yapamazken ben. 5 senedir emek verip (saygı duyuyuroum) belli bir yerlere gelmiş arkadaşlar fight itemleri düşürdükçe arayı daha çok açmaktadır. Ya bi şeyler düşünülmeli ya da şu an oynayan yaklaşık 150-200 tane playerın oyundan sıkılmaması için dua edilmelidir. Çünkü böyle bi sistemde yeni olan bir oyuncunun bu oyunda barınması ikmansız gibi bir şeydir. Teşekkürler.
    Ağzına sağlık... Bu guildlik ve ya piyasalık mevzuda değil. Dersiniz ki guilde gel ve ya bekle piyasa düzelsin alakası yok yani. Hali hazırda yapabileceğimiz bi çok öneri daha var uygulamaya geçirmek yöneticilere kalmış anket yapmamın amacı ıp limit hakkında görüşlerinizi öğrenmek. İyi gelir kaydeden botlarında 13 staf olup ks yemeyen arkadaşların zoruna gideceğinden "kalsın" derler, proxy yasaklanınca bari 11 olsaydı limit diyip ağlayanlarda "kalsın" derler ama inat... Değişsin diyorum, bi kere legend set immo setten kıymetli olmalı...
    jFalcon ve xks1 bunu beğendi.
    RoyalFamily

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Ve bu oyunda yıllarını geçirmiş playerların ne kadar umrunda bilmiyorum ama, ne kadar az player o kadar sıkıntı biliyorsunuzdur umarım. Charında ne itemler olupta oyunda çok fazla şeyden bi haber insanların odak noktası haline gelen bi sw olmasını istiyorlarsa. Charlarını 450-500 liradan satmaya devam etsinler. Geldiğimden beri en az 10-15 char el değiştirdi ve bunun coğunun sw dışına satıldığını biliyorum. Peki o adam oyundan ne kadar anlıyor? Target almayı, caveye gelirken yolda zerklememeyi, uniq kesmek için skill kaçırmamayı, kısacası oyunu ne kadar biliyor? O adam onu yapabilmek için ne kadar emek verdi. Ben size söyleyebilirim ya çalıştığı iş yerindeki alın terinin bi emeğidir ya da anne-baba kardeş birinin emeğidir. Nerde burda playerlık aklım almıyor. Şunu da demiyorum kesinlikle char satılmasın sattığınız insanlar oyunu bilmiyor. Böyle bi idaam yok. Sadece verilen emeklerin oyunda 450 liralık bi emek olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Adam 500 lira verip cave de uniq alabiliyorsa ya da ordaki partyde olduğu için fight itemi olabiliyorsa, ve sadece bunu 15 dakikasını ayırıp 500 lira başka birinin hesabına yatırıp yapıyorsa. Burda o adamın değil bu oyunun emek boyutunu ön plana cıkarıpta bu emeğin karşılığını hiçbir şekilde vermeyen sw yönetecileri suçludur. Yıllarını (her silkroad sevdalısının olduğu gibi) bu oyuna adamış bir insan olarak. Benim emeğimin sadece 500 lirayla ölçülebilmesi beni üzmek ve sinirlendirmektedir. Ben sadece fikrimi ve önerimi paylaşıyorum. Benim gibi düşünmeyen fight staflı abilerim/kardeşlerim de '' Bu cocuk ne anlatıyor a... k... '' diyebilir. Saygılarımla.
    Konu jFalcon tarafından (02.Nisan.2018 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

He fakat, bu kurumun vizyonu '' Kardeşim bu swyi beğenen beğeniyor oynayan oynuyor. Silkimiz satılıyor mu satılıyor. Yeni gelen bi şekilde tutunsun en kötü gitsin 500-600 lira versin. Bir player kazanmasak bile bir player kaybetmiyoruz. Biz işimize bakarız. '' çerçevesinde oluştuysa. Anlattıklarım, isteklerim, önerilerim boşadır.
    xks1 bunu beğendi.

Yavuzhan4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yavuzhan4129 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    88
    Beğenilme 
    75

OYUNDAKI SISTEM 6 SENEDIR ZENGINI ZENGINLESTIRDI FAKIRI FAKIRLESTIRIP OYUNU BIRAKTIRDI.FIGTH STAFLARI OLANLAR YINE CAVEDE FIGHT STAFLARI KAPIYORLAR.BIR SISTEM GELMELI .VE BU SISTEM ESITLIKTEN YANA DEGIL ADALETTEN YANA OLMALI.ZENGINI ZENGIN YAPTINIZ YETERINCE.ADAMLAR MILYONLUK CAR YAPIYOR ARTIK.

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    123
    Beğenilme 
    315

İP limit düşürülmesi mantıklı bir karar olmaz neden diyecekseniz lmp ve basılan nowalar serverden önemli miktarla gold eritiyor . Bunların çıkabilmesi için bot partisi şart ki bazı durumlarda limitin yetersiz olduğu zmaanlar bile olabiliyor. Zengini zengin fakiri hala fakir bırakma konusuna katılmıyorum . Basit bir örnek vermek gerekirse servere yeni başlayan bir abimiz +5 nowa set ve +7 nowa stafflarla şuanda charını büyük ölçüde tamamlamış durumda çok zor değil nowa set ve nowa staff verip bir yere bota salmak bunlar zamanla olan şeyler.

Gulanklık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Gulanklık isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    67
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    194

Bu Oyun Zengini Zenginleştirip Fakiri Fakirleştirmedi.Uğraşanı Zengin Edip,Boş Dolaşanı Fakirleştirdi.
    WhenPigsFly ve selo1232 bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

Alıntı Filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İP limit düşürülmesi mantıklı bir karar olmaz neden diyecekseniz lmp ve basılan nowalar serverden önemli miktarla gold eritiyor . Bunların çıkabilmesi için bot partisi şart ki bazı durumlarda limitin yetersiz olduğu zmaanlar bile olabiliyor. Zengini zengin fakiri hala fakir bırakma konusuna katılmıyorum . Basit bir örnek vermek gerekirse servere yeni başlayan bir abimiz +5 nowa set ve +7 nowa stafflarla şuanda charını büyük ölçüde tamamlamış durumda çok zor değil nowa set ve nowa staff verip bir yere bota salmak bunlar zamanla olan şeyler.
    Kendi çarımda 7 nova staff 7 nova robe set ve 7 nova acc set var titan kesebiliyorum fakat cavede yer alamıyorum titan kesebiliyorsamda bi aralar legend immo set power staffdan kalan prenin günü ve +6 devil sayesindedir... Titan arayıp kesmekten pek zevk almıyorum ben neden bota atmıyorum ? Pc kaldırıyor kaldırmıyor açık bırakma konusuna gelmiyorum bile... Bu setler bana yetiyor ve elbet bitecek pre o zaman titan kesemicem.. Bu halimle cavede yer alamıyorum hadi bırak onu 7 power ile bile yer alamıyorsun. Ben demiyorum ki 2 sene önceye gidelim diye... Kim elle reel anlamda emek vererek titan arıyor ?
    Bot partisi olduğu halde titan arayan playerler biliyorum ya Bana burda eşitlik adalet zorluktan bahsetmeyin... Ben bu halimle emek vererek gerek bilgimle 1 ayda güzel bir çar yapabilirken başkası 5 günde yapıyorsa ortada adaletsizlik eşitsizlik vardır.
    RoyalFamily

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    148
    Beğenme 
    143
    Beğenilme 
    454

Alıntı Gulanklık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Oyun Zengini Zenginleştirip Fakiri Fakirleştirmedi.Uğraşanı Zengin Edip,Boş Dolaşanı Fakirleştirdi.
    Cave saatlerinde oyuna giren onun dışında afk olan adamla emek veren pc başında kalkmayan güzel bi karakter yapıp keyif almayı uman kişilerden bahsediyorsak zengini zenginleştiren fakiri fakirleştiren sistem...
    RoyalFamily

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş