Beğeni Ağacı6Beğeniler
  • 1 Post By prensmyshkin
  • 5 Post By MelezPrens

Konu:Küfür kuralları

Captain
    prensmyshkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    8
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    2

Standart Küfür kuralları

Sunucuya geldiğimden beri birbirinin bilumum ailevi,ahlâkî değerlerini hiçe sayan bir sürü insana rastladım.Artık bu durum beni hayli rahatsız etmeye başladı.

Şayet sunucu yönetimi cezalar konusunda bir düzenlemeye gitmezse bence benim nezdimde veya başka bir arkadaşın itibar kaybına uğrayacaktır.Lütfen okuyan yöneticiler;"Sen kimsin,bu adam darlansa ne yarar" diye düşünmeyelim.

Birbirine globalden küfürler ederek yüzlerce kişi karşısında rencide etmek doğru bir davranış olmadığı gibi küçük düşürücü davranışlardandır.

Benim sunucudan isteğim gerek notice ile gerek forumdan sunucunun hakaret ve küfür ile ilgili Server politikasını düzenlemesidir.Naçizane fikrim cezaların caydırıcılığı arttırılmalıdır.

Benimle aynı fikri paylaşan arkadaşlarımdan konu altında destek bekliyorum.
    Konu prensmyshkin tarafından (18.Mart.2019 Saat 07:24 ) değiştirilmiştir.
    izlemeyom bunu beğendi.

General
    MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    59

Sana katılıyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... gibi wp profiline aile herşeydir yazan ama glodan milletin ailesine söven turşuların haritadan silindigini görürüz. Odin e lan dedim hesabım suresiz uzaklaştırıldı benim sülaleme sövdü adam ben şikayet etmedim etsem de 1 hafta chat yicek cezanın degeri yok şikayete gerek de duyulmuyor bide sormak istiyorum sayın yöneticiler siz adamsınız da biz mi adam degiliz ? Sizin aileniz ailede bizim ki degil mi ki cezalar da sınıf ayrımına gidiyorsunuz ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hocass, WildCrow, Dr_ ve 2 kişi bunu beğendi.

Captain
    WildCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    55
    Beğenilme 
    21

Alıntı MelezPrens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana katılıyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... gibi wp profiline aile herşeydir yazan ama glodan milletin ailesine söven turşuların haritadan silindigini görürüz. Odin e lan dedim hesabım suresiz uzaklaştırıldı benim sülaleme sövdü adam ben şikayet etmedim etsem de 1 hafta chat yicek cezanın degeri yok şikayete gerek de duyulmuyor bide sormak istiyorum sayın yöneticiler siz adamsınız da biz mi adam degiliz ? Sizin aileniz ailede bizim ki degil mi ki cezalar da sınıf ayrımına gidiyorsunuz ? @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    içimden geçenlere tercüme oldugun için teşekkür ederim.

Captain
    prensmyshkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    8
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    2

Yöneticilerden cevap,oyunculardan destek bekliyorum.

Captain
    izlemeyom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    12

Alıntı prensmyshkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunucuya geldiğimden beri birbirinin bilumum ailevi,ahlâkî değerlerini hiçe sayan bir sürü insana rastladım.Artık bu durum beni hayli rahatsız etmeye başladı.

Şayet sunucu yönetimi cezalar konusunda bir düzenlemeye gitmezse bence benim nezdimde veya başka bir arkadaşın itibar kaybına uğrayacaktır.Lütfen okuyan yöneticiler;"Sen kimsin,bu adam darlansa ne yarar" diye düşünmeyelim.

Birbirine globalden küfürler ederek yüzlerce kişi karşısında rencide etmek doğru bir davranış olmadığı gibi küçük düşürücü davranışlardandır.

Benim sunucudan isteğim gerek notice ile gerek forumdan sunucunun hakaret ve küfür ile ilgili Server politikasını düzenlemesidir.Naçizane fikrim cezaların caydırıcılığı arttırılmalıdır.

kesinlikle katılıyorum ben utanıyorum yazılanları okurken, yeri geliyor ailemiz görüyor yeri geliyor kız arkadaşımız bu kadar da olmaz, adamlar bize salça olmasın diye karşılık bile vermek istemiyoruz.

Chief General
    __ADALET__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    85
    Beğenilme 
    84

Alıntı prensmyshkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ama MelezPrens namussuzu gibi olanlara geçerli olmasın? Adam anneme küfür et manşet olurum hoş olur diyo anasına karısına bacısına sövdürüyo ss alıp milleti banlatıyo. Annesini oyunda milletin agzına bile isteye sakız eden namusdan yoksun insanlar varken, onların analarına sövende olur elbet.

Konu __ADALET__ tarafından (27.Mart.2019 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.

General
    MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    59

Alıntı __ADALET__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama MelezPrens namussuzu gibi olanlara geçerli olmasın? Adam anneme küfür et manşet olurum hoş olur diyo anasına karısına bacısına sövdürüyo ss alıp milleti banlatıyo. Annesini oyunda milletin agzına bile isteye sakız eden namusdan yoksun insanlar varken, onların analarına sövende olur elbet.

Sen kendini yırtsan da ne oldugunu server e kanıtladın senin kelimeler ile oynayarak kişileri alt edecek bir kapasiten yok sen istedigin şekilde yansıt ben bu oyunu 2012 den beri oynuyorum gerek rakiplerim gerek dostlarım beni tanırlar senden bana ne dost ne rakip olur bu sayede beni tanıma ihtimalinde olamaz. Rakibimin bile bi degeri var gözümde sen bir hiçsin ilk adres in haznenin kıt oluşundan dolayı küfürdür. Küfürbaz olarak zikrediliyor adın kimse bana o şekilde hitap edemez hakkımda en agır ithamlar da bile bulunsalar kimsenin ailesini özelini anmadıgımı dile getiriceklerdir biz dogru bildigimiz yoldan sapmayız bunun güzel bir şey oldugunun farkındayım yarın birilerine anlattıgım da insanlar ile ugraştım çıldırttım derim bana küfür de ettiler ama ben kimseye kişisel hakaretten öteye gitmedim diyebilicegim. Bu bilinç ile oynarım oyunumu bunları dile getirirken de alnım ak olucak benzer senaryo sende gerçekleştigin de ya anlattıkların çok geniş olucak ya da sen yalan a başvurucaksın ki küfür e başvuranın yalana başvurması kaçınılmazdır. Mahallemde ki dayının dedigi gibi gerzekeka evladım benim iy forumlar dilerim.

General
    alwaysEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    101
    Beğenilme 
    110

Alıntı MelezPrens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum.
    Cezalar hakkında iyileştirme yapılması dileğiyle. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    RollBack
    RB_Komutan / Hüseyin
    Tek bir kötü hamle , kırk iyi hamleyi boşa çıkarır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş