Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:CH

Captain
    qrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Standart CH

Serverdeki ch char sayısının az olması tamamen eu ya dönük bir server olması pwp olsun unıque olsun herşey de eu tercih edilmesi rahatsız edici bir durum. Ch nin daha çok tercih edilmesi için birşey yapılmasının gerektiğini düşünüyorum bu konuda daha öncede konular açıldı ama bir uygulama yapılmadı bunun için bir çalışma yapılmasını istiyorum. Eminim chn seven ve oynamak isteyen arkadaşlarda bana katılacaktır. Dikkate alırsanız sevinirim.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üyeliği Durduruldu
    İhtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    29
    Beğenilme 
    11

Alıntı qrss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serverdeki ch char sayısının az olması tamamen eu ya dönük bir server olması pwp olsun unıque olsun herşey de eu tercih edilmesi rahatsız edici bir durum. Ch nin daha çok tercih edilmesi için birşey yapılmasının gerektiğini düşünüyorum bu konuda daha öncede konular açıldı ama bir uygulama yapılmadı bunun için bir çalışma yapılmasını istiyorum. Eminim chn seven ve oynamak isteyen arkadaşlarda bana katılacaktır. Dikkate alırsanız sevinirim.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    katılıyorum hocam sana 3 gün önce başladım oyuna ve yanlışlıkla chn çar açtım sonradan farkettim ki eu çarın boşu chn çarın dolusuna bedel ve şuan eu'yum malesef

General
    The_BARZO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    47
    Beğenme 
    159
    Beğenilme 
    26

Herkesin zevki ayrı bro eu oynamaktan zevk alan bir adama ch açtırsan ne olur açtırmasan ne olur. Ben şahsen eu oynamaktan zevk ve keyif alıyorum ch ler o kadar sarmıyor bir anlık heves gibi.

General Lord
    DragonSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    768
    Beğenilme 
    549

Dün bu konuyu görünce skype' da arkadaşlarla muhabbet ediyorduk. Birazcık daha güçlendirilmeye gidilse şahsen forum nickimle aynı ismi taşıyan çin karakterim asıl karakterim olabilir. Arkadaşlar da aynı fikirdeler.
    Konu DragonSlayer tarafından (02.Ocak.2019 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatası
    SERVER: bSilkroad
    GUILD: Everest
    CHARNAMES: Dra9on, Arven
    BUILDS: Warrior/Cleric - Wizard/Cleric

Yeni Üye
    DarkenSouLS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    1

Şuan isroda chn olarak sadece spear iş yapmaktadır. Dengeyi kuramadı joymax eular ile. Bow glavie blade falan oynayanı yok. Az blade ve çokça spear. Dagger yine ön planda. Yalnız warrior dagger en çok kullanılanı.

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Zaten eu karakterler güçlü. Sw deki fight staff fagger ve 2h sayısının bow glavie speardan fazla olmasıda başka bir konu

General
    davut57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    11
    Beğenme 
    147
    Beğenilme 
    50

Zaten eu karakterler güçlü. Sw deki fight staff fagger ve 2h sayısının bow glavie speardan fazla olmasıda başka bir konu
    gömülerde ne fight chn itemler var bide onları düşün

Captain
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Alıntı davut57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gömülerde ne fight chn itemler var bide onları düşün
    Zaten burada belirtmek istediğim de bu. Fight item varsa bile dediğin gibi piyasada yok. Fight lı ch char bile oynanmıyor. Buna bir çözüm bulunması lazım.

Vice General Lord
    SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    92
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    221

Suanda orjinalde ön plana ch karakterler cıkıyor özellikle ss ve spear.İtemler 15D oldugu icin pain vs hiçbir sekilde fayda etmiyor,bunun icin warriora ekstra hem mag hemde phy def veren iron koysalarda bence spear forever.Blade zaten doğasi geregi 1v1 chari.Warrior ve dagger halen cok güclü ancak ayni sartlara sahip spear ve ss'in karsisinda sansi 0,tabi oynayanın ch chari cok iyi oynamasi grekiyor.Lagdan dolayi ordada ss karakterler 2. batiri atamadigi icin spear sayisi cok fazla.
    Alıntı DarkenSouLLL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan isroda chn olarak sadece spear iş yapmaktadır. Dengeyi kuramadı joymax eular ile. Bow glavie blade falan oynayanı yok. Az blade ve çokça spear. Dagger yine ön planda. Yalnız warrior dagger en çok kullanılanı.

Yeni Üye
    DarkenSouLS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    1

Alıntı carsambali96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suanda orjinalde ön plana ch karakterler cıkıyor özellikle ss ve spear.İtemler 15D oldugu icin pain vs hiçbir sekilde fayda etmiyor,bunun icin warriora ekstra hem mag hemde phy def veren iron koysalarda bence spear forever.Blade zaten doğasi geregi 1v1 chari.Warrior ve dagger halen cok güclü ancak ayni sartlara sahip spear ve ss'in karsisinda sansi 0,tabi oynayanın ch chari cok iyi oynamasi grekiyor.Lagdan dolayi ordada ss karakterler 2. batiri atamadigi icin spear sayisi cok fazla.
    Glavie ve bow göremedim. Sadece spear iş yapıyor. Arap ırkından vazgeçmelerinin sebebi zaten dengenin dahada dengesizlesecegi için direk paraya yöneldiler. İte kaka euya denge diye yutturdular birde arap ırkı ile uğraşmak istemediler. 2h oynuyorum. Lakin eu içinde bile dengesizlik var. Dagger her türlü üstün. Yinede sevdiğiniz buildi oynayın. 2 tane ekmek bıçağıyla görsellikten sıfır bir daggerin bu denli yüksek crite vurması aptallık.��

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş