Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Config hk.

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    397
    Beğenilme 
    593

Standart Config hk.

Konuya başlamadan önce şunu belirteyim konu oyun yönetimi için açılmıştır, lütfen parazitlik yapacak arkadaşlar konuya yorum yazmasın. Öncelikle config vs gibi oyunu bitiren şeyler hakkında görüşümü belirtmek isterim: Her geçen gün bu oyuna bir şeyler geliyor buglar programlar vs. ve oyunun ömrü kısalıyor. 6 yıllık bsro playeriyim nova 9 10 setlerin 80 statların powerlerin değerli olduğu dönemlerdede oynadım. En basit örneği stat basma programını tajolardan aldığımda dahi kendi guildim ile paylaşmayıp bizzat arkadaşlarımın itemlerine stadı ben bastım. Diyeceğim o ki oyunu bu denli kolaylaştıracak bitirecek şeyler p#ç olmamalı. Lionstan önce config denilen şey bilinmiyordu, bilmelerine rağmen bunu kullanmadılar.( en azından milletin gözüne soka soka kullanmadılar) Şu an böylesine önemli bir bilgi gereksiz kişiler tarafından her alanda kullanılıyor. Konuyla pek alakasız gibi gözüksede bikaç şey demek istiyorum.#Biz bu svye yakın zamanda 3 eski player olarak terar başladık. Svde ph bottaki kervan çok nadir kullanılıyordu. Biz geldik bizzat Odinden izin alıp kullanmaya başladık bi süre sonra yasaklandı( Gereksiz bir bigi olabilir 6 yıllık bsro yönetiminin player baskısıyla vermiş olduğu ilk karardır, svnin geleceği içindir saygı duyarım) Yine biz geldiğimizde proxy kullanılıyordu. Biz oyun yönetiminin bu konuyada el atması için büyük bir uğraş verip proxyi abartarak kullandık bunun sonucunda (pek caydırıcı cezaları, yaptırımı olmasada) yasaklandı. Bizden öncede config bu svde kullanılırken config yüzünden ilk ban yiyen yine biz olduk. Slotta açık olmayıp sırf serinin devamı diye açılmayan çarlar bile banlandı Şimdi konuya tekrar dönüyorum. Biz slotlardaki config ile pk olayını sadece ve sadece 2 hafta boyunca 3 farklı playere dikkat playere yaptık. Bunun sonucunda şikayetler üzerine çarlar banlandı. # Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konunun açılış tarihi 29 eylül son yorum tarihi 9 aralık. Bu konunun açılmış olduğu dönemde svde sadece 2 kutup mevcut olup config dediğimiz şey cavede bi kutubun tamamına kullanıldı. Ve oyun yönetimi 2.5 aylık konuya herhangi bir cevap yazmayarak bu duruma müsade etti. Daha bi ay önce yine cavede config vardı. Çok kısa bi zaman önce yine Asgard ile kidoda tarafımıza uygulanan config sonrası pmleştik. Konuyla ilgileneceğini söyleyip herhangi bir geri dönüş yaptırım ceza gelmedi. Ve şu saatten sonra sistemli bir şekilde bu configi kullanacağım, kullanacağız. Bütün çarlar kasıldı botlar ayarlandı. Şimdi konunun başında oyun yönetiminden bir cevap bekldiğimi söyledim. Lakin oyun yönetiminin bu konuya vereceği en güzel, en adil cevap diğer konulardada olduğu gibi sessiz kalıp yorum yapmayarak onaylamak olacaktır. Diğer türlü configden muzdarip olan biz playerlerin aklında soru işaretleri oluşacaktır.
    Dipnot: Ben kullanmam ama yakındır bsro bunuda görecek..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    The_Gunner ve Furki bunu beğendi.

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    32

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya başlamadan önce şunu belirteyim konu oyun yönetimi için açılmıştır, lütfen parazitlik yapacak arkadaşlar konuya yorum yazmasın. Öncelikle config vs gibi oyunu bitiren şeyler hakkında görüşümü belirtmek isterim: Her geçen gün bu oyuna bir şeyler geliyor buglar programlar vs. ve oyunun ömrü kısalıyor. 6 yıllık bsro playeriyim nova 9 10 setlerin 80 statların powerlerin değerli olduğu dönemlerdede oynadım. En basit örneği stat basma programını tajolardan aldığımda dahi kendi guildim ile paylaşmayıp bizzat arkadaşlarımın itemlerine stadı ben bastım. Diyeceğim o ki oyunu bu denli kolaylaştıracak bitirecek şeyler p#ç olmamalı. Lionstan önce config denilen şey bilinmiyordu, bilmelerine rağmen bunu kullanmadılar.( en azından milletin gözüne soka soka kullanmadılar) Şu an böylesine önemli bir bilgi gereksiz kişiler tarafından her alanda kullanılıyor. Konuyla pek alakasız gibi gözüksede bikaç şey demek istiyorum.#Biz bu svye yakın zamanda 3 eski player olarak terar başladık. Svde ph bottaki kervan çok nadir kullanılıyordu. Biz geldik bizzat Odinden izin alıp kullanmaya başladık bi süre sonra yasaklandı( Gereksiz bir bigi olabilir 6 yıllık bsro yönetiminin player baskısıyla vermiş olduğu ilk karardır, svnin geleceği içindir saygı duyarım) Yine biz geldiğimizde proxy kullanılıyordu. Biz oyun yönetiminin bu konuyada el atması için büyük bir uğraş verip proxyi abartarak kullandık bunun sonucunda (pek caydırıcı cezaları, yaptırımı olmasada) yasaklandı. Bizden öncede config bu svde kullanılırken config yüzünden ilk ban yiyen yine biz olduk. Slotta açık olmayıp sırf serinin devamı diye açılmayan çarlar bile banlandı Şimdi konuya tekrar dönüyorum. Biz slotlardaki config ile pk olayını sadece ve sadece 2 hafta boyunca 3 farklı playere dikkat playere yaptık. Bunun sonucunda şikayetler üzerine çarlar banlandı. # Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konunun açılış tarihi 29 eylül son yorum tarihi 9 aralık. Bu konunun açılmış olduğu dönemde svde sadece 2 kutup mevcut olup config dediğimiz şey cavede bi kutubun tamamına kullanıldı. Ve oyun yönetimi 2.5 aylık konuya herhangi bir cevap yazmayarak bu duruma müsade etti. Daha bi ay önce yine cavede config vardı. Çok kısa bi zaman önce yine Asgard ile kidoda tarafımıza uygulanan config sonrası pmleştik. Konuyla ilgileneceğini söyleyip herhangi bir geri dönüş yaptırım ceza gelmedi. Ve şu saatten sonra sistemli bir şekilde bu configi kullanacağım, kullanacağız. Bütün çarlar kasıldı botlar ayarlandı. Şimdi konunun başında oyun yönetiminden bir cevap bekldiğimi söyledim. Lakin oyun yönetiminin bu konuya vereceği en güzel, en adil cevap diğer konulardada olduğu gibi sessiz kalıp yorum yapmayarak onaylamak olacaktır. Diğer türlü configden muzdarip olan biz playerlerin aklında soru işaretleri oluşacaktır.
    Dipnot: Ben kullanmam ama yakındır bsro bunuda görecek..
    Bu config denilen şeyi anlamadım ama attığın videoya göre otomatik olarak playerlere dalma gibi bişey sanırım.

Furki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Furki isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    88
    Beğenme 
    494
    Beğenilme 
    674

Yine döktürmüş ve yine haklı. Benimde konu var 3 senelik hala birşey yazmamaları hakkında inat ediyorlar dur belki bunu yazdım diye uyarı verirler yine bakalım..
    TearOfGod bunu beğendi.

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    224
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    359

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim konu kesinlikle suistimal edilecektir.
    Bu konuda da o dönemde olan biriyim 29 eylül 2017 tarihinde açılmıştı ve dediğin gibi son yorum 9 aralık arada müthiş bir zaman var o dönem yöneticilerimizden cevap gelmemişti
    Bakalım zaman ne gösterecek
    TearOfGod bunu beğendi.

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    123
    Beğenilme 
    315

Bir işin çözüme kavuşması için cılkının çıkana kadar yapılması gerekiyor . Örneklerini vermeme gerek yok . Ne zaman çok açık ve bariz şekilde config uygulanmaya başladı ozaman yaptırımlar gelir. Pk çekmeninde bir uğraşı olmalı öyle 2 tuşa basıp oto target aldırıp çekmeyle olmaz

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    397
    Beğenilme 
    593

Alıntı Filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cılkının çıkana kadar yapılması gerekiyor
    Buyrun benim
    Filozof bunu beğendi.

Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyria isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    1194
    Beğenilme 
    416

Bow karakterlere kombo yaptırmak gibisi yok Kolay Gelsin.
    Security bunu beğendi.
    BSro

Guild
    : RedLine

OttomanS0uL

Every Night Faster

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    397
    Beğenilme 
    593

Alıntı Kyria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bow karakterlere kombo yaptırmak gibisi yok Kolay Gelsin.

The_Gunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    The_Gunner isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    327

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    397
    Beğenilme 
    593

Alıntı The_Gunner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Edem maraşa gel daşşak kebabına gidecez
    The_Gunner bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş