Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:Titanlar ile ilgili son durum.

ZappBrannigan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ZappBrannigan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    0

Post Titanlar ile ilgili son durum.

Şuan serverdaki bütün titan mob yerleri 2 veya daha fazla bot slotları ile dolu. Titan bulup lmp düşürmeye çalışmak biraz imkansız oluyor. Çok nadir parti dışına atılmış, partideki warrior tarafından lurelanmamış titan bulmak çok zor.Şuanki sistemin bence kesinlikle değişmesi lazım. Sende o partilerin üstüne kur o zaman diye yorum yapacak arkadaşlar için elimde power staff yok, onlardan titan alma gibi bir şansım yok. Akıllıca gezerseniz çok rahat titan bulursunuz ben hergün 10 tane buluyorum diyen arkadaşlar zerre güvenmiyorum, öyle bir imkan yok. Adım başı parti var, bulmanız, bulsanız bile almanız çok zor. Şuanki sistemle partileri olan kişiler serverın neredeyse bütün lmp'sine hakim, server piyasası tamamen onların ellerinde sabah bota koyup akşam geldiklerinde lmp satabiliyorlar ki bence şuan çok haksız bir durum. Sende power bul, sende üstüne parti at gibi yorumlar yapmayın lütfen çünkü hiç adil değil. Titan yerleri için çok daha fazla spawn noktası belirlenmeli, birilerinin gelip heryeri parti atıp dolduramayacağı şekilde çok. Başka bir deyişle alex bölümünde random düşmeli yoksa şuan server'ın bütün lmp'leri aynı guild, aynı kişilere teslim ediliyor yapabileceğimiz hiçbir şey yok. İşin özeti ya titan bulmak zorlaşsın, her bota düşme imkanı olsun veya bizzat gidip aramamız gereksin. Çünkü şuan hiç adil olmuyor.

473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    473BulleT_ isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    233
    Beğenme 
    698
    Beğenilme 
    398

Bu konuda haklısın fakat sana kendi yaptığım taktiği söyliyeyim ve yeni başlayan arkadaşlarda bunu yapabilir.

Min 6 Tane chin full str bow çar aç ve farklı 3 slota 2 şer 2 şer sal o bot ptlerinden daha çok lmp alırsın ufak bır taktik.Kimisi öyle lmp alamazsın bana dedi ve haftada bot pt si salanlardan 2 katı kadar lmp aldığımı biliyorum.
    Kinetix_İso bunu beğendi.
    Söz dalaşını Alimle yaptım yendim,Cahille yaptım yenildim...

=HUZUR=

Team - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Team isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    29
    Beğenilme 
    8

Arkadasım Adamın bot charları var adamın pc kaliteli 10 char acabiliyor Adam para basıyor paralı O adam titanların haklarını alabilir Sen Ben Kimiz Pcmiz 10char acamaz bot charlarımız desen 4 5 saat dayanırmı dayanmazmı bilemiyoruz Bizde oyuna para yatırıyoruz ama yinede cok paralı degiliz Yani ayrım var işin içinde bence

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    225
    Beğenme 
    622
    Beğenilme 
    502

Alıntı Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasım Adamın bot charları var adamın pc kaliteli 10 char acabiliyor Adam para basıyor paralı O adam titanların haklarını alabilir Sen Ben Kimiz Pcmiz 10char acamaz bot charlarımız desen 4 5 saat dayanırmı dayanmazmı bilemiyoruz Bizde oyuna para yatırıyoruz ama yinede cok paralı degiliz Yani ayrım var işin içinde bence
    Ayrım demek yanlış olmuş. Herkes o seviyeye emek harcayarak gelmiş veya sağlam bir bot pt si alarak. Sbot kullanarak cpu kullanımını bir miktar azaltabilirsin. Yavaş yavaş, adım adım bot partini güçlendirerek sende onlar gibi olacaksın bir gün. Sinir bozucu bir durum elbette ama ipin ucunu bırakma devam et. Lmp slotu bulamasan bile nowa kasmayı dene. Gold kasman için sana bir kaç alternatif sunayım;
    1. Ks olamayan bir yerde nowa kasabilirsin."
    2. Bir kaç çöp çarı yapabilirsin.
    3. İmmolu itemlere + deneyerek gold kasabilirsin.
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----
    İlgili Dallar: Html/PHP

EfsaneHakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EfsaneHakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    56
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    52

Alıntı 473BulleT_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda haklısın fakat sana kendi yaptığım taktiği söyliyeyim ve yeni başlayan arkadaşlarda bunu yapabilir.

Min 6 Tane chin full str bow çar aç ve farklı 3 slota 2 şer 2 şer sal o bot ptlerinden daha çok lmp alırsın ufak bır taktik.Kimisi öyle lmp alamazsın bana dedi ve haftada bot pt si salanlardan 2 katı kadar lmp aldığımı biliyorum.
    katılıyorum ben 2haftada 10tane kastım 1tane wizzardım var okadar bot ptsine gerek yok saat kaçta attıgını bul ondan sonra ordaki ptmi kesiyor titanı senmi göre
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    FearleSS
    HollyHunterz
    _OoHaKaNoO_
    IEfsane_FS

pilli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    14
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    78

bazı şeyleri elde etmek için güçlü olmak gerek
    ComradeS-Fisco

MambaBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MambaBayram isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    14
    Beğenilme 
    8

Her yer bot partisi kardeşim haklısın lakin bak benimde bot partyim var ama inan lmp için bir kez salmadım niye mi ?
    çünkü ben charımla her saat başı dolaşıyorum ve emin ol şu anda yanlış konumlandırılmış bir çok party var .. titan gördüğün an onun saatini not al.
    bak ben saatlerini biliyorum . sana çok samimi söylim günde ortalama 3 lmp alıyorum. yani senin bot partisi kurmana ihtiyacın yok sadece sabret ara bul kes kaydır..

KaraMamba_

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    32

Endless paradox..Bu konu da dahil olmak üzere bir kaç konu daha var yıllarca tartışılan ama herhangi bir düzenleme olmadığı için elden bişey gelmez.Sw'nin ilk yıllarında oyuna başlayıp şu an oyunun iskelet kadrosunu oluşturanlara yetişmek imkansız.Anca silk falan yüklersen belki o da kazandığın goldlarla itemlerini falan düzersin.Eskilere bişey diyemiyosun adamlar da haklı uğraşmış yapmışlar çarlarını.Çarlarını yaptıkları için de yeni başlayanlara pek fırsat bırakmıyolar. Neticede oyun sadece bir kaç kişinin elinde dönüyor.
    darkmeann bunu beğendi.

Kalashnikov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kalashnikov isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    23

Alıntı toto2001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Endless paradox..Bu konu da dahil olmak üzere bir kaç konu daha var yıllarca tartışılan ama herhangi bir düzenleme olmadığı için elden bişey gelmez.Sw'nin ilk yıllarında oyuna başlayıp şu an oyunun iskelet kadrosunu oluşturanlara yetişmek imkansız.Anca silk falan yüklersen belki o da kazandığın goldlarla itemlerini falan düzersin.Eskilere bişey diyemiyosun adamlar da haklı uğraşmış yapmışlar çarlarını.Çarlarını yaptıkları için de yeni başlayanlara pek fırsat bırakmıyolar. Neticede oyun sadece bir kaç kişinin elinde dönüyor.
    Bu kadar yıllık bi server olmasına rağmen yeni başlayanların eskilere yetişmesi dediğin kadar zor bişey değil bsroda. Yapmak istedikten sonra silk alıp satmadan da yapılabiliyor. Kendimden biliyorum.

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    32

Alıntı Kalashnikov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar yıllık bi server olmasına rağmen yeni başlayanların eskilere yetişmesi dediğin kadar zor bişey değil bsroda. Yapmak istedikten sonra silk alıp satmadan da yapılabiliyor. Kendimden biliyorum.
    Adamların bot çarlarında dressler, power +12 itemler var.Gerisini sen düşün

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş