Yeni Üye
    Harun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Hakkım yeniyorrr

Arkadaşlar dolandırıldım kanıtım var yönetime güvenip hakkımınarayın itemlerimi bulsun die güvendim kanıtlarım var bana hırsız hırsızlığı kabul ederse vereniz dio ya üzerine bide dier jolly hesabımı ban ladı yeni hesap açıp yazıyorum

Yrd.Yönetici
    Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Silkroad Yetkilisi  
    [GM]Asgard
    Konular 
    820
    Beğenme 
    536
    Beğenilme 
    9002

Algı probleminiz mi var ? Yazdıklarımı okumuyor musunuz ? Arka arkaya 30 tane konu açar ve sürekli bize mesaj atarsanız " SPAM " yaptığınız için ceza alırsınız. Bu çok normal. Tek bir konu altından yazın, ayrıca cezanız bitene kadar da yeni üyelik açmanız yasaktır. Multi üyelik kullanmak yasaktır.

Dolandırıldığınızı kanıtlamanıza ihtiyacımız yok, zaten sizi dolandıran kişi cezalandırıldı. Bunların dışında yapabileceğimiz bir şey yok. Bize itirazda bulunmanızın bir anlamı yok, resim yada kanıtlar göstermenizin bir faydası yok. Her kullanıcı kendi hesap güvenliğinden sorumludur. Dolandırılmanız durumunda zararınızı yönetim karşılamaz. Kurallarımız net ve herkes için geçerlidir. Israrcı olmanız çözüm getirmeyecek. Dilerseniz hesabınız dolandırıldığı için yasal sürece başvurun, bu konuda özgürsünüz. Gerekirse biz gerekli IP bilgilerini savcılık ile paylaşırız. Fakat şu noktada bizden daha fazlasını beklemeyin. Siz her ne kadar parasını dahi ödemek isteseniz biz item iadesi yapmıyoruz..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş