Beğeni Ağacı13Beğeniler
  • 1 Post By 473BulleT_
  • 1 Post By Odin
  • 1 Post By Raava
  • 10 Post By Odin

Konu:GM ASGARD ARTIK BU ADAMI DURDURUN YETER...

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Question GM ASGARD ARTIK BU ADAMI DURDURUN YETER...

ESKİ Nicki ___D0KT0R___ Olan şahıs cok fazla küfür edip charına golduna attığı pwplerde yenildiği için bi başka nick açmıştır Milletin ailesine soy sop demeden globall'den küfür ediyor bi önceki şikayet konuma 4 gündür cevap gelmedi lütfen ilgilenin artık asgard LÜTFEN.

aileme küfür etmeye başladı
    1 : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    2 :Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    3 :Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Bunlar bi önceki charından ettiği küfürler

Bu da yenisi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

şikayet konusunu actım fakat kımse ilgilenmıyor lütfen BU ADAMA Bİ CEZA VERİN ARTIK

473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    473BulleT_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    233
    Beğenme 
    698
    Beğenilme 
    398

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ESKİ Nicki ___D0KT0R___ Olan şahıs cok fazla küfür edip charına golduna attığı pwplerde yenildiği için bi başka nick açmıştır Milletin ailesine soy sop demeden globall'den küfür ediyor bi önceki şikayet konuma 4 gündür cevap gelmedi lütfen ilgilenin artık asgard LÜTFEN.

aileme küfür etmeye başladı
    1 : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    2 :Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    3 :Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Bunlar bi önceki charından ettiği küfürler

Bu da yenisi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

şikayet konusunu actım fakat kımse ilgilenmıyor lütfen BU ADAMA Bİ CEZA VERİN ARTIK

Biraz sabredersen şikayet onaylanıp gerekli işlem yapılacaktır @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... tarafından
    Kinetix_İso bunu beğendi.
    Söz dalaşını Alimle yaptım yendim,Cahille yaptım yenildim...

=HUZUR=

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    547
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5207

Attığınz ilk 3 görsel hangi tarihe ait? Öncelikle bunun bilgisin verir misiniz?
    473BulleT_ bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

murat1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    murat1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    6

sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu şikayet eden arkadaş dan herkes sıkayetcı bır gun gelın sw bakın anlıcaksınız bu hassıyetsızz yaptıgı ettıgı seylerı bılmez ama buna kufur edılınce boyle buralar taşır

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    6

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... eger benım su sozlerımın arasında bır tek yalanım dahı varsa meslegımı bırakıp bır sw acıp bende sızın gıbı davranıcam DOKTOR Benım charım ..

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    222
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    356

Başka insanların ailesi yada çevresindeki bulunan kişilerin namusuna ''yalarım'' gibi kelimeler kullanan yaratık gelmiş burada odine kelime oyunu yapıyor sen kimsin ki başka insanların namusu hakkında bu denli seviyesizce şeyler yazıyorsun millete çocuk demeyi biliyorsun da yaşının insanını olmaya gayret göster biraz ''yalarım vb'' kelimeleri yazma o zaman bu nasıl bir yüzsüzlüktür ya ne tuhaf bir varlık örneği
    slimfit bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    6

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka insanların ailesi yada çevresindeki bulunan kişilerin namusuna ''yalarım'' gibi kelimeler kullanan yaratık gelmiş burada odine kelime oyunu yapıyor sen kimsin ki başka insanların namusu hakkında bu denli seviyesizce şeyler yazıyorsun millete çocuk demeyi biliyorsun da yaşının insanını olmaya gayret göster biraz ''yalarım vb'' kelimeleri yazma o zaman bu nasıl bir yüzsüzlüktür ya ne tuhaf bir varlık örneği
    ne cok cekememezlık var senın gıbı yuzsuzlerde kopek gıbı ıtem ver ıtem ver aglıyordunn smdı de gelmıs bana kafa tutuyonn bu karektersızı sw da herkes bılıyor ona yandas cıkcagına once bı gıt kendı yanlıslarınla yuzles ınsan oglu nankor cıbılıyetsızz mılyarlık charımla adam akıllı sw da takılamıcakmıyız zerk yapıp vs bozmak al dan kıskırtmak mı adamlık karektersızz

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    547
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5207

Alıntı murat1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... eger benım su sozlerımın arasında bır tek yalanım dahı varsa meslegımı bırakıp bır sw acıp bende sızın gıbı davranıcam DOKTOR Benım charım ..
    Konu sahibi arkadaşımız olayı şikayet bölümüne taşırsa Asgard gerekli kararı verir. O konuda bişey diyemiyorum. Lakin ben bu ekran görüntülerinde yazılan yazıları ve küfürleri okuduğumda açıkcası midem bulandı. 7 yıldır bu oyunu yönetiyoruz. Açık ve net bir şekilde söyleyebilirim ki ben şahsım adına hiç bir zaman küfüre ceza vermekten yana olmadım. Oyundur, stres atma amacıyla oynanıyor ve abartılmadığı taktirse benim açımdan sorun teşkil etmiyor. Ama, bu yazdıklarınız sınırı aşan, artık şikayetçinin şikayetine de bağlı olmadan doğrudan bizim tarafımızdan işlem yapılacak seviyededir. Oyunun huzurunu bozmadan, sınırı aşmadan rekabetinizi sürdürün. 3. Şahısları karıştırarak başkalarına, bu oyunu oynamayan, konunun muhattabı olmayanlara neden küfür etme ihtiyacı duyarsınız? Üstelik iğrençlik seviyesine varan küfürler bunlar.

Sizlerden ricam rekabeti lütfen düşmanlığa, kin ve nefrete çevirmeyin. Biz hiç bir oyuncumuza ceza vermek ve onun oyun eğlencesini baltalamak istemiyoruz. Bizi zor durumda bırakmayın lütfen. Özellikle altını tekrar çizmek istiyorum. Lütfen oyuna dahil olmayan, konunun muhattapları dışında kalan alakasız 3. şahıslara küfür etmeyin. Bahsi geçen ve küfürler yağdırdığınız bayanın size ne zararı oldu? Neden bu nefreti ve ağır hakaretleri ona kusuyorsunuz? Bunun bir mantığı yoktur. Amacınız tabi ki rakibinizin canını yakmak ve onun sevdikerine küfür ederek kızdırmak. Bu ne kadar doğru? Ne kadar kabul edilebilir?

Bu söyledikerim herkes için geçerli. Sadece şikayet edilen oyuncumuz için söylemiyorum. Lütfen bunun bir oyun olduğunu unutmayalım. Eğlenelim, tatlı rekabetimizi sürdürelim ama hiç bir zaman bel altı bir seviyeye inmeyelim.

İyi eğlenceler değerli arkadaşlar.
    Kyria, orka, iderin ve 7 kişi bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş