Learn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Learn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Thumbs up Sayın odin Oyun Canlanması

Silk fiyatları giden immo alchemy rate vs bubhafta 10 15 sağlam arkadaşımız oyunu bıraktı, yaklasık her yıl 50 100 adet asıl köklü playerlerimizden ban yiyenler oluyor. Getirdiğiniz af ile üç kişinin cezası kaldırılıyor reklammış scammermiş yönetim hakaret vs. Kimseye af falan geldiği yok açıkçası. Biz yapıcı oldukça siz yıkıcı oluyorsunuz. Oyun içinde kurallar mevcut bırakın playerler tecrübe sahibi olsun, oyundan insan banlamak hele ki yüz yıl. Gelen birinin swyi bırakmama ihtimali az çünkü eski bi aileyiz. Ama bi kontrol etseniz swde olan playerin üç beş misli de banlı karakter var. Silk e gelince 2011 de 500 silk alabiliyor idik paramız yoktu şimdi şartlar sayesinde 1500 alıyoruz. Siz diyosunuz ki yine 500 alın. İmmo ucuzlasın pre ucuzlasın o halde işimiz görülsün ki alalım? 1250 silke şuan ne alabilirsiniz? 100 lira ama. Her yıl gelen aff GENEL Olmalı hırsızlık olaylarında iş belliyse çalınan itemler sahiplerine iade edilmeli. BAN I bi çare olarak görmeniz oyunu eksiltmekten başka bir şeye yaramıyor. Asgard ile konuşmak mümkün dahi değil sadece banlıyor. Nedensiz yere banlanan birisinin ulaşabileceği biri bile yok forumda kusra bakmayın da haberiniz var mı? Yok..

Learn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Learn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

şikayet konusu, 7 mayıstan beri moderatör yüzü görmedi. Bize hizmet sağlamaktan bahsetmişsiniz ama. Keşke sizinle konuşabilsek, durum iyileştirme yapabilsek.

473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    473BulleT_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    234
    Beğenme 
    704
    Beğenilme 
    399

Şimdi şöyle bir durum var benim nacizane düşüncem ;

Ratelere değinmişsin silke immo ya değinmişsin.Bazı arkadaslara göre haklı olabilirsin ama unutulmamalıdırkı alchemy yani + işi şansa bakar.
    Dün gece Ben 2 ayrı power stafa toplam 3 ımmoda +11 bastım.Yani 2x+11 power staf.Benim şansım yaver gitti.

Yani tavsiyem böyle konular bir çok kere gündeme getirldi ve aynı cevaplar verildi o yüzden ARAMA kısmından aratarak yöneticilerin cevaplarını bulabilirsin..

Asgard veya Freyr ne zaman yazsam sağolsunlar geri dönüş yaptılar ve yapıyorlar.Önemli olan gereksiz ve boş ıthamlarda bulunmamaktır diye düşünüyorum.

İYİ FORUM VE OYUNLAR...
    Konu 473BulleT_ tarafından (14.Mayıs.2018 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.
    Söz dalaşını Alimle yaptım yendim,Cahille yaptım yenildim...

=HUZUR=

exelanss41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    exelanss41 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    10

Çok dogruu++++

merzifon47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    merzifon47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    27
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Alıntı 473BulleT_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi şöyle bir durum var benim nacizane düşüncem ;

Ratelere değinmişsin silke immo ya değinmişsin.Bazı arkadaslara göre haklı olabilirsin ama unutulmamalıdırkı alchemy yani + işi şansa bakar.
    Dün gece Ben 2 ayrı power stafa toplam 3 ımmoda +11 bastım.Yani 2x+11 power staf.Benim şansım yaver gitti.

Yani tavsiyem böyle konular bir çok kere gündeme getirldi ve aynı cevaplar verildi o yüzden ARAMA kısmından aratarak yöneticilerin cevaplarını bulabilirsin..

Asgard veya Freyr ne zaman yazsam sağolsunlar geri dönüş yaptılar ve yapıyorlar.Önemli olan gereksiz ve boş ıthamlarda bulunmamaktır diye düşünüyorum.

İYİ FORUM VE OYUNLAR...
    moderatörsün galiba ayrıcalığın var asgard a 27 tane mesaj atsam 1 tane yanıt alamam ben muhabbetiniz iyi şükür et yorumları da kendine göre yap üstadım

473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    473BulleT_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    234
    Beğenme 
    704
    Beğenilme 
    399

Alıntı merzifon47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    moderatörsün galiba ayrıcalığın var asgard a 27 tane mesaj atsam 1 tane yanıt alamam ben muhabbetiniz iyi şükür et yorumları da kendine göre yap üstadım
    Tabikii Hayır Ben daha yeni Deneme Moderatörü oldum.Daha öncelerden bahsediyorum bu konu hakkında.Düzgün ve doğru yazılmış bir mesaja cevap vereceğini düşünüyorum.1 gün 2 gün sonra illa geri dönüş yapıyorlar o yüzden senin attığın mesajlarda problem vardır Yorumlar kendime göre zaten kımseye ıthamda bulunmadım...
    Söz dalaşını Alimle yaptım yendim,Cahille yaptım yenildim...

=HUZUR=

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş