Beğeni Ağacı14Beğeniler

Konu:ACİL YARDIM GM!!

Yeni Üye
    ozanbey48300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart ACİL YARDIM GM!!

Oyuna 2 aydır emek harcadım.2 gun once comander tears aldım ve geceden stala bırakayım umuduyla stal açtım ve stalıme X___ACAR___X geldi staldaki kafalığa indirim istedi bunu ıstemesındekı amac dıkkatımı dagıtıp , yanlıslıkla 4.3 b ye koydugum comander tearsı almak.Bende kafalıgı uygun fıyata koydum zaten diye uyardım alacak diye stalı açtım o anda comanderi hemen alıp kaçtı ve geri vermesını söylediğim halde vermiyor.Bu durum ile ilgili ss war emegımın bu şekilde çalınmasına karsı yardımınızı istiyorum emek hırsızlıgı kansızlık bu kadar basit olmamalı.Sürekli kufur o bu su yok dıye uyarı yapılıyor burda ben dıkkatsız olmus olabılırım ama bunun sonucunda kımse kımsenın emegını calamaz sizden ricam bana yardımcı olmanız.Çar nickim TC_VATANDAS
    Çalan kişi:X___ACAR___X Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

General Lord
    barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    201
    Beğenme 
    1017
    Beğenilme 
    1196

KARDEŞİM YAPMAN GEREKN TEK ŞEY ÜSTÜNE Bİ BARDAK SĞUK SU İÇ BÖYLE BUZZ GİBİ İÇİN SOĞUSUN O DERECE

Chief General
    selo1232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular 
    118
    Beğenme 
    534
    Beğenilme 
    111

Öncelikle geçmiş olsun dostum, maalesef bu durumda kurallar gereği yönetimin yapabileceği bir iş yok. Umarım itemini ucuza alan arkadaş vicdan yapar geri verir. Tekrardan geçmiş olsun.

Senior General
    vVeSseLam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    425
    Beğenilme 
    142

gm nin yapacağı hiç bir şey yok kardeşim. geçmiş olsun o alan arkadaşın inisiyatifine kalmış artık verip vermemesi tekrardan geçmiş olsun.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    SaNCaKBeY___

Vice General Lord
    xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1061
    Beğenilme 
    369

Alıntı ozanbey48300 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuna 2 aydır emek harcadım.2 gun once comander tears aldım ve geceden stala bırakayım umuduyla stal açtım ve stalıme X___ACAR___X geldi staldaki kafalığa indirim istedi bunu ıstemesındekı amac dıkkatımı dagıtıp , yanlıslıkla 4.3 b ye koydugum comander tearsı almak.Bende kafalıgı uygun fıyata koydum zaten diye uyardım alacak diye stalı açtım o anda comanderi hemen alıp kaçtı ve geri vermesını söylediğim halde vermiyor.Bu durum ile ilgili ss war emegımın bu şekilde çalınmasına karsı yardımınızı istiyorum emek hırsızlıgı kansızlık bu kadar basit olmamalı.Sürekli kufur o bu su yok dıye uyarı yapılıyor burda ben dıkkatsız olmus olabılırım ama bunun sonucunda kımse kımsenın emegını calamaz sizden ricam bana yardımcı olmanız.Çar nickim TC_VATANDAS
    Çalan kişi:X___ACAR___X Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ah be ozan dedim ya sana sal 420 b lik adamlar için konu açmaya değmez yaparsın yine birşeyler gm nin yapabilecegi birşey yok adamlar 420 bi için herşeyini vericek tipteler boş ver sen yaprsın bişeler sen yine
    vVeSseLam bunu beğendi.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Amacım hem konu açmaktı hemde bu ********i insanlar öğrensın abi neyse sağlık olsun dicez.İnsanlarda namus vıcdan kalmamış kansız olmuşlar.
    xks1 bunu beğendi.

Üyeliği Durduruldu
    Serme1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    15
    Beğenme 
    54
    Beğenilme 
    66

2014 de 67 tane immortal aldım 1 gold a geri verdim. 2018 de 13 power shield aldım hem vermedim hem vicdan yapmadım içimde gayet rahat senle promblemi yoksa ona karşı hinlik içinde olmamışsan vermesi icab ederdi ama kaç kişi delikanlı ki yönetim bir şey yapamaz o acar için uyarın içinde teşekkür ederim .

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

EvelAllah geri kazanırız geri birdaha alırız ama bunların delikanlılıgı adamlıgı bu kadar neyse herkeze kolay gelsın.

Vice General Lord
    xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1061
    Beğenilme 
    369

Alıntı Serme1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2014 de 67 tane immortal aldım 1 gold a geri verdim. 2018 de 13 power shield aldım hem vermedim hem vicdan yapmadım içimde gayet rahat senle promblemi yoksa ona karşı hinlik içinde olmamışsan vermesi icab ederdi ama kaç kişi delikanlı ki yönetim bir şey yapamaz o acar için uyarın içinde teşekkür ederim .
    arkadaş oyunda yeni npc setlerle nova ksarak pt kurmaya çalışan biri oyuna harbi emek veren bişeler yapmaya çlışan birisi kime ne hainliği olabilirki bir problemi dahi olamaz karşısındaki gereksiz kişi 420 blik bir kişilik o 1 golda bnde çok power item çektim hepsini geri verdim pm bırakdım gelince aldı 20 blik nova staf da dahil karakter meselesi ya

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Chief General
    The_Gunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    477
    Beğenilme 
    292

Alıntı xks1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş oyunda yeni npc setlerle nova ksarak pt kurmaya çalışan biri oyuna harbi emek veren bişeler yapmaya çlışan birisi kime ne hainliği olabilirki bir problemi dahi olamaz karşısındaki gereksiz kişi 420 blik bir kişilik o 1 golda bnde çok power item çektim hepsini geri verdim pm bırakdım gelince aldı 20 blik nova staf da dahil karakter meselesi ya
    Çaldığın kalbimi de geri ver..
    xks1 bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş