Yeni Üye
    Mavisinli123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart AF İSTİYORUM.

MERHABALAR ARKADAŞLAR BİZ BİR CHARI 2 ORTAK OYNAYAN ARKADAŞIZ. ARKADAŞIM BİLGİSİ DAHİLİNDE EXC BUGU YAPMIS BU SEBEPTEN BANLANMIS BEN AF İSTİYORUM BİR DAHA YAPILIRSANIZ HİÇ ACILMAYACAK SEKİLDE BANLAYABİLİRİZ ÖZÜR DİLİYORUM NİCK FoOoOoOooooOoXX @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @ODİN

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    819
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    8945

Bilgisi olmadan yaptığına emin misiniz ? Çünkü bu karakter ne zaman pvp alanına çıksa Exc. bugundan şikayet ediliyor. 1, 2, 3 değil toplamda 5 defa ceza aldı. 5. de süresiz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Evet gerçekten de bilgisi yoktu, benim söylemem gerekiyordu, kendisi nasılsa pvp serverı diyerek kullanmış ex bugını benim haberim olmadı bu durumdan. En büyük hatayı charı arkadaşa vererek yaptım çok pişmanım... Eğer uygun görüp charımı açarsanız, bir daha aynı neden şikayet gelmeyeceğine söz veriyorum, arkadaşıma da vermeyeceğim charı, bir şikayet daha gelirse size, o zaman tamamen banlayın ve ben yine af istersem bana bu yazıyı gösterin gerekirse. Burada söz veriyorum bir daha ex bugı kullanmayacağıma, bir kere bile kullanırsam bütün suç kendime aittir, banı haketmişimdir. Çok pişmanım @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... umarım bana bir şans daha verirsin...

Üyeliği Durduruldu
    jachk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    23
    Beğenilme 
    27

Alıntı Mavisinli123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gerçekten de bilgisi yoktu, benim söylemem gerekiyordu, kendisi nasılsa pvp serverı diyerek kullanmış ex bugını benim haberim olmadı bu durumdan. En büyük hatayı charı arkadaşa vererek yaptım çok pişmanım... Eğer uygun görüp charımı açarsanız, bir daha aynı neden şikayet gelmeyeceğine söz veriyorum, arkadaşıma da vermeyeceğim charı, bir şikayet daha gelirse size, o zaman tamamen banlayın ve ben yine af istersem bana bu yazıyı gösterin gerekirse. Burada söz veriyorum bir daha ex bugı kullanmayacağıma, bir kere bile kullanırsam bütün suç kendime aittir, banı haketmişimdir. Çok pişmanım @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... umarım bana bir şans daha verirsin...
    kardeşim 5 kere ceza alana kadar nerdeydin neden uyarmadın ?

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Valla çok mantıklı bir soru, işim gereği bazen 1 hafta bazen daha uzun süre oyuna girecek durumda olmuyordum ve arkadaşıma da bu zamanlarda charımı veriyordum oynaması için. Benim gelen cezalardan haberim bile olmadı arkadaşım olacak eleman da ne hikmetse bana söylemedi. Bi gün bi girdim 2bin bilmem kaç gün ban yazıyor şok oldum. Tamamen benim hatam arkadaşıma vermemeliydim. Affınıza sığınıyorum, bir daha arkadaşıma da vermeyeceğim, bug da kullanılmayacak bu charda söz veriyorum...

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    23
    Beğenilme 
    27

Valla çok mantıklı bir soru, işim gereği bazen 1 hafta bazen daha uzun süre oyuna girecek durumda olmuyordum ve arkadaşıma da bu zamanlarda charımı veriyordum oynaması için. Benim gelen cezalardan haberim bile olmadı arkadaşım olacak eleman da ne hikmetse bana söylemedi. Bi gün bi girdim 2bin bilmem kaç gün ban yazıyor şok oldum. Tamamen benim hatam arkadaşıma vermemeliydim. Affınıza sığınıyorum, bir daha arkadaşıma da vermeyeceğim, bug da kullanılmayacak bu charda söz veriyorum...
    burda yönetimin yapabileceği bişey yok 5 kez ceza almış ve sonunda süresiz ban atılmış git arkadaşına hesap sor

Yeni Üye
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı jachk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda yönetimin yapabileceği bişey yok 5 kez ceza almış ve sonunda süresiz ban atılmış git arkadaşına hesap sor
    Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu kişi sizin kişisel danışmanınız veya sözcünüz mü, eğer değilse cevabınız olumsuz dahi olsa sizden gelmesini tercih ederim. Konuyu açtığım mesaja cevap vermişsiniz bunun için teşekkür ederim, eğer en ufak bi imkan bile varsa çok mutlu olacağım. Sözümü de tutacağım bazen pişmanlık insana çok şey öğretiyor. Cevabınız ne olursa olsun vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler...

Üyeliği Durduruldu
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    23
    Beğenilme 
    27

Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu kişi sizin kişisel danışmanınız veya sözcünüz mü, eğer değilse cevabınız olumsuz dahi olsa sizden gelmesini tercih ederim. Konuyu açtığım mesaja cevap vermişsiniz bunun için teşekkür ederim, eğer en ufak bi imkan bile varsa çok mutlu olacağım. Sözümü de tutacağım bazen pişmanlık insana çok şey öğretiyor. Cevabınız ne olursa olsun vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler...
    söylediklerim işine gelmediği için böyle söylüyosun burda seni destekleyen sözler söyleseydim benden iyisi yoktu Asgard zaten gereken açıklamayı yaptı senin işine gelmiyor bu cevap

General Lord
    MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    350
    Beğenilme 
    327

Kardeşim sen bu sokak itinin dediklerine bakma o havlar durur. Geçmiş olsun bu arada umarım yardımcı olurlar.
    M4rJiNaL
    ST_OXSI

Üyeliği Durduruldu
    Accros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    2

GM Bızlede Boyle Hemen Konuşma İçerisinde Olsaytdın Şuanda Oyunu Bırakmamış Olurduk Ama Genede B Silkroad Ailesini Seviyorum Arkadaşta Yapmış Bişeler Allah Kolaylık Versın Sıze BEYLER. Gelecem En Yakın Zamanda İyi Oyunlar B Silkroad.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş