hsynn1916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hsynn1916 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    3

Standart Bsro da Yenilik ve eşitlik Adına!!!

******da yapılan bisürü yenilikler var ch eu karşısında ezik kalmasına dahi ch damegelerini yükselterek ve bisürü oyuna zevk katıcak şeyler getiriyorlar bu bsroda neden olmuyo benim ch karekterim elinde fght 13 üstü silah varken neden novalı wiz gelip unigi kesebiliyo sırf canı yarılıyo diye mi bu zaten pvp sw si hiç bi wiz gidipte unigeye ölmez sırf can yarılaması var diyede köpek gibi hasar çıkarmaları gerekmiyo ben bu oyunu unige keserek zevk alıyorum bu durumdanda rahatsızım git wiz aç diyorlar ozaman bu sw deki ch karakterleri kapataınlar sadece eu olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Konu hsynn1916 tarafından (02.Mayıs.2018 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    225
    Beğenme 
    622
    Beğenilme 
    502

Alıntı hsynn1916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ******da yapılan bisürü yenilikler var ch eu karşısında ezik kalmasına dahi ch damegelerini yükselterek ve bisürü oyuna zevk katıcak şeyler getiriyorlar bu bsroda neden olmuyo benim ch karekterim elinde fght 13 üstü silah varken neden novalı wiz gelip unigi kesebiliyo sırf canı yarılıyo diye mi bu zaten pvp sw si hiç bi wiz gidipte unigeye ölmez sırf can yarılaması var diyede köpek gibi hasar çıkarmaları gerekmiyo ben bu oyunu unige keserek zevk alıyorum bu durumdanda rahatsızım git wiz aç diyorlar ozaman bu sw deki ch karakterleri kapataınlar sadece eu olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Bsro da chn çarlar pvp haricinde pek bir işe yaramıyor. Dediklerin de bir nevi haklısın. Chn karakter oynuyorsan kesinlikle en az +11 immo armor set ve +13 figth silah olması lazım yoksa hiç chn hesaplardan birşey bekleme. Ben sana bsilkroad da chn karakter oynarken dikkat etmen gerekenleri söyliyim.
    1.adım kesinlikle force yerine cold aç. Çünkü herkeste pill var ve integrity ile zehirleri kolayca silebiliyorlar.
    2. adım glavie oyna.
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----
    İlgili Dallar: Html/PHP

takarabune159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    takarabune159 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    5

ZATEN CHN CHARLAR COK HANTAL BİRDE COLD ACIP İYİCE REZİLMİ OLSUN CHARLAR SACMALIK BU BSİLKROAD TA FORCESİZ STR CHAR OLMAZ OLSADA Bİ İŞE YARAMAZ

Devour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Devour isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    51

Bu şekilde olmasının sebebi serverin taşaklı oyuncularının hepsi EU.Haliyle yöneticiler bu taşaklı oyunculardan korkuyorlar.Bu düşüncemden ban yermiyim onu da bilmiyorum.

Uzun süredir oynamakta olan oyuncularını kaybetmek istemezler.

Daha çok paraaa
    bSilkroad

Nick : Devour

Guild : --

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş