merzifon47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    merzifon47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    27
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Thumbs down gmler oyuna neden genel af getirmiyorsunuz?

silk fiyatı arttığı/ bonusun düştüğü halde global fiyatları 4b den 3.2 e düştü swde player yok kapıda 5-10 kişiyiz. Oyunu canlandırmak adına reklam vs değil de her ay 20 30 playeri banlamamayı denesek ya da senede bi gelen afı genel yapsak? Af geliyor 5 kişiyi kapsadığı için kimse acılmıyor. Yahu hırsızsa itemleri iade etsin acılsın, hakaret ettiyse insandır kusurdur yapar acılsın. Ban nedir oyundan playeri 100 yıl uzaklaştırmak vs. Şimdi böyle iyi mi? samar kapıya geldiğinizde keyif ile izliyor musunuz playerleri. str int aldığım için ben bile 100 yıl ban yedim seti yapmak ıcın 1800 liralık silk attığım çarım askıda salak gibi bekliyor...
    Ona ban buna ban silk' e zam af yok. Tamam eyvallah kurallar katı da, kapıya cıktığınzıda bu durum hoşunuza gidiyor mu? beş kişiyiz, beş.

Memduh35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Memduh35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Kardeşim Aynı Şekil Bende Ban Yedim 6 Gün Önce 20118'de Torunumun Torunu Giricek Çara Vasiyetimi Hazırladım Avukatıma Verdim..

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    347
    Beğenme 
    955
    Beğenilme 
    984

Ya Turan Yılmam dolandırcılıktan banlandın .FAKE ÇAR ile çar çalmaktan banlandın.Yönetime hakaretten banlandın . Sen yine niye banlandın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... senin banını açtıkça sen yine napıp edip nasıl başarıyorsun kendini banlatmayı evlat.

PLANLAMA VE İZLEME UZMAN YARDIMCISI / BANKACI

Barış Pınarı Harekatında Kahraman ordumuza başarılar dilerim.

Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Security isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    254
    Beğenme 
    691
    Beğenilme 
    491

Genel af geldi zaten ama yeni banlanmis kişiler için geçerli değil.
    ___JiYaN___
    Bu1Sevda
    DaLToNs

Durum 
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    27
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Turan Yılmam dolandırcılıktan banlandın .FAKE ÇAR ile çar çalmaktan banlandın.Yönetime hakaretten banlandın . Sen yine niye banlandın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... senin banını açtıkça sen yine napıp edip nasıl başarıyorsun kendini banlatmayı evlat.
    aga o sondaki evlat sana kendini kebapcı celal gibi hissettiriyor mu? hayır boşa gitmesin forum abileri gibi hallerin, reelde 13 yaşında gibisin. Yani şimdi ben serefsiz evladı olayım, hepsi olayım eyvallah da kapıda ben varken mıllet rekabet ediyodu bi şeyler bi savaş oluyodu şimdi hadi beni banla, bi kaç inat arkadaşı da banla o zaman kapıda toplanıp namaz kılalım. Olur mu böyle? oyuna girmeden forumda abilik yaptığında b silkroadı kurtarıyor musun? Hayır cahilsiniz ama kendinize ait hep bi yorum var yani ona şaşıyorum :d

Memduh35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Memduh35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Ya Kardeşim Ben Niye Ban YEDİM Çolumun Çocumun Rızkını Geldim Yatırdım Serverinize Evimde Vakit Geçirim Diye Doğruları Söyledimden Dolayı 100 Sene Banmı Olur Yapmayın Gözünüzü Sevim cSilkroadda Zaten 20 Player Oynuoz 20'Sinden Sonrası FUL BoT 20 Kişiyle Oynadımız Halde Ban Atıldı Çarıma Size Sadık Olan Playerlerlerinizi Neden Kaybediosunuz..

Durum 
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    27
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

oyunda rekabete gm karışıyor, silk fiyatları arttırılıyor, ana şehir 3 avel yüzünden değiştiriliyor ve sonuc = 6 yıllık b silkroad kapıda 5 kişi var. beğendiğiniz buysa kapıda sen şimdi görürsün aq diyeni de banlayın o da küfür etti, herkes iyi olsun oyunda iyileri toplayıp iyiler ayini yapalım. Oyun bu iyisi ve kötüsü ile oynanır bazıları kötü olmak ister anlayamadığınız noktalar var, hayli fazla hemde

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    347
    Beğenme 
    955
    Beğenilme 
    984

Alıntı merzifon47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga o sondaki evlat sana kendini kebapcı celal gibi hissettiriyor mu? hayır boşa gitmesin forum abileri gibi hallerin, reelde 13 yaşında gibisin. Yani şimdi ben serefsiz evladı olayım, hepsi olayım eyvallah da kapıda ben varken mıllet rekabet ediyodu bi şeyler bi savaş oluyodu şimdi hadi beni banla, bi kaç inat arkadaşı da banla o zaman kapıda toplanıp namaz kılalım. Olur mu böyle? oyuna girmeden forumda abilik yaptığında b silkroadı kurtarıyor musun? Hayır cahilsiniz ama kendinize ait hep bi yorum var yani ona şaşıyorum :d
    Ya kurduğun cümlelere bak Banlısın hakkını arayacaksın ama hala forumda Liseli ergence Haykırış peşindesin .Ben sana ******** evladı demedim ben forumda da 25 oyunda da 25 gerçek hayatta da 25 yaşındayım Sen önce bir açtığın konuya bak ki genel af yeni geldi.Seni genel af bile kurtarmamış bu sefer ne yaptın da ban yedin .Adam mı öldürdün .

Durum 
    Favori Oyun  
    Wolfteam
    Konular 
    27
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kurduğun cümlelere bak Banlısın hakkını arayacaksın ama hala forumda Liseli ergence Haykırış peşindesin .Ben sana ******** evladı demedim ben forumda da 25 oyunda da 25 gerçek hayatta da 25 yaşındayım Sen önce bir açtığın konuya bak ki genel af yeni geldi.Seni genel af bile kurtarmamış bu sefer ne yaptın da ban yedin .Adam mı öldürdün .
    str int aldığım için banlandığımı orada yazmıştım, genel af' ın hiç kimseyi kapsamadığından bahsettim. Hadi dediğin herşeyi kabul edeyim ben, olur diyeyim.
    Sana haklısın diyelim, oyunu nazıl duzeltiriz o zaman? herkesi banlayalım kapıda oturup stal açanlar kalsın cunku onlar rekabet yapmıyor sadece ticaret. Bu oyunu kimle oynayalım onu söyler misin?

aga tamam ben iyi biri değilim de sahiden kafanız hiç çalışmıyor ciddi anlamda hani, hatun gibi birine laf sokabileyim yeter diyosunuz oyunun durumu benım cıkarım falan boşverip, şu adama kadın gibi bi laf sokabilsem bana yeter derdindesiniz babanıza özenin biraz bu şekil yanlış :d

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    347
    Beğenme 
    955
    Beğenilme 
    984

Alıntı merzifon47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    str int aldığım için banlandığımı orada yazmıştım, genel af' ın hiç kimseyi kapsamadığından bahsettim. Hadi dediğin herşeyi kabul edeyim ben, olur diyeyim.
    Sana haklısın diyelim, oyunu nazıl duzeltiriz o zaman? herkesi banlayalım kapıda oturup stal açanlar kalsın cunku onlar rekabet yapmıyor sadece ticaret. Bu oyunu kimle oynayalım onu söyler misin?

aga tamam ben iyi biri değilim de sahiden kafanız hiç çalışmıyor ciddi anlamda hani, hatun gibi birine laf sokabileyim yeter diyosunuz oyunun durumu benım cıkarım falan boşverip, şu adama kadın gibi bi laf sokabilsem bana yeter derdindesiniz babanıza özenin biraz bu şekil yanlış :d
    Büyümeyeceksin , akıllanmayacaksın evlat. Hala ailevi ağır kelimeler kullanıyorsun aklın sıra .Senin babandan aldığın harçlık kadar değerin var bu hayatta şuan.O yüzden paranı har vurup harman savurma .Kimse senin çektiğin silk için oyunda farklı muamele göstermez.15k silk çeksen de banlanırsın torununun torunu oynar o çarını . NEYSE WTS ÇAR SANA +7 IMMO L.A SET +7 POWER 2H 100 STAT +7 LEGEND SET DRESS SETİ HERŞEYİYLE 300 TL Canın sıkıldıkça girmen için bir bot çarı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş