merzifon47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    merzifon47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    27
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Thumbs down 2 aydır kapıda bot pt'si ile giriyor GM ODİN ASGARD

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

tam 7 kez şikayet bölümüne video attım videoların 7 si de pcmde duruyor arkadaşlarıma attırdım görünmüyor mu bilmiyorum bu arkadaş asla banlanmıyor, zaten yazdıklarında da açık, banlamıyolar beni diyor.
    konu yanlış yerde farkındayım da doğru yere atıldığında mudahale olmadığı için buraya attım bununla nasıl uğraşacağız?

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    845
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9171

Bu şekilde net bir video ile ceza almaması mümkün değil, eğer siz dediğiniz gibi başka videolar ile aynı kişiyi şikayet ettiyseniz ceza almıştır, yada ilettiğiniz kanıt yetersizdir. Peşin hüküm ile yorum yapmayın, bu video üzerinden cezalandırma yapılacaktır. Fakat konuya ek olarak sizi son kez uyarıyoruz, kapı önünde size ait olan 3 farklı karakter ile daha önce ki gibi aynı şekilde insanları huzursuz ediyorsunuz. Tekrar uzaklaştırılmak istemiyorsanız bundan vaz geçin. Çok fazla sayıda sizin adınıza şikayet alıyoruz. Kişileri Warrior Buff almak ile suçluyorsunuz, fakat sizin yaptığınızın şikayet ettiklerinizden bir farkı yok. Her gün sizin adınıza şikayetler alıyoruz.

Şu kuralı çok iyi benimsemenizi istiyorum ;

" Oyunun doğası gereği her oyuncu kendi karakterini kontrol edebilir. "

Eğer bir önce ki karakterleriniz gibi bu karakterlerinizin de ceza almasını istemiyorsanız bu tutumu sürdürmeyin.

İyi forumlar.

Not: Kişiler cezalandırıldı.

CANAVARIM
    III_TSK_III
    M3TAMF3TAM1N
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş